U16 Piger Liga 2 (2002) 11M/9M - efterår 2017, Pulje 827

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
516483
1 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
FC Horsens TMG FC Horsens Arena 0-7
516486
Kampfakta
2 Fr 18-08-17
Kl. 19:00
Odder IGF FC Horsens Spektrum Odder 3-0
516484
Kampfakta
2 19-08-17
Kl. 12:00
FC Skanderborg Stautrup IF Vestergadeanlægget 4-0
516485
2 20-08-17
Kl. 14:30
Brabrand IF TMG Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-2
516489
3 26-08-17
Kl. 14:00
TMG Odder IGF Mårslet Stadion 13-0
516487
3 27-08-17
Kl. 10:15
FC Skanderborg Brabrand IF Vestergadeanlægget HHT !
516488
Kampfakta
3 27-08-17
Kl. 16:30
Stautrup IF FC Horsens Stautrup Idrætsanlæg 1-3
516491
Kampfakta
4 03-09-17
Kl. 11:00
Stautrup IF TMG Stautrup Idrætsanlæg 2-14
516492
4 03-09-17
Kl. 14:30
Brabrand IF Odder IGF Brabrand IF's Idrætsanlæg 8-2
516494
5 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Odder IGF Stautrup IF Spektrum Odder UHT !
516493
Kampfakta
5 09-09-17
Kl. 14:00
TMG FC Skanderborg Mårslet Stadion 9-0
516495
5 Ma 11-09-17
Kl. 18:30
FC Horsens Brabrand IF FC Horsens Arena 0-8
516498
6 16-09-17
Kl. 14:00
TMG FC Horsens Mårslet Stadion UHT !
516496
6 17-09-17
Kl. 11:00
FC Skanderborg Odder IGF Vestergadeanlægget 0-3
516497
6 17-09-17
Kl. 11:00
Brabrand IF Stautrup IF Brabrand IF's Idrætsanlæg UHT !
516499
7 23-09-17
Kl. 12:00
Stautrup IF FC Skanderborg Stautrup Idrætsanlæg Resultatformidling
516500
7 23-09-17
Kl. 14:10
TMG Brabrand IF Mårslet Stadion Resultatformidling
516501
7 24-09-17
Kl. 14:15
FC Horsens Odder IGF FC Horsens Arena Resultatformidling
516482
1 Ti 26-09-17
Kl. 17:45
Stautrup IF Brabrand IF Stautrup Idrætsanlæg Resultatformidling
516502
8 30-09-17
Kl. 11:00
Brabrand IF FC Skanderborg Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
516504
8 01-10-17
Kl. 12:30
Odder IGF TMG Spektrum Odder Resultatformidling
516503
8 01-10-17
Kl. 14:30
FC Horsens Stautrup IF FC Horsens Arena Resultatformidling
516481
1 On 04-10-17
Kl. 19:00
Odder IGF FC Skanderborg Kunstgræsbanen Spektrum Odder Resultatformidling
516506
9 07-10-17
Kl. 14:00
TMG Stautrup IF Mårslet Stadion Resultatformidling
516505
9 08-10-17
Kl. 11:00
FC Skanderborg FC Horsens Vestergadeanlægget Resultatformidling
516507
9 08-10-17
Kl. 11:00
Odder IGF Brabrand IF Spektrum Odder Resultatformidling
516508
10 Ti 10-10-17
Kl. 19:00
FC Skanderborg TMG Vestergadeanlægget Resultatformidling
516509
10 14-10-17
Kl. 13:00
Stautrup IF Odder IGF Stautrup Idrætsanlæg Resultatformidling
516510
10 15-10-17
Kl. 12:00
Brabrand IF FC Horsens Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
516490
4 29-10-17
Kl. 15:00
FC Horsens FC Skanderborg FC Horsens Arena Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 17 til foråret 18 her

Du kan finde information om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

Husk tilmelding til futsal og indefodbold skal ske senest d. 20. september.

I denne række spilles der med reglen "Ekstra spiller på banen".

I denne række spilles der med reglen "Fleksibel spilleform".