Herrer Serie 2 - Forår 2018, Pulje 12

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
307719
1 Ma 02-04-18
Kl. 
Tranum GF Aalborg Chang Tranum Stadion Resultatformidling
307672
1 Ma 02-04-18
Kl. 
NUBI Birkelse IF NUBI's Stadion Resultatformidling
307720
1 Ma 02-04-18
Kl. 14:00
AaB LKB/Gistrup AaB's Anlæg Resultatformidling
307673
1 Ma 02-04-18
Kl. 16:00
Nørresundby FB Storvorde/Sejlflod B NFB Kunstgræs Lindholm Resultatformidling
307721
2 07-04-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B NUBI Storvorde Sejlflod Stadion Resultatformidling
307722
2 07-04-18
Kl. 13:30
LKB/Gistrup Tranum GF Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
307724
2 07-04-18
Kl. 15:30
Aalborg Chang Nørresundby FB Aalborg Chang Kunstgræs Resultatformidling
307723
2 08-04-18
Kl. 
Birkelse IF AaB Nordjyske Bank Arena, Birkelse Resultatformidling
307727
3 Fr 13-04-18
Kl. 19:00
Tranum GF Nørresundby FB Tranum Stadion Resultatformidling
307726
3 14-04-18
Kl. 13:00
AaB Storvorde/Sejlflod B AaB's Anlæg Resultatformidling
307728
3 14-04-18
Kl. 13:30
LKB/Gistrup Birkelse IF Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
307725
3 15-04-18
Kl. 
NUBI Aalborg Chang NUBI's Stadion Resultatformidling
307730
4 21-04-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B LKB/Gistrup Storvorde Sejlflod Stadion Resultatformidling
307732
4 21-04-18
Kl. 13:00
Aalborg Chang AaB Chang's Baner Resultatformidling
307729
4 21-04-18
Kl. 16:00
Nørresundby FB NUBI Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
307731
4 22-04-18
Kl. 
Birkelse IF Tranum GF Nordjyske Bank Arena, Birkelse Resultatformidling
307736
5 28-04-18
Kl. 13:30
LKB/Gistrup Aalborg Chang Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
307733
5 29-04-18
Kl. 
NUBI Tranum GF NUBI's Stadion Resultatformidling
307734
5 29-04-18
Kl. 
Birkelse IF Storvorde/Sejlflod B Nordjyske Bank Arena, Birkelse Resultatformidling
307735
5 29-04-18
Kl. 13:00
AaB Nørresundby FB AaB's Anlæg Resultatformidling
307739
6 Fr 04-05-18
Kl. 18:30
Aalborg Chang Birkelse IF Chang's Baner Resultatformidling
307740
6 05-05-18
Kl. 12:00
Nørresundby FB LKB/Gistrup Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
307737
6 06-05-18
Kl. 
NUBI AaB NUBI's Stadion Resultatformidling
307738
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
Tranum GF Storvorde/Sejlflod B Tranum Stadion Resultatformidling
307741
7 On 09-05-18
Kl. 19:00
LKB/Gistrup NUBI Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
307744
7 To 10-05-18
Kl. 
Birkelse IF Nørresundby FB Nordjyske Bank Arena, Birkelse Resultatformidling
307742
7 To 10-05-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Aalborg Chang Storvorde Sejlflod Stadion Resultatformidling
307746
8 12-05-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Nørresundby FB Storvorde Sejlflod Stadion Resultatformidling
307745
8 13-05-18
Kl. 
Birkelse IF NUBI Nordjyske Bank Arena, Birkelse Resultatformidling
307748
8 13-05-18
Kl. 13:30
LKB/Gistrup AaB Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
307747
8 13-05-18
Kl. 15:30
Aalborg Chang Tranum GF Chang's Baner Resultatformidling
307743
7 On 16-05-18
Kl. 19:00
AaB Tranum GF AaB's Anlæg Resultatformidling
307750
9 19-05-18
Kl. 14:00
Tranum GF LKB/Gistrup Tranum Stadion Resultatformidling
307751
9 19-05-18
Kl. 15:00
AaB Birkelse IF AaB's Anlæg Resultatformidling
307752
9 19-05-18
Kl. 16:00
Nørresundby FB Aalborg Chang Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
307749
9 Ma 21-05-18
Kl. 
NUBI Storvorde/Sejlflod B NUBI's Stadion Resultatformidling
307753
10 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Aalborg Chang NUBI Chang's Baner Resultatformidling
307754
10 26-05-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B AaB Storvorde Sejlflod Stadion Resultatformidling
307756
10 27-05-18
Kl. 
Birkelse IF LKB/Gistrup Nordjyske Bank Arena, Birkelse Resultatformidling
307755
10 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Nørresundby FB Tranum GF Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
307759
11 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
Tranum GF Birkelse IF Tranum Stadion Resultatformidling
307760
11 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
AaB Aalborg Chang AaB's Anlæg Resultatformidling
307758
11 02-06-18
Kl. 13:30
LKB/Gistrup Storvorde/Sejlflod B Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
307757
11 03-06-18
Kl. 
NUBI Nørresundby FB NUBI's Stadion Resultatformidling
307763
12 Fr 08-06-18
Kl. 18:30
Nørresundby FB AaB Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
307761
12 Fr 08-06-18
Kl. 19:00
Tranum GF NUBI Tranum Stadion Resultatformidling
307762
12 09-06-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Birkelse IF Storvorde Sejlflod Stadion Resultatformidling
307764
12 09-06-18
Kl. 13:00
Aalborg Chang LKB/Gistrup Chang's Baner Resultatformidling
307766
13 16-06-18
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Tranum GF Storvorde Sejlflod Stadion Resultatformidling
307888
13 16-06-18
Kl. 13:30
LKB/Gistrup Nørresundby FB Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
307767
13 17-06-18
Kl. 
Birkelse IF Aalborg Chang Nordjyske Bank Arena, Birkelse Resultatformidling
307765
13 17-06-18
Kl. 13:00
AaB NUBI AaB's Anlæg Resultatformidling
307889
14 23-06-18
Kl. 13:30
NUBI LKB/Gistrup NUBI's Stadion Resultatformidling
307890
14 23-06-18
Kl. 13:30
Aalborg Chang Storvorde/Sejlflod B Chang's Baner Resultatformidling
307891
14 23-06-18
Kl. 13:30
Tranum GF AaB Tranum Stadion Resultatformidling
307892
14 23-06-18
Kl. 13:30
Nørresundby FB Birkelse IF Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999