Herrer Serie 4 - Forår 2018, Pulje 51

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106780
1 Ma 02-04-18
Kl. 
NUBI IF Haabet, Øster Uttrup NUBI's Stadion Resultatformidling
106781
1 Ma 02-04-18
Kl. 12:00
Nørresundby FB Aalborg Chang (1) NFB Kunstgræs Lindholm Resultatformidling
106783
1 Ma 02-04-18
Kl. 13:00
VHG/GS Hals FS Vester Hassing Stadion Resultatformidling
106782
1 Ma 02-04-18
Kl. 15:30
FC Vesterbro, Aalborg Tukanernes FK NUBI's Stadion Resultatformidling
106786
2 Fr 06-04-18
Kl. 18:15
IF Haabet, Øster Uttrup VHG/GS Mellervang Hallen (inde) Resultatformidling
106787
2 07-04-18
Kl. 14:00
Tukanernes FK Nørresundby FB Herningvej Skole Resultatformidling
106784
2 07-04-18
Kl. 14:00
Aalborg Chang (1) NUBI Chang's Baner Resultatformidling
106785
2 07-04-18
Kl. 15:30
Hals FS FC Vesterbro, Aalborg Hals Stadion Resultatformidling
106790
3 Fr 13-04-18
Kl. 18:00
FC Vesterbro, Aalborg Nørresundby FB NUBI's Stadion Resultatformidling
106789
3 14-04-18
Kl. 13:00
VHG/GS Aalborg Chang (1) Gandrup Stadion Resultatformidling
106821
3 14-04-18
Kl. 14:00
Hals FS IF Haabet, Øster Uttrup Hals Stadion Resultatformidling
106788
3 15-04-18
Kl. 
NUBI Tukanernes FK NUBI's Stadion Resultatformidling
106824
4 Fr 20-04-18
Kl. 18:30
IF Haabet, Øster Uttrup FC Vesterbro, Aalborg Mellervang Hallen (inde) Resultatformidling
106822
4 21-04-18
Kl. 12:00
Nørresundby FB NUBI Lindholm Høje Stadion Resultatformidling
106825
4 21-04-18
Kl. 14:00
Tukanernes FK VHG/GS Herningvej Skole Resultatformidling
106823
4 21-04-18
Kl. 16:00
Aalborg Chang (1) Hals FS Chang's Baner Resultatformidling
106827
5 To 26-04-18
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup Aalborg Chang (1) Mellervang Hallen (inde) Resultatformidling
106828
5 28-04-18
Kl. 13:00
VHG/GS Nørresundby FB Vester Hassing Stadion Resultatformidling
106829
5 28-04-18
Kl. 14:00
Hals FS Tukanernes FK Hals Stadion Resultatformidling
106826
5 29-04-18
Kl. 
NUBI FC Vesterbro, Aalborg NUBI's Stadion Resultatformidling
106831
6 Fr 04-05-18
Kl. 18:00
FC Vesterbro, Aalborg Aalborg Chang (1) NUBI's Stadion Resultatformidling
106832
6 05-05-18
Kl. 14:00
Tukanernes FK IF Haabet, Øster Uttrup Herningvej Skole Resultatformidling
106833
6 05-05-18
Kl. 16:00
Nørresundby FB Hals FS Lindholm Høje Stadion Resultatformidling
106830
6 06-05-18
Kl. 
NUBI VHG/GS NUBI's Stadion Resultatformidling
106837
7 Ti 08-05-18
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup Nørresundby FB Mellervang Hallen (inde) Resultatformidling
106836
7 To 10-05-18
Kl. 13:00
VHG/GS FC Vesterbro, Aalborg Gandrup Stadion Resultatformidling
106834
7 To 10-05-18
Kl. 15:30
Hals FS NUBI Hals Stadion Resultatformidling
106835
7 To 10-05-18
Kl. 15:30
Aalborg Chang (1) Tukanernes FK Chang's Baner Resultatformidling
106840
8 12-05-18
Kl. 14:00
Tukanernes FK FC Vesterbro, Aalborg Herningvej Skole Resultatformidling
106841
8 12-05-18
Kl. 15:30
Hals FS VHG/GS Hals Stadion Resultatformidling
106839
8 13-05-18
Kl. 13:00
Aalborg Chang (1) Nørresundby FB Chang's Baner Resultatformidling
106838
8 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup NUBI Mellervang Hallen (inde) Resultatformidling
106843
9 Fr 18-05-18
Kl. 18:00
FC Vesterbro, Aalborg Hals FS NUBI's Stadion Resultatformidling
106845
9 19-05-18
Kl. 12:00
Nørresundby FB Tukanernes FK Lindholm Høje Stadion Resultatformidling
106842
9 Ma 21-05-18
Kl. 
NUBI Aalborg Chang (1) NUBI's Stadion Resultatformidling
106844
9 Ma 21-05-18
Kl. 13:00
VHG/GS IF Haabet, Øster Uttrup Vester Hassing Stadion Resultatformidling
106849
10 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup Hals FS Mellervang Hallen (inde) Resultatformidling
106847
10 Ma 28-05-18
Kl. 18:30
Aalborg Chang (1) VHG/GS Chang's Baner Resultatformidling
106848
10 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Nørresundby FB FC Vesterbro, Aalborg Lindholm Høje Stadion Resultatformidling
106846
10 Ti 29-05-18
Kl. 18:00
Tukanernes FK NUBI Herningvej Skole Resultatformidling
106851
11 To 31-05-18
Kl. 18:30
Hals FS Aalborg Chang (1) Hals Stadion Resultatformidling
106852
11 Fr 01-06-18
Kl. 18:00
FC Vesterbro, Aalborg IF Haabet, Øster Uttrup NUBI's Stadion Resultatformidling
107024
11 02-06-18
Kl. 13:00
VHG/GS Tukanernes FK Gandrup Stadion Resultatformidling
106850
11 03-06-18
Kl. 
NUBI Nørresundby FB NUBI's Stadion Resultatformidling
107026
12 Fr 08-06-18
Kl. 19:00
Aalborg Chang (1) IF Haabet, Øster Uttrup Chang's Baner Resultatformidling
107027
12 09-06-18
Kl. 12:00
Nørresundby FB VHG/GS Lindholm Høje Stadion Resultatformidling
107025
12 09-06-18
Kl. 13:30
FC Vesterbro, Aalborg NUBI NUBI's Stadion Resultatformidling
107028
12 09-06-18
Kl. 14:00
Tukanernes FK Hals FS Herningvej Skole Resultatformidling
107031
13 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup Tukanernes FK Mellervang Hallen (inde) Resultatformidling
107029
13 16-06-18
Kl. 13:00
VHG/GS NUBI Vester Hassing Stadion Resultatformidling
107030
13 16-06-18
Kl. 13:00
Aalborg Chang (1) FC Vesterbro, Aalborg Chang's Baner Resultatformidling
107032
13 16-06-18
Kl. 15:30
Hals FS Nørresundby FB Hals Stadion Resultatformidling
107036
14 Fr 22-06-18
Kl. 19:00
Nørresundby FB IF Haabet, Øster Uttrup Lindholm Høje Stadion Resultatformidling
107033
14 24-06-18
Kl. 11:00
NUBI Hals FS NUBI's Stadion Resultatformidling
107034
14 24-06-18
Kl. 11:00
Tukanernes FK Aalborg Chang (1) Herningvej Skole Resultatformidling
107035
14 24-06-18
Kl. 11:00
FC Vesterbro, Aalborg VHG/GS NUBI's Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999