U11 Piger A (06) 8M - Forår 2017 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Lørdag 22-04-17 - Sparekassen Vendsyssel Arena - Arrangør: Jetsmark IF
325359
Kl. 10:00 Jetsmark/Birkelse Brønderslev IF
325360
Kl. 10:40 Brønderslev IF Fortuna Hjørring
325361
Kl. 11:20 Fortuna Hjørring Jetsmark/Birkelse
Tirsdag 25-04-17 - Nordjyske Bank Arena (KFUM) - Arrangør: Aalborg KFUM Fodbold
325362
Kl. 17:30 Aalborg KFUM ØVI/TTB
325365
Kl. 17:30 Arden IF Støvring IF
325366
Kl. 18:00 Støvring IF Thisted FC
325363
Kl. 18:00 ØVI/TTB Nibe B
325364
Kl. 18:40 Nibe B Aalborg KFUM
325367
Kl. 18:40 Thisted FC Arden IF
Lørdag 29-04-17 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
325374
Kl. 10:00 Fortuna Hjørring Nibe B
325371
Kl. 10:00 Brønderslev IF ØVI/TTB
325372
Kl. 10:40 ØVI/TTB Arden IF
325375
Kl. 10:40 Nibe B Støvring IF
325376
Kl. 11:20 Støvring IF Fortuna Hjørring
325373
Kl. 11:20 Arden IF Brønderslev IF
Lørdag 06-05-17 - Støvring Stadion - Arrangør: Støvring IF Fodbold
325380
Kl. 10:00 Støvring IF Aalborg KFUM
325383
Kl. 10:00 ØVI/TTB Thisted FC
325384
Kl. 10:40 Thisted FC Fortuna Hjørring
325381
Kl. 10:40 Aalborg KFUM Brønderslev IF
325382
Kl. 11:20 Brønderslev IF Støvring IF
325385
Kl. 11:20 Fortuna Hjørring ØVI/TTB
Lørdag 06-05-17 - Nibe Stadion - Arrangør: Nibe B
325377
Kl. 10:00 Nibe B Jetsmark/Birkelse
325378
Kl. 10:40 Jetsmark/Birkelse Arden IF
325379
Kl. 11:20 Arden IF Nibe B
Lørdag 13-05-17 - Arden Hallen - Arrangør: Arden IF
325392
Kl. 10:00 Arden IF Aalborg KFUM
325389
Kl. 10:00 Brønderslev IF Nibe B
325390
Kl. 10:40 Nibe B Thisted FC
325393
Kl. 10:40 Aalborg KFUM Fortuna Hjørring
325394
Kl. 11:20 Fortuna Hjørring Arden IF
325391
Kl. 11:20 Thisted FC Brønderslev IF
Lørdag 03-06-17 - Sparekassen Vendsyssel Arena - Arrangør: Jetsmark IF
325386
Kl. 10:00 Jetsmark/Birkelse Støvring IF
325387
Kl. 10:40 Støvring IF ØVI/TTB
325388
Kl. 11:20 ØVI/TTB Jetsmark/Birkelse
Lørdag 10-06-17 - Landlyst Idrætsanlæg - Arrangør: Fortuna Hjørring
325395
Kl. 10:00 Fortuna Hjørring Brønderslev IF
325396
Kl. 10:40 Brønderslev IF Jetsmark/Birkelse
325397
Kl. 11:20 Jetsmark/Birkelse Fortuna Hjørring
Lørdag 10-06-17 - Nibe Stadion - Arrangør: Nibe B
325398
Kl. 10:00 Nibe B ØVI/TTB
325401
Kl. 10:00 Thisted FC Støvring IF
325402
Kl. 10:40 Støvring IF Arden IF
325399
Kl. 10:40 ØVI/TTB Aalborg KFUM
325400
Kl. 11:20 Aalborg KFUM Nibe B
325403
Kl. 11:20 Arden IF Thisted FC
Torsdag 15-06-17 - Lerpytter Anlæg - Arrangør: Thisted FC
325368
Kl. 18:00 Thisted FC Aalborg KFUM
325369
Kl. 18:40 Aalborg KFUM Jetsmark/Birkelse
325370
Kl. 19:20 Jetsmark/Birkelse Thisted FC
Lørdag 17-06-17 - Nordjyske Bank Arena (KFUM) - Arrangør: Aalborg KFUM Fodbold
325404
Kl. 10:00 Aalborg KFUM Jetsmark/Birkelse
325405
Kl. 10:40 Jetsmark/Birkelse Thisted FC
325406
Kl. 11:20 Thisted FC Aalborg KFUM
Lørdag 17-06-17 - Østervraa Stadion - Arrangør: Østervraa IF
325407
Kl. 10:00 ØVI/TTB Brønderslev IF
325410
Kl. 10:00 Støvring IF Nibe B
325411
Kl. 10:40 Nibe B Fortuna Hjørring
325408
Kl. 10:40 Brønderslev IF Arden IF
325409
Kl. 11:20 Arden IF ØVI/TTB
325412
Kl. 11:20 Fortuna Hjørring Støvring IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910