DBU Jylland Pokal U13 Piger/11 (2004) (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
Runde 1
412269
Kampfakta
1 On 17-08-16
Kl. 19:00
Varde IF (M/948) Hviding IF (Vest/932) Sydbank Stadion 3-1
412277
1 Ti 30-08-16
Kl. 18:00
Vorup FB (C/242) Dronningborg B (M/945) XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 2-8
412279
1 Ti 30-08-16
Kl. 18:00
Vinding SF (C/249) FC Horsens (Vest/932) Vinding Stadion HHT !
412281
1 On 31-08-16
Kl. 18:45
Skovbakken Kvindefodbold (M/946) Romalt IF (M/945) Vejlby/Risskov Centret 4-1
411915
1 On 31-08-16
Kl. 19:00
IF Skjold Sæby (M/941) AaB (Vest/931) Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-8
411916
1 On 31-08-16
Kl. 19:00
IK Rosendal (M/942) Aalborg Freja (M/941) Rosendal Stadion UHT !
411917
Kampfakta
1 On 31-08-16
Kl. 19:00
Støvring IF (M/942) Aalborg KFUM (M/941) Støvring Stadion 2-1
411918
1 On 31-08-16
Kl. 19:00
MorsØ FC (M/943) Mejrup GU (Vest/931) Morsø Multipark HHT !
412266
1 On 31-08-16
Kl. 19:00
Ringkøbing IF (C/143) Lemvig GF (Vest/931) Alkjær Stadion HHT !
412267
1 On 31-08-16
Kl. 19:00
Skive IK (M/943) FC Thy Piger (Vest/931) Egeris Idrætsanlæg 1-0
412268
1 On 31-08-16
Kl. 19:00
Spjald IF (Vest) Blåbjerg (Vest/932) Spjald Stadion 7-3
412276
Kampfakta
1 On 31-08-16
Kl. 19:00
Dybbøl IU (M/943) Kolding B (Vest/932) Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena 1-2
412278
1 On 31-08-16
Kl. 19:00
Skibet IF (C/246) FC Skanderborg (C/245) Skibet Stadion HHT !
412280
Kampfakta
1 On 31-08-16
Kl. 19:00
Hørning IF (C/244) IF Lyseng (Vest/932) Højbo Stadion 3-6
Runde 2
567712
Kampfakta
2 Ma 19-09-16
Kl. 18:15
FC Horsens (Vest/932) AC Silkeborg (Vest/931) FC Horsens Arena 3-1
567707
2 Ti 20-09-16
Kl. 18:15
Dronningborg B (M/945) IK Rosendal (M/942) Dronningborg Stadion 4-1
567709
Kampfakta
2 On 21-09-16
Kl. 18:00
FC Skanderborg (C/245) IF Lyseng (Vest/932) Vestergadeanlægget 0-6
567710
2 On 21-09-16
Kl. 18:15
Skovbakken Kvindefodbold (M/946) Mejrup GU (Vest/931) Vejlby/Risskov Centret 1-3
567711
2 On 21-09-16
Kl. 18:15
Spjald IF (Vest) Højslev Station IF (Vest/931) Spjald Stadion 4-3
567705
Kampfakta
2 On 21-09-16
Kl. 18:15
Støvring IF (M/942) AaB (Vest/931) Støvring Stadion 0-1
567706
Kampfakta
2 On 21-09-16
Kl. 18:15
Varde IF (M/948) Kolding B (Vest/932) Sydbank Stadion 0-2
567708
2 To 22-09-16
Kl. 18:15
Skive IK (M/943) Lemvig GF (Vest/931) Egeris Idrætsanlæg 3-2
Runde 3
132884
Kampfakta
3 On 28-09-16
Kl. 17:45
IF Lyseng (Vest/932) AaB (Vest/931) Lyseng Idrætspark 3-0
132885
Kampfakta
3 On 28-09-16
Kl. 18:00
Dronningborg B (M/945) FC Horsens (Vest/932) Dronningborg Stadion 2-6
132886
Kampfakta
3 On 28-09-16
Kl. 18:00
Mejrup GU (Vest/931) Kolding B (Vest/932) Mejrup Kultur & Fritidscenter 1-3
132883
3 On 28-09-16
Kl. 18:00
Spjald IF (Vest) Skive IK (M/943) Spjald Stadion 2-1
Runde 4
894628
Kampfakta
4 On 10-05-17
Kl. 19:00
FC Horsens (Vest/932) Kolding B (Vest/932) FC Horsens Arena 3-4
894627
4 To 11-05-17
Kl. 19:00
Spjald IF (Vest) IF Lyseng (Vest/932) Spjald Stadion 4-5
Runde 5
669703
Kampfakta
5 On 31-05-17
Kl. 19:00
IF Lyseng (Vest/932) Kolding B (Vest/932) Brædstrup Stadion 0-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Se datoplanen her