U16 Piger Liga 2 (2002) 11M/9M - efterår 2017, Pulje 827 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
516483
1 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
FC Horsens TMG FC Horsens Arena 0-7
516486
Kampfakta
2 Fr 18-08-17
Kl. 19:00
Odder IGF FC Horsens Spektrum Odder 3-0
516484
Kampfakta
2 19-08-17
Kl. 12:00
FC Skanderborg Stautrup IF Vestergadeanlægget 4-0
516485
2 20-08-17
Kl. 14:30
Brabrand IF TMG Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-2
516489
3 26-08-17
Kl. 14:00
TMG Odder IGF Mårslet Stadion 13-0
516487
3 27-08-17
Kl. 10:15
FC Skanderborg Brabrand IF Vestergadeanlægget HHT!
516488
Kampfakta
3 27-08-17
Kl. 16:30
Stautrup IF FC Horsens Stautrup Idrætsanlæg 1-3
516491
Kampfakta
4 03-09-17
Kl. 11:00
Stautrup IF TMG Stautrup Idrætsanlæg 2-14
516492
4 03-09-17
Kl. 14:30
Brabrand IF Odder IGF Brabrand IF's Idrætsanlæg 8-2
516494
5 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Odder IGF Stautrup IF Spektrum Odder UHT!
516493
Kampfakta
5 09-09-17
Kl. 14:00
TMG FC Skanderborg Mårslet Stadion 9-0
516495
5 Ma 11-09-17
Kl. 18:30
FC Horsens Brabrand IF FC Horsens Arena 0-8
516498
6 16-09-17
Kl. 14:00
TMG FC Horsens Mårslet Stadion UHT!
516496
6 17-09-17
Kl. 11:00
FC Skanderborg Odder IGF Vestergadeanlægget 0-3
516497
6 17-09-17
Kl. 11:00
Brabrand IF Stautrup IF Brabrand IF's Idrætsanlæg UHT!
516499
Kampfakta
7 23-09-17
Kl. 12:00
Stautrup IF FC Skanderborg Stautrup Idrætsanlæg 0-3
516500
7 23-09-17
Kl. 14:10
TMG Brabrand IF Mårslet Stadion 2-1
516501
Kampfakta
7 24-09-17
Kl. 14:15
FC Horsens Odder IGF FC Horsens Arena 5-1
516482
1 Ti 26-09-17
Kl. 17:45
Stautrup IF Brabrand IF Stautrup Idrætsanlæg 3-6
516502
Kampfakta
8 30-09-17
Kl. 11:00
Brabrand IF FC Skanderborg Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-1
516504
8 01-10-17
Kl. 12:30
Odder IGF TMG Spektrum Odder 1-11
516503
Kampfakta
8 01-10-17
Kl. 14:30
FC Horsens Stautrup IF FC Horsens Arena 2-4
516506
Kampfakta
9 07-10-17
Kl. 14:00
TMG Stautrup IF Mårslet Stadion 16-0
516505
9 08-10-17
Kl. 11:00
FC Skanderborg FC Horsens Vestergadeanlægget UHT!
516507
9 08-10-17
Kl. 11:00
Odder IGF Brabrand IF Spektrum Odder 2-5
516508
Kampfakta
10 Ti 10-10-17
Kl. 19:00
FC Skanderborg TMG Vestergadeanlægget 0-5
516509
10 14-10-17
Kl. 13:00
Stautrup IF Odder IGF Stautrup Idrætsanlæg 4-1
516510
Kampfakta
10 15-10-17
Kl. 12:00
Brabrand IF FC Horsens Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-3
516481
1 On 25-10-17
Kl. 19:00
Odder IGF FC Skanderborg Kunstgræsbanen Spektrum Odder 2-0
516490
Kampfakta
4 29-10-17
Kl. 15:00
FC Horsens FC Skanderborg FC Horsens Arena Kunstgræs 1-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 17 til foråret 18 her

Du kan finde information om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

I denne række spilles der med reglen "Ekstra spiller på banen".

I denne række spilles der med reglen "Fleksibel spilleform".