Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
956519
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 13:00
Mejrup GU Hjørring IF Mejrup Kultur & Fritidscenter 2-4
956521
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 13:00
Gug B Thisted FC Kunstgræsbane Gug Boldklub 3-1
956518
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 14:00
MorsØ FC Hirtshals B Morsø Multipark 1-4
956520
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 16:00
Spjald IF Aalborg Chang Spjald Stadion 0-1
956523
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 12:30
Thisted FC Spjald IF Lerpytter Anlæg 0-1
956525
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 13:00
Aalborg Chang Mejrup GU Aalborg Chang Kunstgræs 2-1
956524
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 15:30
Hirtshals B Gug B Schlie Arena 2-2
956522
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 16:00
Hjørring IF MorsØ FC Hjørring Kunstgræsbane 1-2
956528
Kampfakta
3 To 12-04-18
Kl. 18:45
Spjald IF Mejrup GU Spjald Stadion 4-3
956526
Kampfakta
3 Fr 13-04-18
Kl. 19:00
MorsØ FC Aalborg Chang Jebjerg Kunstgræsbane 0-1
956529
3 14-04-18
Kl. 12:00
Thisted FC Hirtshals B Lerpytter Anlæg 0-1
956527
Kampfakta
3 14-04-18
Kl. 13:00
Gug B Hjørring IF Gug Stadion 0-3
956543
Kampfakta
4 To 19-04-18
Kl. 19:00
Aalborg Chang Gug B Aalborg Chang Kunstgræs 1-2
956542
Kampfakta
4 21-04-18
Kl. 15:30
Hirtshals B Spjald IF Schlie Arena 2-3
956531
Kampfakta
4 21-04-18
Kl. 16:00
Hjørring IF Thisted FC Hjørring IF's Anlæg 6-0
956530
Kampfakta
4 22-04-18
Kl. 13:00
Mejrup GU MorsØ FC Mejrup Kultur & Fritidscenter 2-5
956545
Kampfakta
5 To 26-04-18
Kl. 19:00
Hirtshals B Hjørring IF Schlie Arena 1-3
956546
Kampfakta
5 28-04-18
Kl. 13:00
Gug B Mejrup GU Gug Stadion 7-1
956547
Kampfakta
5 28-04-18
Kl. 13:00
Thisted FC Aalborg Chang Lerpytter Anlæg 0-2
956544
Kampfakta
5 29-04-18
Kl. 14:00
MorsØ FC Spjald IF Nykøbing Stadion 1-1
956550
Kampfakta
6 05-05-18
Kl. 13:00
Aalborg Chang Hirtshals B Chang's Baner 4-0
956551
Kampfakta
6 06-05-18
Kl. 13:00
Mejrup GU Thisted FC Mejrup Kultur & Fritidscenter 0-11
956548
Kampfakta
6 06-05-18
Kl. 14:00
MorsØ FC Gug B Nykøbing Stadion 1-1
956549
Kampfakta
6 06-05-18
Kl. 14:00
Spjald IF Hjørring IF Spjald Stadion 2-6
956552
Kampfakta
7 To 10-05-18
Kl. 13:00
Thisted FC MorsØ FC Lerpytter Anlæg 0-0
956553
Kampfakta
7 To 10-05-18
Kl. 13:00
Hjørring IF Aalborg Chang Hjørring IF's Anlæg 0-0
956635
Kampfakta
7 To 10-05-18
Kl. 13:00
Gug B Spjald IF Gug Stadion 5-0
956636
Kampfakta
7 To 10-05-18
Kl. 15:30
Hirtshals B Mejrup GU Schlie Arena 3-1
956664
Kampfakta
8 12-05-18
Kl. 15:30
Hirtshals B MorsØ FC Schlie Arena 1-3
956665
Kampfakta
8 13-05-18
Kl. 13:00
Hjørring IF Mejrup GU Hjørring IF's Anlæg 8-0
956666
Kampfakta
8 13-05-18
Kl. 13:00
Aalborg Chang Spjald IF Chang's Baner 3-0
956667
Kampfakta
8 13-05-18
Kl. 13:00
Thisted FC Gug B Lerpytter Anlæg 2-0
956669
Kampfakta
9 19-05-18
Kl. 14:00
Spjald IF Thisted FC Spjald Stadion 2-3
956680
Kampfakta
9 Ma 21-05-18
Kl. 13:00
Gug B Hirtshals B Gug Stadion 4-3
956681
Kampfakta
9 Ma 21-05-18
Kl. 13:00
Mejrup GU Aalborg Chang Mejrup Kultur & Fritidscenter 2-5
956668
Kampfakta
9 Ma 21-05-18
Kl. 14:00
MorsØ FC Hjørring IF Nykøbing Stadion 2-1
956682
Kampfakta
10 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Aalborg Chang MorsØ FC Chang's Baner 4-2
956707
Kampfakta
10 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Hjørring IF Gug B Hjørring IF's Anlæg 5-0
956709
Kampfakta
10 26-05-18
Kl. 15:30
Hirtshals B Thisted FC Schlie Arena 0-2
956708
Kampfakta
10 27-05-18
Kl. 13:00
Mejrup GU Spjald IF Mejrup Kultur & Fritidscenter 0-3
956710
Kampfakta
11 On 30-05-18
Kl. 19:00
MorsØ FC Mejrup GU Nykøbing Stadion 2-1
956713
Kampfakta
11 Fr 01-06-18
Kl. 18:30
Gug B Aalborg Chang Gug Stadion 2-2
956711
Kampfakta
11 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
Thisted FC Hjørring IF Lerpytter Anlæg 0-1
956712
Kampfakta
11 02-06-18
Kl. 14:00
Spjald IF Hirtshals B Spjald Stadion 1-0
956716
Kampfakta
12 Fr 08-06-18
Kl. 19:00
Mejrup GU Gug B Mejrup Kultur & Fritidscenter 1-6
956714
Kampfakta
12 09-06-18
Kl. 14:00
Spjald IF MorsØ FC Spjald Stadion 1-2
956715
Kampfakta
12 09-06-18
Kl. 16:00
Hjørring IF Hirtshals B Hjørring IF's Anlæg 0-1
956717
Kampfakta
12 09-06-18
Kl. 16:00
Aalborg Chang Thisted FC Chang's Baner 2-3
956721
13 On 13-06-18
Kl. 19:00
Thisted FC Mejrup GU Lerpytter Anlæg UHT!
956718
13 16-06-18
Kl. 15:00
Gug B MorsØ FC Gug Stadion 1-4
956719
Kampfakta
13 16-06-18
Kl. 15:00
Hjørring IF Spjald IF Hjørring IF's Anlæg 4-0
956720
Kampfakta
13 16-06-18
Kl. 15:30
Hirtshals B Aalborg Chang Schlie Arena 1-3
956722
14 To 21-06-18
Kl. 19:00
MorsØ FC Thisted FC Nykøbing Stadion Resultatformidling
956725
14 To 21-06-18
Kl. 19:00
Mejrup GU Hirtshals B Mejrup Kultur & Fritidscenter Resultatformidling
956724
Livescore
14 23-06-18
Kl. 13:30
Spjald IF Gug B Spjald Stadion Resultatformidling
956723
14 23-06-18
Kl. 15:30
Aalborg Chang Hjørring IF Chang's Baner Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999