U10 Piger C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017, Pulje 231 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Onsdag 23-08-17 - Thorup Stadion - Arrangør: Thorup/Klim B
255020
Kl. 17:30 Thorup/Klim B SIV
255021
Kl. 17:30 Aabybro IF GVL Løkken
255022
Kl. 18:10 GVL Løkken Thorup/Klim B
255023
Kl. 18:10 SIV Aabybro IF
Søndag 27-08-17 - Fjerritslev Stadion - Arrangør: Fjerritslev IF
255092
Kl. 12:15 Fjerritslev IF Thorup/Klim B
255093
Kl. 12:55 Thorup/Klim B Aabybro IF !
255094
Kl. 13:35 Aabybro IF Fjerritslev IF !
Onsdag 30-08-17 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
255079
Kl. 17:30 Vester Hassing GF Thorup/Klim B
255080
Kl. 17:30 Brønderslev IF Aabybro IF
255081
Kl. 18:10 Thorup/Klim B Brønderslev IF
255082
Kl. 18:10 Aabybro IF Vester Hassing GF
Onsdag 30-08-17 - Løkken Stadion - Arrangør: GVL Løkken
255083
Kl. 17:30 GVL Løkken Fjerritslev IF
255085
Kl. 18:10 Fjerritslev IF SIV
255087
Kl. 18:50 SIV GVL Løkken
Søndag 03-09-17 - Vester Hassing Stadion - Arrangør: Vester Hassing GF
255024
Kl. 11:00 Vester Hassing GF Fjerritslev IF
255077
Kl. 11:40 Fjerritslev IF Brønderslev IF
255078
Kl. 12:20 Brønderslev IF Vester Hassing GF
Onsdag 06-09-17 - Nols Stadion - Arrangør: Vester Hjermitslev B
255088
Kl. 17:30 Vester Hassing GF SIV 1
255089
Kl. 17:30 Brønderslev IF GVL Løkken 1
255090
Kl. 18:10 SIV Brønderslev IF 1
255091
Kl. 18:10 GVL Løkken Vester Hassing GF 1
Onsdag 20-09-17 - Aabybro Idrætscenter - Arrangør: Aabybro IF
255095
Kl. 17:30 Aabybro IF Thorup/Klim B
255096
Kl. 17:30 GVL Løkken SIV
255097
Kl. 18:10 Thorup/Klim B GVL Løkken
255098
Kl. 18:10 SIV Aabybro IF
Onsdag 20-09-17 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
255099
Kl. 17:30 Vester Hassing GF Brønderslev IF
255100
Kl. 18:10 Fjerritslev IF Vester Hassing GF
255101
Kl. 18:50 Brønderslev IF Fjerritslev IF
Onsdag 27-09-17 - Løkken Stadion - Arrangør: GVL Løkken
255102
Kl. 17:30 Aabybro IF Vester Hassing GF
255103
Kl. 17:30 GVL Løkken Brønderslev IF 1 !
255104
Kl. 18:10 Vester Hassing GF GVL Løkken 1 !
255105
Kl. 18:10 Brønderslev IF Aabybro IF
Onsdag 27-09-17 - Thorup Stadion - Arrangør: Thorup/Klim B
255106
Kl. 17:30 Thorup/Klim B Fjerritslev IF
255107
Kl. 18:10 Fjerritslev IF SIV
255108
Kl. 18:50 SIV Thorup/Klim B
Onsdag 11-10-17 - Nols Stadion - Arrangør: Vester Hjermitslev B
255109
Kl. 17:30 Thorup/Klim B Vester Hassing GF 1
255110
Kl. 17:30 SIV Brønderslev IF 1
255195
Kl. 18:10 Brønderslev IF Thorup/Klim B 1
255197
Kl. 18:10 Vester Hassing GF SIV 1
Onsdag 11-10-17 - Aabybro Idrætscenter - Arrangør: Aabybro IF
255198
Kl. 17:30 Aabybro IF Fjerritslev IF
255206
Kl. 18:10 Fjerritslev IF GVL Løkken
255207
Kl. 18:50 GVL Løkken Aabybro IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910