U7 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2017, Pulje 408 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 09-09-17 - Vester Hassing Stadion - Arrangør: Vester Hassing GF
628720
Kl. 10:30 Hjallerup IF (2) Vester Hassing GF (1)
628722
Kl. 10:30 Gandrup SK Dronninglund IF (4)
628723
Kl. 10:45 Ulsted B (1) Ulsted B (3)
628724
Kl. 10:45 Vester Hassing GF (2) Hals FS
628725
Kl. 11:00 Hals FS Dronninglund IF (2)
628726
Kl. 11:00 Vester Hassing GF (1) Vester Hassing GF (2)
628727
Kl. 11:15 Dronninglund IF (4) Hjallerup IF (2)
628728
Kl. 11:15 Ulsted B (3) Gandrup SK
628729
Kl. 11:30 Hals FS Vester Hassing GF (1)
628730
Kl. 11:30 Hjallerup IF (2) Ulsted B (3)
628731
Kl. 11:45 Vester Hassing GF (2) Dronninglund IF (4)
628732
Kl. 11:45 Dronninglund IF (2) Ulsted B (1)
628733
Kl. 12:00 Vester Hassing GF (1) Dronninglund IF (2)
628734
Kl. 12:00 Ulsted B (1) Gandrup SK
Lørdag 16-09-17 - Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted - Arrangør: Ulsted B
628735
Kl. 10:00 Dronninglund IF (2) Hjallerup IF (2)
628736
Kl. 10:00 Ulsted B (1) Vester Hassing GF (1)
628737
Kl. 10:15 Dronninglund IF (4) Hals FS
628738
Kl. 10:15 Ulsted B (3) Vester Hassing GF (2)
628739
Kl. 10:30 Hals FS Ulsted B (3)
628740
Kl. 10:30 Hjallerup IF (2) Ulsted B (1)
628741
Kl. 10:45 Vester Hassing GF (1) Dronninglund IF (4)
628742
Kl. 10:45 Dronninglund IF (2) Gandrup SK 1 !
628743
Kl. 11:00 Gandrup SK Hjallerup IF (2) 1 !
628744
Kl. 11:00 Dronninglund IF (4) Dronninglund IF (2)
628745
Kl. 11:15 Ulsted B (1) Vester Hassing GF (2)
628746
Kl. 11:15 Ulsted B (3) Vester Hassing GF (1)
628747
Kl. 11:30 Hals FS Ulsted B (1)
628748
Kl. 11:30 Vester Hassing GF (2) Gandrup SK 1 !
Lørdag 07-10-17 - Hals Stadion - Arrangør: Hals FS
628749
Kl. 10:00 Vester Hassing GF (1) Dronninglund IF (2)
628750
Kl. 10:00 Ulsted B (1) Hals FS
628751
Kl. 10:15 Dronninglund IF (4) Ulsted B (3)
628752
Kl. 10:15 Hjallerup IF (2) Vester Hassing GF (2)
628753
Kl. 10:30 Gandrup SK Hals FS
628754
Kl. 10:30 Dronninglund IF (2) Ulsted B (3)
628755
Kl. 10:45 Hals FS Hjallerup IF (2)
628756
Kl. 10:45 Vester Hassing GF (1) Gandrup SK
628757
Kl. 11:00 Dronninglund IF (4) Ulsted B (1)
628758
Kl. 11:00 Vester Hassing GF (2) Dronninglund IF (2)
628759
Kl. 11:15 Hjallerup IF (2) Vester Hassing GF (1)
628760
Kl. 11:15 Gandrup SK Dronninglund IF (4)
628761
Kl. 11:30 Ulsted B (1) Ulsted B (3)
628762
Kl. 11:30 Vester Hassing GF (2) Hals FS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910