U10 Drenge B (08) INDE, Pulje 60 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
453079
1 11-11-17
Kl. 09:00
VHG/GS Hjallerup IF Vester Hassing HallenVester Hassing GF
453080
1 11-11-17
Kl. 09:10
Tårs/Ugilt IF TSV Vester Hassing HallenVester Hassing GF !
453081
1 11-11-17
Kl. 09:20
Vraa/Børglum IF Biersted IF Vester Hassing HallenVester Hassing GF
453082
1 11-11-17
Kl. 09:30
VHG/GS Tårs/Ugilt IF Vester Hassing HallenVester Hassing GF !
453083
1 11-11-17
Kl. 09:40
Hjallerup IF Vraa/Børglum IF Vester Hassing HallenVester Hassing GF
453084
1 11-11-17
Kl. 09:50
TSV Biersted IF Vester Hassing HallenVester Hassing GF
453101
1 11-11-17
Kl. 10:00
Tårs/Ugilt IF Vraa/Børglum IF Vester Hassing HallenVester Hassing GF !
453102
1 11-11-17
Kl. 10:10
TSV VHG/GS Vester Hassing HallenVester Hassing GF
453103
1 11-11-17
Kl. 10:20
Biersted IF Hjallerup IF Vester Hassing HallenVester Hassing GF
453104
1 11-11-17
Kl. 10:30
Vraa/Børglum IF VHG/GS Vester Hassing HallenVester Hassing GF
453105
1 11-11-17
Kl. 10:40
Tårs/Ugilt IF Biersted IF Vester Hassing HallenVester Hassing GF !
453106
1 11-11-17
Kl. 10:50
Hjallerup IF TSV Vester Hassing HallenVester Hassing GF
452986
2 09-12-17
Kl. 13:02
Biersted IF VHG/GS Idrætscenter VendsysselVraa/Børglum IF
452987
2 09-12-17
Kl. 13:12
Hjallerup IF Tårs/Ugilt IF Idrætscenter VendsysselVraa/Børglum IF
452988
2 09-12-17
Kl. 13:22
Vraa/Børglum IF TSV Idrætscenter VendsysselVraa/Børglum IF
452989
2 09-12-17
Kl. 13:32
Hjallerup IF VHG/GS Idrætscenter VendsysselVraa/Børglum IF
452990
2 09-12-17
Kl. 13:42
TSV Tårs/Ugilt IF Idrætscenter VendsysselVraa/Børglum IF
452991
2 09-12-17
Kl. 13:52
Biersted IF Vraa/Børglum IF Idrætscenter VendsysselVraa/Børglum IF
452992
2 09-12-17
Kl. 14:02
Tårs/Ugilt IF VHG/GS Idrætscenter VendsysselVraa/Børglum IF
452993
2 09-12-17
Kl. 14:12
Vraa/Børglum IF Hjallerup IF Idrætscenter VendsysselVraa/Børglum IF
452994
2 09-12-17
Kl. 14:22
Biersted IF TSV Idrætscenter VendsysselVraa/Børglum IF
453026
3 07-01-18
Kl. 11:00
Vraa/Børglum IF Tårs/Ugilt IF Taars HallenTårs/Ugilt IF
453027
3 07-01-18
Kl. 11:10
VHG/GS TSV Taars HallenTårs/Ugilt IF
453028
3 07-01-18
Kl. 11:20
Hjallerup IF Biersted IF Taars HallenTårs/Ugilt IF
453029
3 07-01-18
Kl. 11:30
VHG/GS Vraa/Børglum IF Taars HallenTårs/Ugilt IF
453030
3 07-01-18
Kl. 11:40
Biersted IF Tårs/Ugilt IF Taars HallenTårs/Ugilt IF
453031
3 07-01-18
Kl. 11:50
TSV Hjallerup IF Taars HallenTårs/Ugilt IF
453032
3 07-01-18
Kl. 12:00
VHG/GS Biersted IF Taars HallenTårs/Ugilt IF
453033
3 07-01-18
Kl. 12:10
Tårs/Ugilt IF Hjallerup IF Taars HallenTårs/Ugilt IF
453034
3 07-01-18
Kl. 12:20
TSV Vraa/Børglum IF Taars HallenTårs/Ugilt IF
453035
3 07-01-18
Kl. 12:30
VHG/GS Hjallerup IF Taars HallenTårs/Ugilt IF
453065
3 07-01-18
Kl. 12:40
Tårs/Ugilt IF TSV Taars HallenTårs/Ugilt IF
453066
3 07-01-18
Kl. 12:50
Vraa/Børglum IF Biersted IF Taars HallenTårs/Ugilt IF
453107
4 10-02-18
Kl. 14:30
VHG/GS Tårs/Ugilt IF Sulsted HallenSulsted IF
453108
4 10-02-18
Kl. 14:40
Hjallerup IF Vraa/Børglum IF Sulsted HallenSulsted IF
453109
4 10-02-18
Kl. 14:50
TSV Biersted IF Sulsted HallenSulsted IF
453110
4 10-02-18
Kl. 15:00
Tårs/Ugilt IF Vraa/Børglum IF Sulsted HallenSulsted IF
453111
4 10-02-18
Kl. 15:10
TSV VHG/GS Sulsted HallenSulsted IF
453112
4 10-02-18
Kl. 15:20
Biersted IF Hjallerup IF Sulsted HallenSulsted IF
453113
4 10-02-18
Kl. 15:30
Vraa/Børglum IF VHG/GS Sulsted HallenSulsted IF
453114
4 10-02-18
Kl. 15:40
Tårs/Ugilt IF Biersted IF Sulsted HallenSulsted IF
453115
4 10-02-18
Kl. 15:50
Hjallerup IF TSV Sulsted HallenSulsted IF
453116
4 10-02-18
Kl. 16:00
Biersted IF VHG/GS Sulsted HallenSulsted IF
453125
4 10-02-18
Kl. 16:10
Hjallerup IF Tårs/Ugilt IF Sulsted HallenSulsted IF
453126
4 10-02-18
Kl. 16:20
Vraa/Børglum IF TSV Sulsted HallenSulsted IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910