U16 Drenge Liga 2 (2002) 11M - forår 2018, Pulje 455

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
787103
Kampfakta
8 10-03-18
Kl. 12:30
IF Skjold Sæby Randers Freja Kunstgræsbanen Frederikshavn 1-2
787074
Kampfakta
1 17-03-18
Kl. 15:00
Skive IK Hobro IK Egeris Kunstgræsbane 2-3
787077
1 17-03-18
Kl. 16:00
NUGF Viborg IF Lyseng (1) Nordre Skole Kunstgræsbane 0-0
787076
Kampfakta
1 17-03-18
Kl. 17:00
Aalborg Freja St. Restrup IF Kunstgræsbanen Aalborg Freja 2-3
787080
Kampfakta
2 24-03-18
Kl. 16:00
Hobro IK NUGF Viborg Hobro Kunstgræsbane 1-0
787079
Kampfakta
2 25-03-18
Kl. 16:45
IF Lyseng (1) Aalborg Freja Lyseng Kunstgræs 6-0
787083
3 To 29-03-18
Kl. 11:30
NUGF Viborg IF Skjold Sæby Nordre Skole Kunstgræsbane 2-5
787085
Kampfakta
3 To 29-03-18
Kl. 11:30
IF Lyseng (1) Hobro IK Lyseng Kunstgræs 1-1
787082
3 To 29-03-18
Kl. 15:00
Skive IK St. Restrup IF Egeris Idrætsanlæg 2-0
787112
Kampfakta
10 To 05-04-18
Kl. 20:00
Randers Freja Aalborg Freja Randers Stadion, kunstgræs 6-2
787087
Kampfakta
4 07-04-18
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby IF Lyseng (1) Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 2-2
787086
Kampfakta
4 07-04-18
Kl. 17:00
Randers Freja Skive IK Randers Stadion, kunstgræs 3-2
787089
Kampfakta
4 08-04-18
Kl. 13:00
St. Restrup IF NUGF Viborg Frejlev Stadion 1-1
787088
Kampfakta
4 08-04-18
Kl. 14:00
Hobro IK Aalborg Freja Hobro Kunstgræsbane 6-0
787081
Kampfakta
2 On 11-04-18
Kl. 18:00
St. Restrup IF Randers Freja Frejlev Stadion 2-3
787090
5 14-04-18
Kl. 13:00
Skive IK Aalborg Freja Egeris Idrætsanlæg 3-1
787091
Kampfakta
5 14-04-18
Kl. 14:00
Hobro IK IF Skjold Sæby DS Arena 2-1
787092
Kampfakta
5 14-04-18
Kl. 16:00
NUGF Viborg Randers Freja Nordre Skole 3-0
787093
Kampfakta
5 15-04-18
Kl. 13:15
IF Lyseng (1) St. Restrup IF Lyseng Kunstgræs 4-2
787078
Kampfakta
2 On 18-04-18
Kl. 19:00
IF Skjold Sæby Skive IK Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-1
787095
Kampfakta
6 Fr 20-04-18
Kl. 19:00
Aalborg Freja IF Skjold Sæby Frejaparken 2-3
787094
6 21-04-18
Kl. 13:00
Skive IK NUGF Viborg Egeris Idrætsanlæg 0-2
787097
Kampfakta
6 22-04-18
Kl. 11:00
Randers Freja IF Lyseng (1) Randers Stadion 0-1
787096
Kampfakta
6 Ma 23-04-18
Kl. 18:30
St. Restrup IF Hobro IK Frejlev Stadion 1-1
787100
7 On 25-04-18
Kl. 19:15
NUGF Viborg Aalborg Freja Nordre Skole 5-0
787098
Kampfakta
7 To 26-04-18
Kl. 18:30
IF Lyseng (1) Skive IK Lyseng Idrætspark 4-0
787101
Kampfakta
7 On 02-05-18
Kl. 18:30
Hobro IK Randers Freja DS Arena 1-3
787075
Kampfakta
1 05-05-18
Kl. 12:00
Randers Freja IF Skjold Sæby Randers Stadion 1-5
787105
8 05-05-18
Kl. 16:00
IF Lyseng (1) NUGF Viborg Lyseng Idrætspark 4-1
787102
