U13 Drenge Liga 1 (2005) 8M - efterår 2017, Pulje 703

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
269177
1 Fr 11-08-17
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Randers Freja (2) AGF's anlæg - Fredensvang 7-1
269175
1 12-08-17
Kl. 11:30
IF Lyseng Hornslet IF Lyseng Idrætspark 4-2
269178
1 13-08-17
Kl. 13:00
TRIF Oversidder TRIF Kunstgræsbane
269176
1 13-08-17
Kl. 14:00
VSK Aarhus AaB (1) Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 0-6
269180
2 On 16-08-17
Kl. 
Oversidder AGF, Aarhus
269182
2 On 16-08-17
Kl. 19:00
Randers Freja (2) VSK Aarhus Randers Stadion 2-1
269184
3 19-08-17
Kl. 11:00
TRIF AaB (1) TRIF Kunstgræsbane 0-6
269185
3 19-08-17
Kl. 11:30
AGF, Aarhus VSK Aarhus AGF's anlæg - Fredensvang 5-2
269186
3 20-08-17
Kl. 
Oversidder Hornslet IF
269183
3 20-08-17
Kl. 14:00
IF Lyseng Randers Freja (2) Lyseng Idrætspark 2-3
269181
2 On 23-08-17
Kl. 18:30
Hornslet IF TRIF Hornslet Stadion 5-2
269190
4 26-08-17
Kl. 13:00
Randers Freja (2) TRIF Randers Stadion 3-0
269189
4 27-08-17
Kl. 10:00
Hornslet IF AGF, Aarhus Hornslet Stadion 1-3
269187
4 27-08-17
Kl. 11:00
VSK Aarhus IF Lyseng Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 2-1
269188
4 27-08-17
Kl. 13:00
AaB (1) Oversidder AaB's Anlæg
269191
5 Ti 29-08-17
Kl. 17:15
IF Lyseng AGF, Aarhus Lyseng Idrætspark 1-2
269192
5 02-09-17
Kl. 12:30
Hornslet IF AaB (1) Hornslet Stadion 0-7
269194
5 03-09-17
Kl. 
Oversidder Randers Freja (2)
269195
6 10-09-17
Kl. 11:00
IF Lyseng TRIF Lyseng Idrætspark 3-2
269197
6 10-09-17
Kl. 13:00
Randers Freja (2) Hornslet IF Randers Stadion 0-1
269198
6 10-09-17
Kl. 13:00
VSK Aarhus Oversidder VSK Aarhus
269215
11 To 14-09-17
Kl. 18:00
IF Lyseng VSK Aarhus Lyseng Idrætspark 1-2
269200
7 16-09-17
Kl. 11:00
AaB (1) Randers Freja (2) AaB's Anlæg 1-2
269202
7 16-09-17
Kl. 11:30
Hornslet IF VSK Aarhus Hornslet Stadion 1-6
269199
7 17-09-17
Kl. 
Oversidder IF Lyseng
269201
7 17-09-17
Kl. 13:00
TRIF AGF, Aarhus TRIF Kunstgræsbane 0-13
269203
8 23-09-17
Kl. 10:40
Hornslet IF IF Lyseng Hornslet Stadion 2-3
269204
8 23-09-17
Kl. 11:00
AaB (1) VSK Aarhus AaB's Anlæg 7-1
269205
8 23-09-17
Kl. 13:00
Randers Freja (2) AGF, Aarhus Randers Stadion 1-4
269206
8 24-09-17
Kl. 
Oversidder TRIF
269196
6 01-10-17
Kl. 10:00
AGF, Aarhus AaB (1) AGF's anlæg - Fredensvang 2-1
269208
9 01-10-17
Kl. 13:00
AGF, Aarhus Oversidder AGF's anlæg - Fredensvang
269209
Kampfakta
9 Ti 03-10-17
Kl. 18:00
TRIF Hornslet IF TRIF Kunstgræsbane 0-0
269212
10 07-10-17
Kl. 11:00
AaB (1) TRIF AaB's Anlæg 7-0
269213
10 07-10-17
Kl. 13:00
VSK Aarhus AGF, Aarhus VSK Aarhus 0-4
269211
10 07-10-17
Kl. 13:00
Randers Freja (2) IF Lyseng Randers Stadion 1-4
269214
10 08-10-17
Kl. 13:00
Hornslet IF Oversidder Hornslet Stadion
269193
5 Ma 09-10-17
Kl. 18:30
TRIF VSK Aarhus TRIF Kunstgræsbane 1-3
269179
2 On 11-10-17
Kl. 19:00
AaB (1) IF Lyseng AaB's Anlæg 3-0
269207
9 14-10-17
Kl. 10:30
IF Lyseng AaB (1) Lyseng Idrætspark 0-2
269218
11 14-10-17
Kl. 11:00
TRIF Randers Freja (2) TRIF Kunstgræsbane 1-5
269217
11 14-10-17
Kl. 12:00
AGF, Aarhus Hornslet IF AGF's anlæg - Fredensvang 8-1
269216
11 15-10-17
Kl. 
Oversidder AaB (1)
269220
12 28-10-17
Kl. 10:00
AaB (1) Hornslet IF AaB's Anlæg Resultatformidling
269219
12 28-10-17
Kl. 13:00
AGF, Aarhus IF Lyseng AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
269221
12 29-10-17
Kl. 10:30
VSK Aarhus TRIF Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
269222
12 29-10-17
Kl. 13:00
Randers Freja (2) Oversidder Randers Stadion
269210
9 On 01-11-17
Kl. 17:45
VSK Aarhus Randers Freja (2) Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
269224
13 04-11-17
Kl. 10:15
AaB (1) AGF, Aarhus AaB's Anlæg Resultatformidling
269223
13 04-11-17
Kl. 11:00
TRIF IF Lyseng TRIF Kunstgræsbane Resultatformidling
269226
13 05-11-17
Kl. 
Oversidder VSK Aarhus
269225
13 05-11-17
Kl. 11:00
Hornslet IF Randers Freja (2) Hornslet Kunstgræsbane Resultatformidling
269230
14 On 08-11-17
Kl. 17:00
VSK Aarhus Hornslet IF Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
269229
14 11-11-17
Kl. 10:00
AGF, Aarhus TRIF AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
269228
14 12-11-17
Kl. 11:00
Randers Freja (2) AaB (1) Randers Stadion, kunstgræs Resultatformidling
269227
14 12-11-17
Kl. 13:00
IF Lyseng Oversidder Lyseng Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 17 til foråret 18 her

Du kan finde information om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

NYT TILTAG! - Deltag i Eliteserien henover vinteren. Læs mere her.