Herrer Jyllandsserien - Efterår 2017 , Pulje 4

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
544689
Kampfakta
1 13-08-17
Kl. 10:00
Vejle B Kolding IF VB Parken 2-1
544688
Kampfakta
1 13-08-17
Kl. 14:00
Vejen SF Sædding/G IF Vejen Stadion 2-1
544687
Kampfakta
1 13-08-17
Kl. 19:00
Agerbæk SF/Starup IF Hatting-Torsted Fodbold Starup Stadion 2-1
544691
Kampfakta
2 On 16-08-17
Kl. 19:00
Sædding/G IF Agerbæk SF/Starup IF Guldager Idrætscenter 0-2
544696
Kampfakta
2 On 16-08-17
Kl. 19:00
Fredericia fF Vejle B Madsby Enge 1-0
544700
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:30
Horsens Freja Sædding/G IF Spar Nord Park 1-2
544702
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:30
Fredericia fF Hatting-Torsted Fodbold Madsby Enge 4-1
544699
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:00
Agerbæk SF/Starup IF Kolding IF Starup Stadion 1-1
544701
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 16:00
Vejle B Vejen SF VB Parken 2-1
544697
Kampfakta
2 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Hatting-Torsted Fodbold Horsens Freja Torsted Stadion 1-1
550512
Kampfakta
4 To 24-08-17
Kl. 18:45
Sædding/G IF Fredericia fF Guldager Idrætscenter 0-3
550513
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 12:00
Hatting-Torsted Fodbold Vejle B Torsted Stadion 0-5
550510
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 14:00
Vejen SF Agerbæk SF/Starup IF Vejen Stadion 1-1
550515
Kampfakta
4 Ma 28-08-17
Kl. 18:30
Kolding IF Horsens Freja Autocentralen Park (Kolding Stadion) 6-0
544698
Kampfakta
2 On 30-08-17
Kl. 19:00
Kolding IF Vejen SF Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-1
550596
Kampfakta
5 Fr 01-09-17
Kl. 18:30
Agerbæk SF/Starup IF Vejle B Starup Stadion 1-1
552428
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:30
Fredericia fF Kolding IF Madsby Enge 5-2
550632
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold Sædding/G IF Torsted Stadion 0-0
550863
Kampfakta
5 03-09-17
Kl. 18:00
Horsens Freja Vejen SF Spar Nord Park 1-1
544690
Kampfakta
1 Ti 05-09-17
Kl. 18:00
Horsens Freja Fredericia fF Spar Nord Park 2-1
552429
Kampfakta
6 Fr 08-09-17
Kl. 17:30
Agerbæk SF/Starup IF Horsens Freja Starup Stadion 1-0
552430
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 15:00
Vejle B Sædding/G IF VB Parken 3-1
552431
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 17:00
Kolding IF Hatting-Torsted Fodbold Autocentralen Park (Kolding Stadion) 3-4
552432
Kampfakta
6 10-09-17
Kl. 15:00
Vejen SF Fredericia fF Vejen Stadion 1-1
552434
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:00
Sædding/G IF Kolding IF Guldager Idrætscenter 5-1
552433
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:30
Fredericia fF Agerbæk SF/Starup IF Madsby Enge 1-1
552436
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold Vejen SF Torsted Stadion 4-1
552435
Kampfakta
7 17-09-17
Kl. 16:00
Horsens Freja Vejle B Spar Nord Park 2-2
552439
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 13:00
Kolding IF Vejle B Seest Idrætspark 3-3
552440
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 13:30
Fredericia fF Horsens Freja Madsby Enge 5-4
552437
Kampfakta
8 24-09-17
Kl. 13:00
Hatting-Torsted Fodbold Agerbæk SF/Starup IF Torsted Stadion 4-4
552438
Kampfakta
8 24-09-17
Kl. 14:00
Sædding/G IF Vejen SF Guldager Idrætscenter 0-1
555972
9 To 28-09-17
Kl. 19:00
Vejen SF Kolding IF Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane 0-2
552441
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
Agerbæk SF/Starup IF Sædding/G IF Starup Stadion 3-0
552442
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 16:00
Vejle B Fredericia fF VB Parken Kunstgræs 5-3
555971
Kampfakta
9 01-10-17
Kl. 12:15
Horsens Freja Hatting-Torsted Fodbold Spar Nord Park 1-1
555974
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 13:00
Sædding/G IF Horsens Freja Spar Nord Park 6-1
555975
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 14:00
Vejen SF Vejle B Vejen Stadion 0-3
555976
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold Fredericia fF Torsted Stadion 1-1
555973
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 17:00
Kolding IF Agerbæk SF/Starup IF Bramdrupdam Kunstgræsbane 1-1
555977
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:00
Agerbæk SF/Starup IF Vejen SF Starup Stadion 5-2
555978
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:30
Fredericia fF Sædding/G IF Madsby Enge 2-0
555980
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:30
Horsens Freja Kolding IF Spar Nord Park 1-0
555979
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 15:00
Vejle B Hatting-Torsted Fodbold VB Parken Kunstgræs 2-3
555982
Livescore
12 21-10-17
Kl. 13:00
Sædding/G IF Hatting-Torsted Fodbold Bramming GI-E Kunstgræsbane Resultatformidling
555983
12 21-10-17
Kl. 14:00
Vejen SF Horsens Freja Vejen Stadion Resultatformidling
555981
Livescore
12 21-10-17
Kl. 15:00
Vejle B Agerbæk SF/Starup IF VB Parken Kunstgræs Resultatformidling
555984
12 21-10-17
Kl. 17:00
Kolding IF Fredericia fF Bramdrupdam Kunstgræsbane Resultatformidling
555985
13 28-10-17
Kl. 13:30
Horsens Freja Agerbæk SF/Starup IF Spar Nord Park Resultatformidling
556000
13 28-10-17
Kl. 13:30
Fredericia fF Vejen SF Madsby Enge Resultatformidling
555999
13 28-10-17
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold Kolding IF Torsted Stadion Resultatformidling
555998
13 28-10-17
Kl. 16:15
Sædding/G IF Vejle B Esbjerg Kunstgræsbane Resultatformidling
556001
14 04-11-17
Kl. 13:00
Agerbæk SF/Starup IF Fredericia fF Starup Stadion Resultatformidling
556004
14 04-11-17
Kl. 14:00
Vejen SF Hatting-Torsted Fodbold Vejen Stadion Resultatformidling
556002
14 04-11-17
Kl. 16:00
Kolding IF Sædding/G IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
556003
14 04-11-17
Kl. 16:00
Vejle B Horsens Freja VB Parken Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Du kan finde information om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.