U14 Drenge Liga 3 (2004) 11M - efterår 2017, Pulje 621 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
470777
1 To 10-08-17
Kl. 18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum Brønderslev IF Nørhalne Stadion 4-4
470778
1 12-08-17
Kl. 10:00
Team Østvendsyssel SHI/BIF/BAMSIF Dronninglund Ny Stadion 0-2
470779
Kampfakta
1 12-08-17
Kl. 10:30
VHG/GS Frederikshavn fI Vester Hassing Stadion 9-2
470782
2 On 16-08-17
Kl. 17:45
Biersted/Nørhalne/Vadum VHG/GS Nørhalne Stadion 2-10
470781
2 19-08-17
Kl. 11:00
SHI/BIF/BAMSIF Frederikshavn fI Højene Hallen 7-1
470780
Kampfakta
2 20-08-17
Kl. 12:00
Brønderslev IF Team Østvendsyssel Arena Kop & Kande 4-4
470783
3 To 24-08-17
Kl. 18:00
Brønderslev IF SHI/BIF/BAMSIF Arena Kop & Kande 2-2
470784
3 26-08-17
Kl. 10:00
Team Østvendsyssel VHG/GS Hjallerup Stadion / Klubhus 1-4
470785
Kampfakta
3 26-08-17
Kl. 10:00
Frederikshavn fI Biersted/Nørhalne/Vadum Park Empire 2-6
470786
4 02-09-17
Kl. 11:00
VHG/GS Brønderslev IF Gandrup Stadion 1-1
470787
Kampfakta
4 03-09-17
Kl. 14:30
Team Østvendsyssel Frederikshavn fI Aså Stadion 1-1
470788
4 On 06-09-17
Kl. 18:00
SHI/BIF/BAMSIF Biersted/Nørhalne/Vadum Bjergby Mygdal Hallen 5-2
470789
Kampfakta
5 09-09-17
Kl. 10:00
Frederikshavn fI Brønderslev IF Park Empire 3-6
470791
5 09-09-17
Kl. 11:00
VHG/GS SHI/BIF/BAMSIF Gandrup Stadion 0-1
470790
Kampfakta
5 On 13-09-17
Kl. 18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum Team Østvendsyssel Nørhalne Stadion 3-5
470793
6 16-09-17
Kl. 11:00
SHI/BIF/BAMSIF Team Østvendsyssel Bjergby Mygdal Hallen 2-0
470794
Kampfakta
6 16-09-17
Kl. 12:00
Frederikshavn fI VHG/GS Park Empire 3-4
470792
6 16-09-17
Kl. 12:00
Brønderslev IF Biersted/Nørhalne/Vadum Arena Kop & Kande 7-2
470797
7 To 21-09-17
Kl. 18:00
VHG/GS Biersted/Nørhalne/Vadum Vester Hassing Stadion 6-3
470795
Kampfakta
7 23-09-17
Kl. 10:00
Team Østvendsyssel Brønderslev IF Dronninglund Ny Stadion 2-2
470796
Kampfakta
7 23-09-17
Kl. 10:00
Frederikshavn fI SHI/BIF/BAMSIF Park Empire 0-1
470800
Kampfakta
8 On 27-09-17
Kl. 18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum Frederikshavn fI Nørhalne Stadion 1-3
470798
8 Ma 02-10-17
Kl. 18:00
SHI/BIF/BAMSIF Brønderslev IF Astrup/Sønderskov Hallen 8-1
470803
9 On 04-10-17
Kl. 17:45
Biersted/Nørhalne/Vadum SHI/BIF/BAMSIF Nørhalne Stadion 3-3
470801
Kampfakta
9 To 05-10-17
Kl. 18:00
Brønderslev IF VHG/GS Arena Kop & Kande 1-3
470802
Kampfakta
9 07-10-17
Kl. 10:00
Frederikshavn fI Team Østvendsyssel Park Empire 0-4
470806
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 11:00
SHI/BIF/BAMSIF VHG/GS Højene Hallen 1-4
470805
Kampfakta
10 Ma 09-10-17
Kl. 17:30
Team Østvendsyssel Biersted/Nørhalne/Vadum Dronninglund Ny Stadion 1-2
470804
10 Ma 09-10-17
Kl. 18:00
Brønderslev IF Frederikshavn fI Arena Kop & Kande 3-1
470799
Kampfakta
8 Ti 10-10-17
Kl. 17:15
VHG/GS Team Østvendsyssel Gandrup Stadion 9-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 17 til foråret 18 her

Du kan finde information om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.