Herrer Serie 2 - Forår 2018, Pulje 12

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
307720
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 14:00
AaB LKB/Gistrup AaB's Anlæg 0-3
307719
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 14:15
Aalborg Chang Tranum GF Aalborg Chang Kunstgræs 7-0
307673
1 Ma 02-04-18
Kl. 16:00
Nørresundby FB Storvorde/Sejlflod B NFB Kunstgræs Lindholm 3-3
307722
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 11:20
LKB/Gistrup Tranum GF Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane 4-2
307721
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B NUBI Storvorde Sejlflod Stadion 3-2
307724
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 15:30
Aalborg Chang Nørresundby FB Aalborg Chang Kunstgræs 1-2
307723
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 16:00
Birkelse IF AaB Nordjyske Bank Arena, Birkelse 2-1
307727
Kampfakta
3 Fr 13-04-18
Kl. 18:30
Tranum GF Nørresundby FB Tranum Stadion 0-5
307726
3 Fr 13-04-18
Kl. 20:00
AaB Storvorde/Sejlflod B AaB's Anlæg 4-2
307725
Kampfakta
3 14-04-18
Kl. 13:30
NUBI Aalborg Chang NUBI's Stadion 0-2
307728
Kampfakta
3 14-04-18
Kl. 14:20
LKB/Gistrup Birkelse IF Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane 2-3
307730
4 21-04-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B LKB/Gistrup Storvorde Sejlflod Stadion 2-2
307731
Kampfakta
4 21-04-18
Kl. 14:00
Birkelse IF Tranum GF Nordjyske Bank Arena, Birkelse 2-0
307729
Kampfakta
4 21-04-18
Kl. 14:00
Nørresundby FB NUBI Nordjyske Bank Arena (NFB) 1-1
307732
Kampfakta
4 21-04-18
Kl. 15:00
Aalborg Chang AaB Chang's Baner 1-2
307733
Kampfakta
5 To 26-04-18
Kl. 18:30
NUBI Tranum GF NUBI's Stadion 3-2
307736
Kampfakta
5 28-04-18
Kl. 13:30
LKB/Gistrup Aalborg Chang Gistrup Idrætscenter 0-0
307735
5 28-04-18
Kl. 15:00
AaB Nørresundby FB AaB's Anlæg 1-1
307734
Kampfakta
5 28-04-18
Kl. 16:00
Birkelse IF Storvorde/Sejlflod B Nordjyske Bank Arena, Birkelse 1-2
307739
Kampfakta
6 Fr 04-05-18
Kl. 18:30
Aalborg Chang Birkelse IF Chang's Baner 2-1
307740
6 05-05-18
Kl. 12:00
Nørresundby FB LKB/Gistrup Nordjyske Bank Arena (NFB) 3-1
307737
Kampfakta
6 05-05-18
Kl. 13:30
NUBI AaB NUBI's Stadion 5-3
307738
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
Tranum GF Storvorde/Sejlflod B Tranum Stadion 1-2
307741
Kampfakta
7 On 09-05-18
Kl. 19:00
LKB/Gistrup NUBI Gistrup Idrætscenter 2-1
307744
Kampfakta
7 On 09-05-18
Kl. 19:00
Birkelse IF Nørresundby FB Nordjyske Bank Arena, Birkelse 3-1
307742
Kampfakta
7 To 10-05-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Aalborg Chang Storvorde Sejlflod Stadion 1-3
307745
Kampfakta
8 12-05-18
Kl. 16:00
Birkelse IF NUBI Nordjyske Bank Arena, Birkelse 1-1
307746
Kampfakta
8 13-05-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Nørresundby FB Storvorde Sejlflod Stadion 4-2
307748
8 13-05-18
Kl. 13:30
LKB/Gistrup AaB Gistrup Idrætscenter 1-1
307747
Kampfakta
8 13-05-18
Kl. 15:30
Tranum GF Aalborg Chang Tranum Stadion 1-5
307743
7 On 16-05-18
Kl. 19:00
AaB Tranum GF AaB's Anlæg 6-0
307749
Kampfakta
9 19-05-18
Kl. 13:30
NUBI Storvorde/Sejlflod B NUBI's Stadion 5-0
307750
Kampfakta
9 19-05-18
Kl. 14:00
Tranum GF LKB/Gistrup Tranum Stadion 1-3
307751
Kampfakta
9 19-05-18
Kl. 15:00
AaB Birkelse IF AaB's Anlæg 0-3
307752
Kampfakta
9 19-05-18
Kl. 16:00
Nørresundby FB Aalborg Chang Nordjyske Bank Arena (NFB) 0-1
307754
10 Fr 25-05-18
Kl. 18:30
Storvorde/Sejlflod B AaB Storvorde Sejlflod Stadion Resultatformidling
307756
10 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Birkelse IF LKB/Gistrup Nordjyske Bank Arena, Birkelse Resultatformidling
307753
10 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Aalborg Chang NUBI Chang's Baner Resultatformidling
307755
10 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Nørresundby FB Tranum GF Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
307760
11 Fr 01-06-18
Kl. 18:30
AaB Aalborg Chang AaB's Anlæg Resultatformidling
307759
11 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
Tranum GF Birkelse IF Tranum Stadion Resultatformidling
307757
11 02-06-18
Kl. 13:30
NUBI Nørresundby FB NUBI's Stadion Resultatformidling
307758
11 02-06-18
Kl. 13:30
LKB/Gistrup Storvorde/Sejlflod B Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
307672
1 Ti 05-06-18
Kl. 19:00
NUBI Birkelse IF NUBI's Stadion Resultatformidling
307763
12 Fr 08-06-18
Kl. 18:30
Nørresundby FB AaB Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
307761
12 Fr 08-06-18
Kl. 19:00
Tranum GF NUBI Tranum Stadion Resultatformidling
307762
12 09-06-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Birkelse IF Storvorde Sejlflod Stadion Resultatformidling
307764
12 09-06-18
Kl. 13:00
Aalborg Chang LKB/Gistrup Chang's Baner Resultatformidling
307767
13 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Birkelse IF Aalborg Chang Nordjyske Bank Arena, Birkelse Resultatformidling
307766
13 16-06-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Tranum GF Storvorde Sejlflod Stadion Resultatformidling
307888
13 16-06-18
Kl. 13:30
LKB/Gistrup Nørresundby FB Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
307765
13 17-06-18
Kl. 13:00
AaB NUBI AaB's Anlæg Resultatformidling
307889
14 23-06-18
Kl. 13:30
NUBI LKB/Gistrup NUBI's Stadion Resultatformidling
307890
14 23-06-18
Kl. 13:30
Aalborg Chang Storvorde/Sejlflod B Chang's Baner Resultatformidling
307891
14 23-06-18
Kl. 13:30
Tranum GF AaB Tranum Stadion Resultatformidling
307892
14 23-06-18
Kl. 13:30
Nørresundby FB Birkelse IF Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999