U8 Drenge B (10) 5M - Weekend/Efterår 2017, Pulje 332

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Lørdag 19-08-17 - Nordjyske Bank Arena (KFUM) - Arrangør: Aalborg KFUM Fodbold
279936
Kl. 12:00 Aalborg KFUM (2) Gug B
279937
Kl. 12:00 Storvorde/Sejlflod B RKG (1) !
279938
Kl. 12:30 RKG (1) Aalborg KFUM (2) !
279939
Kl. 12:30 Gug B Storvorde/Sejlflod B
Søndag 20-08-17 - Løgstør Stadion - Arrangør: Løgstør IF
279932
Kl. 11:30 Løgstør IF (1) Nibe B
279933
Kl. 11:30 Løgstør IF (2) AaB
279934
Kl. 12:00 AaB Løgstør IF (1)
279935
Kl. 12:00 Nibe B Løgstør IF (2)
Lørdag 02-09-17 - Løgstør Stadion - Arrangør: Løgstør IF
279942
Kl. 13:00 RKG (1) Løgstør IF (1) !
279943
Kl. 13:00 Gug B Løgstør IF (2)
279940
Kl. 13:30 Løgstør IF (1) Gug B
279941
Kl. 13:30 Løgstør IF (2) RKG (1) !
Søndag 03-09-17 - Nibe Stadion - Arrangør: Nibe B
280515
Kl. 10:00 Aalborg KFUM (2) Nibe B
280516
Kl. 10:00 Storvorde/Sejlflod B AaB
280517
Kl. 10:30 AaB Aalborg KFUM (2)
280518
Kl. 10:30 Nibe B Storvorde/Sejlflod B
Lørdag 16-09-17 - - Arrangør: AaB
280519
Kl. 10:00 Oversidder Oversidder 1
Lørdag 16-09-17 - AaB's Anlæg - Arrangør: AaB
280520
Kl. 10:00 AaB Nibe B 1 !
280521
Kl. 10:30 Nibe B Gug B 1
280522
Kl. 11:00 Gug B AaB 1
Lørdag 23-09-17 - Storvorde Sejlflod Stadion - Arrangør: Storvorde/Sejlflod B
280523
Kl. 10:00 Løgstør IF (1) Aalborg KFUM (2)
280524
Kl. 10:00 Løgstør IF (2) Storvorde/Sejlflod B
280525
Kl. 10:30 Storvorde/Sejlflod B Løgstør IF (1)
280526
Kl. 10:30 Aalborg KFUM (2) Løgstør IF (2)
Lørdag 07-10-17 - Gug Stadion - Arrangør: Gug B
280531
Kl. 10:00 Aalborg KFUM (2) Storvorde/Sejlflod B
280532
Kl. 10:00 Gug B RKG (1) !
280533
Kl. 10:30 RKG (1) Aalborg KFUM (2) !
280534
Kl. 10:30 Storvorde/Sejlflod B Gug B
Søndag 08-10-17 - AaB's Anlæg - Arrangør: AaB
280527
Kl. 10:00 Løgstør IF (1) Løgstør IF (2)
280528
Kl. 10:00 Nibe B AaB
280529
Kl. 10:30 AaB Løgstør IF (1)
280530
Kl. 10:30 Løgstør IF (2) Nibe B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910