Herrer Serie 3 - Efterår 2017, Pulje 26

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
992070
1 12-08-17
Kl. 14:00
St. Restrup IF Skalborg SK Frejlev Stadion 3-2
992077
Kampfakta
2 Ti 15-08-17
Kl. 19:00
Gug B LKB/Gistrup (2) Gug Stadion 3-4
992075
Kampfakta
2 On 16-08-17
Kl. 18:30
Nordens Paris FC AaB Firmasport Aalborg Freja 6-1
992076
2 On 16-08-17
Kl. 19:00
Skalborg SK Aalborg Freja (2) Skalborg Stadion 5-0
992078
3 19-08-17
Kl. 14:00
St. Restrup IF Gug B Frejlev Stadion 4-1
992081
Kampfakta
3 Ma 21-08-17
Kl. 18:00
Nordens Paris FC Skalborg SK Firmasport Aalborg Freja 2-6
992080
Kampfakta
3 Ti 22-08-17
Kl. 18:00
AaB LKB/Gistrup (2) AaB's Anlæg 1-0
992079
3 Ti 22-08-17
Kl. 19:00
Aalborg Freja (2) Øster Sundby B 32 Frejaparken 1-1
992084
4 26-08-17
Kl. 13:00
Skalborg SK AaB Skalborg Stadion UHT !
992082
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:30
LKB/Gistrup (2) St. Restrup IF Gistrup Idrætscenter 1-4
992085
4 26-08-17
Kl. 15:00
Gug B Aalborg Freja (2) Gug Stadion 2-1
992072
Kampfakta
1 Ti 29-08-17
Kl. 18:00
AaB Gug B AaB's Anlæg 2-5
992073
Kampfakta
1 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Aalborg Freja (2) Nordens Paris FC Frejaparken 1-3
992087
5 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Skalborg SK Øster Sundby B 32 Skalborg Stadion 0-1
992086
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 14:00
St. Restrup IF AaB Frejlev Stadion 3-0
992088
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) LKB/Gistrup (2) Frejaparken 1-5
992089
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 14:00
Nordens Paris FC Gug B Firmasport Aalborg Freja 3-0
992083
Kampfakta
4 Ti 05-09-17
Kl. 18:30
Øster Sundby B 32 Nordens Paris FC ØB Park 1-1
992090
6 09-09-17
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) St. Restrup IF Frejaparken 3-7
992092
6 09-09-17
Kl. 15:00
Gug B Skalborg SK Gug Stadion 3-7
992093
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 16:00
Nordens Paris FC LKB/Gistrup (2) Firmasport Aalborg Freja 5-1
992091
6 On 13-09-17
Kl. 18:00
AaB Øster Sundby B 32 AaB's Anlæg 2-0
992097
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:00
Skalborg SK LKB/Gistrup (2) Skalborg Stadion 0-1
992094
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 14:00
Nordens Paris FC St. Restrup IF Firmasport Aalborg Freja 0-2
992096
7 16-09-17
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) AaB Frejaparken 0-4
992074
2 Ti 19-09-17
Kl. 18:30
Øster Sundby B 32 St. Restrup IF ØB Park 1-4
992071
1 23-09-17
Kl. 11:00
LKB/Gistrup (2) Øster Sundby B 32 Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
992098
8 23-09-17
Kl. 14:00
Skalborg SK St. Restrup IF Skalborg Stadion Resultatformidling
992101
8 23-09-17
Kl. 14:00
Nordens Paris FC Aalborg Freja (2) Firmasport Aalborg Freja Resultatformidling
992100
8 23-09-17
Kl. 15:00
Gug B AaB Gug Stadion Resultatformidling
992099
8 Ti 26-09-17
Kl. 19:00
Øster Sundby B 32 LKB/Gistrup (2) ØB Park Resultatformidling
992104
9 30-09-17
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) Skalborg SK Frejaparken Resultatformidling
992103
9 30-09-17
Kl. 15:00
AaB Nordens Paris FC AaB's Anlæg Resultatformidling
992105
9 30-09-17
Kl. 16:00
LKB/Gistrup (2) Gug B Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
992102
9 01-10-17
Kl. 14:00
St. Restrup IF Øster Sundby B 32 Frejlev Stadion Resultatformidling
992095
7 To 05-10-17
Kl. 18:00
Øster Sundby B 32 Gug B ØB Park Resultatformidling
992108
10 07-10-17
Kl. 13:30
LKB/Gistrup (2) AaB Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
992106
10 07-10-17
Kl. 15:00
Gug B St. Restrup IF Gug Stadion Resultatformidling
992109
10 08-10-17
Kl. 13:00
Skalborg SK Nordens Paris FC Skalborg Stadion Resultatformidling
992107
10 Ti 10-10-17
Kl. 19:00
Øster Sundby B 32 Aalborg Freja (2) ØB Park Resultatformidling
992111
11 14-10-17
Kl. 14:00
Nordens Paris FC Øster Sundby B 32 Firmasport Aalborg Freja Resultatformidling
992113
11 14-10-17
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) Gug B Frejaparken Resultatformidling
992112
11 14-10-17
Kl. 15:00
AaB Skalborg SK AaB's Anlæg Resultatformidling
992110
11 15-10-17
Kl. 14:00
St. Restrup IF LKB/Gistrup (2) Frejlev Stadion Resultatformidling
992117
12 21-10-17
Kl. 15:15
Gug B Nordens Paris FC Gug Stadion Resultatformidling
992116
12 21-10-17
Kl. 15:30
LKB/Gistrup (2) Aalborg Freja (2) Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
992114
12 22-10-17
Kl. 13:00
AaB St. Restrup IF AaB's Anlæg Resultatformidling
992115
12 On 25-10-17
Kl. 18:00
Øster Sundby B 32 Skalborg SK ØB Park Resultatformidling
992120
13 28-10-17
Kl. 13:00
Skalborg SK Gug B Skalborg Stadion Resultatformidling
992121
13 28-10-17
Kl. 14:00
Nordens Paris FC LKB/Gistrup (2) Firmasport Aalborg Freja Resultatformidling
992118
13 28-10-17
Kl. 14:00
St. Restrup IF Aalborg Freja (2) Frejlev Stadion Resultatformidling
992119
13 28-10-17
Kl. 16:00
Øster Sundby B 32 AaB ØB Park Resultatformidling
992122
14 04-11-17
Kl. 13:30
St. Restrup IF Nordens Paris FC Frejlev Stadion Resultatformidling
992123
14 04-11-17
Kl. 13:30
Gug B Øster Sundby B 32 Gug Stadion Resultatformidling
992124
14 04-11-17
Kl. 13:30
AaB Aalborg Freja (2) AaB's Anlæg Resultatformidling
992125
14 04-11-17
Kl. 13:30
LKB/Gistrup (2) Skalborg SK Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Du kan finde information om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

Husk tilmelding til futsal og indefodbold skal ske senest d. 20. september.