U11 Drenge C/8 (2007) - Forår, Pulje 2 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Tirsdag 01-05-18 - Hellevad Skole - Arrangør: Hellevad IF
672141
Kl. 19:10 Rødekro IF Hellevad IF
Torsdag 03-05-18 - Øster Højst Skole - Arrangør: Øster Højst UIF
672135
Kl. 18:00 Øster Højst UIF Skærbæk UBK
672136
Kl. 18:00 Tønder SF Nustrup UF
672137
Kl. 18:35 Øster Højst UIF Nustrup UF
672138
Kl. 18:35 Tønder SF Skærbæk UBK
Torsdag 03-05-18 - Hellevad Skole - Arrangør: Hellevad IF
672139
Kl. 18:00 Hellevad IF Oversidder
672140
Kl. 18:35 Oversidder Rødekro IF
Torsdag 17-05-18 - Øster Højst Skole - Arrangør: Øster Højst UIF
672142
Kl. 18:00 Øster Højst UIF Oversidder
672143
Kl. 18:00 Tønder SF Hellevad IF
672144
Kl. 18:35 Øster Højst UIF Hellevad IF
672145
Kl. 18:35 Tønder SF Oversidder
Torsdag 17-05-18 - Nustrup Stadion - Arrangør: Nustrup UF
672146
Kl. 18:00 Nustrup UF Rødekro IF
672147
Kl. 18:35 Rødekro IF Skærbæk UBK
672148
Kl. 19:10 Skærbæk UBK Nustrup UF
Torsdag 24-05-18 - Skærbæk Fritidscenter - Arrangør: Skærbæk Ungdoms B
672208
Kl. 18:00 Skærbæk UBK Oversidder
672221
Kl. 18:00 Nustrup UF Hellevad IF
672222
Kl. 18:35 Skærbæk UBK Hellevad IF
672223
Kl. 18:35 Nustrup UF Oversidder
Torsdag 24-05-18 - Fladhøj Idrætscenter - Arrangør: Rødekro IF
672224
Kl. 18:00 Rødekro IF Øster Højst UIF
672225
Kl. 18:35 Øster Højst UIF Tønder SF
672226
Kl. 19:10 Tønder SF Rødekro IF
Torsdag 31-05-18 - Tønder sport- og FritidsCenter - Arrangør: Tønder SF
672227
Kl. 18:00 Tønder SF Øster Højst UIF
672228
Kl. 18:00 Nustrup UF Skærbæk UBK
672229
Kl. 18:35 Nustrup UF Øster Højst UIF
672230
Kl. 18:35 Skærbæk UBK Tønder SF
Torsdag 31-05-18 - Hellevad Skole - Arrangør: Hellevad IF
672231
Kl. 18:00 Oversidder Hellevad IF
672232
Kl. 18:35 Hellevad IF Rødekro IF
672434
Kl. 19:10 Rødekro IF Oversidder
Torsdag 14-06-18 - Nustrup Stadion - Arrangør: Nustrup UF
672435
Kl. 18:00 Oversidder Tønder SF
691602
Kl. 18:00 Hellevad IF Nustrup UF
673758
Kl. 18:35 Nustrup UF Oversidder
673759
Kl. 18:35 Hellevad IF Tønder SF
Torsdag 14-06-18 - Skærbæk Fritidscenter - Arrangør: Skærbæk Ungdoms B
691603
Kl. 18:00 Skærbæk UBK Øster Højst UIF
691662
Kl. 18:35 Øster Højst UIF Rødekro IF
691663
Kl. 19:10 Rødekro IF Skærbæk UBK
Torsdag 21-06-18 - Hellevad Skole - Arrangør: Hellevad IF
691673
Kl. 18:00 Oversidder Øster Højst UIF
691717
Kl. 18:00 Hellevad IF Skærbæk UBK
691744
Kl. 18:35 Hellevad IF Øster Højst UIF
691779
Kl. 18:35 Oversidder Skærbæk UBK
Torsdag 21-06-18 - Fladhøj Idrætscenter - Arrangør: Rødekro IF
691803
Kl. 18:00 Rødekro IF Tønder SF
692295
Kl. 18:35 Tønder SF Nustrup UF
692296
Kl. 19:10 Nustrup UF Rødekro IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940