Herrer Serie 4 - Forår 2018, Pulje 51

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106781
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 12:00
Nørresundby FB Aalborg Chang (1) NFB Kunstgræs Lindholm 4-1
106783
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 13:00
VHG/GS Hals FS Hjallerup Kunstgræsbane 4-0
106787
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 13:00
Nørresundby FB Aalborg Fremad NFB Kunstgræs Lindholm 1-1
106785
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 15:30
Hals FS FC Vesterbro, Aalborg Hals Stadion 0-2
106784
Kampfakta
2 08-04-18
Kl. 12:00
Aalborg Chang (1) NUBI Aalborg Chang Kunstgræs 1-3
106844
Kampfakta
9 08-04-18
Kl. 16:30
VHG/GS IF Haabet, Øster Uttrup Hjallerup Kunstgræsbane 1-2
106780
Kampfakta
1 Ti 10-04-18
Kl. 18:15
NUBI IF Haabet, Øster Uttrup NUBI's Stadion 1-0
106790
Kampfakta
3 Fr 13-04-18
Kl. 18:00
FC Vesterbro, Aalborg Nørresundby FB NUBI's Stadion 0-1
106821
Kampfakta
3 Fr 13-04-18
Kl. 18:00
Hals FS IF Haabet, Øster Uttrup Hals Stadion 0-1
106789
Kampfakta
3 14-04-18
Kl. 13:00
VHG/GS Aalborg Chang (1) Gandrup Stadion 3-1
106788
Kampfakta
3 14-04-18
Kl. 15:30
NUBI Aalborg Fremad NUBI's Stadion 6-1
106782
Kampfakta
1 To 19-04-18
Kl. 18:00
FC Vesterbro, Aalborg Aalborg Fremad NUBI's Stadion 1-2
106825
Kampfakta
4 21-04-18
Kl. 14:00
Aalborg Fremad VHG/GS Herningvej Skole 0-3
106822
Kampfakta
4 21-04-18
Kl. 16:00
Nørresundby FB NUBI Lindholm Høje Stadion 2-3
106823
Kampfakta
4 22-04-18
Kl. 14:00
Aalborg Chang (1) Hals FS Chang's Baner 7-3
106828
Kampfakta
5 To 26-04-18
Kl. 19:00
VHG/GS Nørresundby FB Vester Hassing Stadion 2-0
106829
Kampfakta
5 28-04-18
Kl. 14:00
Hals FS Aalborg Fremad Hals Stadion 0-6
106827
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup Aalborg Chang (1) Mellervang Hallen (inde) 2-2
106826
Kampfakta
5 Ti 01-05-18
Kl. 18:30
NUBI FC Vesterbro, Aalborg NUBI's Stadion 5-0
106831
Kampfakta
6 Fr 04-05-18
Kl. 18:00
FC Vesterbro, Aalborg Aalborg Chang (1) NUBI's Stadion 0-4
106833
6 05-05-18
Kl. 14:00
Nørresundby FB Hals FS Lindholm Høje Stadion UHT!
106830
Kampfakta
6 05-05-18
Kl. 15:30
NUBI VHG/GS NUBI's Stadion 0-4
106837
Kampfakta
7 Ti 08-05-18
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup Nørresundby FB Mellervang Hallen (inde) 2-1
106836
Kampfakta
7 To 10-05-18
Kl. 13:00
VHG/GS FC Vesterbro, Aalborg Vester Hassing Stadion 0-2
106834
Kampfakta
7 To 10-05-18
Kl. 15:30
Hals FS NUBI Hals Stadion 2-2
106835
Kampfakta
7 To 10-05-18
Kl. 15:30
Aalborg Chang (1) Aalborg Fremad Chang's Baner 4-1
106840
Kampfakta
8 12-05-18
Kl. 14:00
Aalborg Fremad FC Vesterbro, Aalborg Herningvej Skole 5-0
106841
Kampfakta
8 12-05-18
Kl. 15:30
Hals FS VHG/GS Hals Stadion 1-4
106839
Kampfakta
8 13-05-18
Kl. 13:00
Aalborg Chang (1) Nørresundby FB Chang's Baner 2-1
106838
Kampfakta
8 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup NUBI Mellervang Hallen (inde) 2-5
106843
Kampfakta
9 Fr 18-05-18
Kl. 18:00
FC Vesterbro, Aalborg Hals FS NUBI's Stadion 1-3
106845
Kampfakta
9 19-05-18
Kl. 12:00
Nørresundby FB Aalborg Fremad Lindholm Høje Stadion 6-2
106842
9 19-05-18
Kl. 15:30
NUBI Aalborg Chang (1) NUBI's Stadion 2-5
106786
Kampfakta
2 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup VHG/GS Mellervang Hallen (inde) 0-0
106847
10 Ma 28-05-18
Kl. 18:30
Aalborg Chang (1) VHG/GS Chang's Baner Resultatformidling
106848
10 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Nørresundby FB FC Vesterbro, Aalborg Lindholm Høje Stadion Resultatformidling
106849
10 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup Hals FS Mellervang Hallen (inde) Resultatformidling
106846
10 Ti 29-05-18
Kl. 18:00
Aalborg Fremad NUBI Herningvej Skole Resultatformidling
106851
11 To 31-05-18
Kl. 18:30
Hals FS Aalborg Chang (1) Hals Stadion Resultatformidling
106852
11 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
FC Vesterbro, Aalborg IF Haabet, Øster Uttrup NUBI's Stadion Resultatformidling
107024
11 02-06-18
Kl. 13:00
VHG/GS Aalborg Fremad Gandrup Stadion Resultatformidling
106850
11 02-06-18
Kl. 15:30
NUBI Nørresundby FB NUBI's Stadion Resultatformidling
106824
4 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup FC Vesterbro, Aalborg Mellervang Hallen (inde) Resultatformidling
107027
12 09-06-18
Kl. 12:00
Nørresundby FB VHG/GS Lindholm Høje Stadion Resultatformidling
107025
12 09-06-18
Kl. 13:30
FC Vesterbro, Aalborg NUBI NUBI's Stadion Resultatformidling
107028
12 09-06-18
Kl. 14:00
Aalborg Fremad Hals FS Herningvej Skole Resultatformidling
107026
12 10-06-18
Kl. 14:00
Aalborg Chang (1) IF Haabet, Øster Uttrup Chang's Baner Resultatformidling
106832
6 On 13-06-18
Kl. 19:00
Aalborg Fremad IF Haabet, Øster Uttrup Herningvej Skole Resultatformidling
107032
13 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Nørresundby FB Hals FS Lindholm Høje Stadion Resultatformidling
107029
13 16-06-18
Kl. 13:00
VHG/GS NUBI Vester Hassing Stadion Resultatformidling
107030
13 17-06-18
Kl. 14:00
Aalborg Chang (1) FC Vesterbro, Aalborg Chang's Baner Resultatformidling
107031
13 Ma 18-06-18
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup Aalborg Fremad Mellervang Hallen (inde) Resultatformidling
107036
14 Fr 22-06-18
Kl. 19:00
Nørresundby FB IF Haabet, Øster Uttrup Lindholm Høje Stadion Resultatformidling
107035
14 23-06-18
Kl. 11:30
FC Vesterbro, Aalborg VHG/GS NUBI's Stadion Resultatformidling
107033
14 23-06-18
Kl. 15:30
NUBI Hals FS NUBI's Stadion Resultatformidling
107034
14 24-06-18
Kl. 11:00
Aalborg Fremad Aalborg Chang (1) Herningvej Skole Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999