Kampfakta
8 06-05-18
Kl. 11:00
Hobro IK Skive IK DS Arena 9-0
787104
Kampfakta
8 06-05-18
Kl. 13:00
St. Restrup IF Aalborg Freja Frejlev Stadion 2-0
787106
9 To 10-05-18
Kl. 13:00
Skive IK IF Skjold Sæby Egeris Idrætsanlæg 3-4
787107
9 On 16-05-18
Kl. 19:00
Aalborg Freja IF Lyseng (1) Frejaparken 1-0
787113
Kampfakta
10 19-05-18
Kl. 14:00
Hobro IK IF Lyseng (1) DS Arena 5-1
787111
Kampfakta
10 Ma 21-05-18
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby NUGF Viborg Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 2-1
787110
Kampfakta
10 Ma 21-05-18
Kl. 15:00
St. Restrup IF Skive IK Frejlev Stadion 2-1
787084
Kampfakta
3 Ti 22-05-18
Kl. 19:30
Aalborg Freja Randers Freja Frejaparken 0-4
787116
Kampfakta
11 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Aalborg Freja Hobro IK Frejaparken 0-5
787115
11 26-05-18
Kl. 14:45
IF Lyseng (1) IF Skjold Sæby Lyseng Idrætspark 2-0
787117
Kampfakta
11 27-05-18
Kl. 13:00
NUGF Viborg St. Restrup IF Nordre Skole 5-2
787120
12 02-06-18
Kl. 13:00
Randers Freja NUGF Viborg Randers Stadion 0-4
787121
12 03-06-18
Kl. 13:00
St. Restrup IF IF Lyseng (1) Frejlev Stadion 0-3
787119
Kampfakta
12 03-06-18
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby Hobro IK Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 2-2
787118
Kampfakta
12 03-06-18
Kl. 13:30
Aalborg Freja Skive IK Frejaparken 2-2
787099
Kampfakta
7 On 06-06-18
Kl. 18:30
IF Skjold Sæby St. Restrup IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-4
787114
Kampfakta
11 On 06-06-18
Kl. 19:00
Skive IK Randers Freja Egeris Idrætsanlæg 1-0
787108
9 On 06-06-18
Kl. 19:15
NUGF Viborg Hobro IK Nordre Skole 0-0
787123
Kampfakta
13 09-06-18
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby Aalborg Freja Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 7-0
787125
Kampfakta
13 09-06-18
Kl. 13:15
IF Lyseng (1) Randers Freja Lyseng Idrætspark 5-0
787124
Kampfakta
13 09-06-18
Kl. 14:00
Hobro IK St. Restrup IF DS Arena 1-1
787122
13 10-06-18
Kl. 13:00
NUGF Viborg Skive IK Nordre Skole 6-0
787109
Kampfakta
9 On 13-06-18
Kl. 18:30
Randers Freja St. Restrup IF Randers Stadion 6-3
787128
14 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Aalborg Freja NUGF Viborg Frejaparken 1-14
787129
Kampfakta
14 16-06-18
Kl. 13:00
Randers Freja Hobro IK Randers Stadion 0-4
787126
14 16-06-18
Kl. 13:00
Skive IK IF Lyseng (1) Egeris Idrætsanlæg 0-6
787127
Kampfakta
14 17-06-18
Kl. 16:30
St. Restrup IF IF Skjold Sæby Frejlev Stadion 4-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Der er ingen automatisk ombrydning fra forårets U16 Drenge til efterårets U17 Drenge. Læs mere her.

Puljevinderen skal spille JM/FM. Læs mere her.