U11 Drenge A (06) 8M - Efterår 2016, Pulje 100 (2016)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Lørdag 20-08-16 - Frejaparken - Arrangør: Aalborg Freja
943067
Kl. 10:00 Aalborg Freja St. Restrup IF
943068
Kl. 10:40 St. Restrup IF Aalborg KFUM (1)
943069
Kl. 11:20 Aalborg KFUM (1) Aalborg Freja
Lørdag 20-08-16 - AaB's Anlæg - Arrangør: AaB
943063
Kl. 10:00 AaB LKB/Gistrup
943064
Kl. 10:00 Vraa/Børglum IF Brønderslev IF
943065
Kl. 10:40 Brønderslev IF AaB
943066
Kl. 10:40 LKB/Gistrup Vraa/Børglum IF
Lørdag 27-08-16 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
943074
Kl. 10:00 Brønderslev IF St. Restrup IF
943075
Kl. 10:40 St. Restrup IF LKB/Gistrup
943076
Kl. 11:20 LKB/Gistrup Brønderslev IF
Tirsdag 30-08-16 - Nordjyske Bank Arena (KFUM) - Arrangør: Aalborg KFUM Fodbold
943070
Kl. 18:00 Aalborg Freja AaB
943071
Kl. 18:00 Aalborg KFUM (1) Vraa/Børglum IF
943073
Kl. 18:36 Vraa/Børglum IF Aalborg Freja
943072
Kl. 18:40 AaB Aalborg KFUM (1)
Lørdag 10-09-16 - Gistrup Idrætscenter - Arrangør: LKB/Gistrup
943077
Kl. 10:00 Aalborg Freja LKB/Gistrup
943078
Kl. 10:00 Aalborg KFUM (1) Brønderslev IF
943079
Kl. 10:40 LKB/Gistrup Aalborg KFUM (1)
943080
Kl. 10:40 Brønderslev IF Aalborg Freja
Lørdag 10-09-16 - Frejlev Stadion - Arrangør: St. Restrup IF
943081
Kl. 10:00 St. Restrup IF AaB
943082
Kl. 10:40 AaB Vraa/Børglum IF
943083
Kl. 11:20 Vraa/Børglum IF St. Restrup IF
Lørdag 17-09-16 - Vrå Kunstgræsbane - Arrangør: Vraa/Børglum IF
943084
Kl. 10:00 Vraa/Børglum IF AaB
943085
Kl. 10:00 Brønderslev IF LKB/Gistrup
943086
Kl. 10:40 AaB Brønderslev IF
943087
Kl. 10:40 LKB/Gistrup Vraa/Børglum IF
Onsdag 21-09-16 - Nordjyske Bank Arena (KFUM) - Arrangør: Aalborg KFUM Fodbold
943088
Kl. 17:00 Aalborg Freja Aalborg KFUM (1)
943089
Kl. 17:40 St. Restrup IF Aalborg Freja
943090
Kl. 18:20 Aalborg KFUM (1) St. Restrup IF
Lørdag 24-09-16 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
943091
Kl. 10:00 Vraa/Børglum IF Aalborg Freja
943092
Kl. 10:00 Brønderslev IF Aalborg KFUM (1)
943093
Kl. 10:40 Aalborg Freja Brønderslev IF
943094
Kl. 10:40 Aalborg KFUM (1) Vraa/Børglum IF
Lørdag 24-09-16 - AaB's Anlæg - Arrangør: AaB
943095
Kl. 10:00 AaB St. Restrup IF
943096
Kl. 10:40 St. Restrup IF LKB/Gistrup !
943097
Kl. 11:20 LKB/Gistrup AaB !
Lørdag 08-10-16 - Gistrup Idrætscenter - Arrangør: LKB/Gistrup
943098
Kl. 10:00 AaB Aalborg Freja
943099
Kl. 10:00 LKB/Gistrup Aalborg KFUM (1)
943100
Kl. 10:40 Aalborg KFUM (1) AaB
943101
Kl. 10:40 Aalborg Freja LKB/Gistrup
Lørdag 08-10-16 - Vrå Kunstgræsbane - Arrangør: Vraa/Børglum IF
943102
Kl. 10:00 Vraa/Børglum IF St. Restrup IF 1
943103
Kl. 10:40 St. Restrup IF Brønderslev IF 1
943104
Kl. 11:20 Brønderslev IF Vraa/Børglum IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910