U16 Drenge Liga 2 (2002) 11M - forår 2018, Pulje 455

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
787074
1 17-03-18
Kl. 15:00
Skive IK Hobro IK Egeris Kunstgræsbane Resultatformidling
787077
1 17-03-18
Kl. 16:00
NUGF Viborg IF Lyseng (1) Nordre Skole Kunstgræsbane Resultatformidling
787076
1 17-03-18
Kl. 17:00
Aalborg Freja St. Restrup IF Kunstgræsbanen Aalborg Freja Resultatformidling
787103
8 18-03-18
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby Randers Freja Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby Resultatformidling
787080
2 24-03-18
Kl. 16:00
Hobro IK NUGF Viborg Hobro Kunstgræsbane Resultatformidling
787081
2 25-03-18
Kl. 
St. Restrup IF Randers Freja Frejlev Stadion Resultatformidling
787078
2 25-03-18
Kl. 16:00
IF Skjold Sæby Skive IK Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby Resultatformidling
787079
2 25-03-18
Kl. 16:45
IF Lyseng (1) Aalborg Freja Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
787085
3 To 29-03-18
Kl. 11:30
IF Lyseng (1) Hobro IK Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
787082
3 To 29-03-18
Kl. 15:00
Skive IK St. Restrup IF Egeris Idrætsanlæg Resultatformidling
787084
3 To 29-03-18
Kl. 15:15
Aalborg Freja Randers Freja Kunstgræsbanen Aalborg Freja Resultatformidling
787083
3 31-03-18
Kl. 14:00
NUGF Viborg IF Skjold Sæby Nordre Skole Kunstgræsbane Resultatformidling
787087
4 07-04-18
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby IF Lyseng (1) Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby Resultatformidling
787088
4 07-04-18
Kl. 14:00
Hobro IK Aalborg Freja DS Arena Resultatformidling
787089
4 08-04-18
Kl. 
St. Restrup IF NUGF Viborg Frejlev Stadion Resultatformidling
787086
4 08-04-18
Kl. 12:30
Randers Freja Skive IK Randers Stadion, kunstgræs Resultatformidling
787090
5 14-04-18
Kl. 13:00
Skive IK Aalborg Freja Egeris Idrætsanlæg Resultatformidling
787091
5 14-04-18
Kl. 14:00
Hobro IK IF Skjold Sæby DS Arena Resultatformidling
787092
5 15-04-18
Kl. 
NUGF Viborg Randers Freja Nordre Skole Resultatformidling
787093
5 15-04-18
Kl. 12:30
IF Lyseng (1) St. Restrup IF Lyseng Idrætspark Resultatformidling
787095
6 Fr 20-04-18
Kl. 19:00
Aalborg Freja IF Skjold Sæby Frejaparken Resultatformidling
787094
6 21-04-18
Kl. 13:00
Skive IK NUGF Viborg Egeris Idrætsanlæg Resultatformidling
787096
6 22-04-18
Kl. 
St. Restrup IF Hobro IK Frejlev Stadion Resultatformidling
787097
6 22-04-18
Kl. 11:00
Randers Freja IF Lyseng (1) Randers Stadion Resultatformidling
787098
7 28-04-18
Kl. 11:30
IF Lyseng (1) Skive IK Lyseng Idrætspark Resultatformidling
787099
7 28-04-18
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby St. Restrup IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby Resultatformidling
787101
7 28-04-18
Kl. 14:00
Hobro IK Randers Freja DS Arena Resultatformidling
787100
7 28-04-18
Kl. 15:00
NUGF Viborg Aalborg Freja Nordre Skole Resultatformidling
787075
1 05-05-18
Kl. 12:00
Randers Freja IF Skjold Sæby Randers Stadion Resultatformidling
787102
8 05-05-18
Kl. 14:00
Hobro IK Skive IK DS Arena Resultatformidling
787104
8 06-05-18
Kl. 
St. Restrup IF Aalborg Freja Frejlev Stadion Resultatformidling
787105
8 06-05-18
Kl. 12:00
IF Lyseng (1) NUGF Viborg Lyseng Idrætspark Resultatformidling
787106
9 To 10-05-18
Kl. 13:00
Skive IK IF Skjold Sæby Egeris Idrætsanlæg Resultatformidling
787108
9 To 10-05-18
Kl. 13:00
NUGF Viborg Hobro IK Nordre Skole Resultatformidling
787109
9 To 10-05-18
Kl. 13:00
Randers Freja St. Restrup IF Randers Stadion Resultatformidling
787107
9 On 16-05-18
Kl. 19:00
Aalborg Freja IF Lyseng (1) Frejaparken Resultatformidling
787112
10 19-05-18
Kl. 14:00
Randers Freja Aalborg Freja Randers Stadion Resultatformidling
787113
10 19-05-18
Kl. 14:00
Hobro IK IF Lyseng (1) DS Arena Resultatformidling
787110
10 Ma 21-05-18
Kl. 
St. Restrup IF Skive IK Frejlev Stadion Resultatformidling
787111
10 Ma 21-05-18
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby NUGF Viborg Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby Resultatformidling
787116
11 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Aalborg Freja Hobro IK Frejaparken Resultatformidling
787114
11 26-05-18
Kl. 13:00
Skive IK Randers Freja Egeris Idrætsanlæg Resultatformidling
787115
11 26-05-18
Kl. 14:45
IF Lyseng (1) IF Skjold Sæby Lyseng Idrætspark Resultatformidling
787117
11 27-05-18
Kl. 13:00
NUGF Viborg St. Restrup IF Nordre Skole Resultatformidling
787119
12 02-06-18
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby Hobro IK Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby Resultatformidling
787120
12 02-06-18
Kl. 13:00
Randers Freja NUGF Viborg Randers Stadion Resultatformidling
787121
12 03-06-18
Kl. 
St. Restrup IF IF Lyseng (1) Frejlev Stadion Resultatformidling
787118
12 03-06-18
Kl. 13:30
Aalborg Freja Skive IK Frejaparken Resultatformidling
787123
13 09-06-18
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby Aalborg Freja Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby Resultatformidling
787125
13 09-06-18
Kl. 13:15
IF Lyseng (1) Randers Freja Lyseng Idrætspark Resultatformidling
787124
13 09-06-18
Kl. 14:00
Hobro IK St. Restrup IF DS Arena Resultatformidling
787122
13 10-06-18
Kl. 13:00
NUGF Viborg Skive IK Nordre Skole Resultatformidling
787128
14 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Aalborg Freja NUGF Viborg Frejaparken Resultatformidling
787129
14 16-06-18
Kl. 13:00
Randers Freja Hobro IK Randers Stadion Resultatformidling
787126
14 16-06-18
Kl. 13:00
Skive IK IF Lyseng (1) Egeris Idrætsanlæg Resultatformidling
787127
14 17-06-18
Kl. 
St. Restrup IF IF Skjold Sæby Frejlev Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999