U16 Drenge Liga 2 / Træningskamp (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
678961
02-08-14
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Hjørring IF Park EmpireFrederikshavn fI
678533
03-08-14
Kl. 12:00
Hjørring IF Aalborg KFUM Hjørring IF's AnlægHjørring IF
679085
03-08-14
Kl. 14:00
Spangsbjerg IF Esbjerg fB Gjesing FritidscenterSpangsbjerg IF
676146
On 06-08-14
Kl. 18:00
HOG Hinnerup Hadsten Sports Klub Rønbæk StadionHOG Hinnerup
677992
On 06-08-14
Kl. 19:00
Esbjerg fB Sædding/G IF Esbjerg IdrætsparkEsbjerg fB !
678666
On 06-08-14
Kl. 19:00
LKB/Gistrup Hjørring IF Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
684223
On 06-08-14
Kl. 19:00
Foulum IF u m 2 ukendt d.d. Ørum Stadion, TjeleFoulum IF
677348
Fr 08-08-14
Kl. 19:00
Rosendal IK Støvring IF Fodbold Rosendal StadionRosendal IK
677341
09-08-14
Kl. 11:00
Viby IF Aarhus Syd FC Viby IdrætsparkViby IF
684045
09-08-14
Kl. 11:30
Silkeborg IF Horsens fS Søholt IdrætsanlægSilkeborg IF
689737
10-08-14
Kl. 11:00
FC Kolding Nord Give Fremad LyshøjskolenNr. Bjært/Strandhuse IF
679543
10-08-14
Kl. 13:00
Vorup FB Hadsten Sports Klub XL Park, Vorup - Kunstgræsbane UlvehøjVorup FB
683727
10-08-14
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Jetsmark IF Højene HallenSkibsby-Højene IF
678019
Ma 11-08-14
Kl. 17:30
Rosendal IK Team Hobro Rosendal StadionRosendal IK
677792
Ma 11-08-14
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj StadionAabyhøj IF
683677
Ti 12-08-14
Kl. 19:00
Silkeborg IF Randers Freja Søholt IdrætsanlægSilkeborg IF
689550
On 13-08-14
Kl. 19:00
LKB/Gistrup Hals FS - Træningskamp Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
677489
On 13-08-14
Kl. 19:00
Herskind B Fuglebakken KFUM Århus Herskind SkoleHerskind B
709540
On 13-08-14
Kl. 19:00
FC Aarhus Fuglebakken KFUM Århus VSK AarhusUDMELDT/Vejlby IK
693577
To 14-08-14
Kl. 18:30
Give Fremad Kolding B Give StadionGive Fremad
708347
To 14-08-14
Kl. 19:00
Østbirk IF Ammitsbøl/Egtved Østbirk HallenØstbirk IF
683654
17-08-14
Kl. 16:30
Tønder SF Tinglev IF Tønder sport- og FritidsCenterTønder SF
708339
On 20-08-14
Kl. 19:00
Østbirk IF Ammitsbøl GF Østbirk HallenØstbirk IF
729313
To 04-09-14
Kl. 16:00
Skyum Drenge 2014-2015 Skyum Drenge 2013-2014 Skyum Idrætsefterskole KunstgræsSkyum Idrætsefterskole
931019
25-10-14
Kl. 15:00
FC Skanderborg FC Midtdjurs Fælleden kunstgræsbane FC Skanderborg ANN
728582
25-10-14
Kl. 15:00
Herning Fremad Viborg FF Herning Fremads AnlægHerning Fremad
912939
26-10-14
Kl. 10:00
AaB Aalborg KFUM Fodbold AaB's AnlægAaB !
939741
26-10-14
Kl. 11:00
Aabyhøj IF FC Aarhus Aabyhøj StadionAabyhøj IF
728544
26-10-14
Kl. 11:00
Silkeborg IF Vejle B Silkeborg KunstbaneSilkeborg IF !
824157
26-10-14
Kl. 12:00
Hjørring IF Lundergård IU Hjørring IF's AnlægHjørring IF
912045
01-11-14
Kl. 11:30
Støvring IF Frederikshavn fI Støvring StadionStøvring IF Fodbold
912498
02-11-14
Kl. 12:00
Jetsmark IF AaB Kunstgræsbanen JetsmarkJetsmark IF
908715
On 05-11-14
Kl. 19:15
Aabyhøj IF Viby IF tst KunstgræsbaneAabyhøj IF
927257
08-11-14
Kl. 11:30
Støvring IF Skive IK Støvring StadionStøvring IF Fodbold
891672
15-11-14
Kl. 10:00
Skive IK Herning Fremad Egeris KunstgræsbaneSkive IK
921876
16-11-14
Kl. 12:00
Jetsmark IF Frederikshavn fI Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)Jetsmark IF
963060
On 19-11-14
Kl. 16:15
Herning Fremad Herning Fremad Herning Fremad's KunstgræsbaneHerning Fremad
972280
To 20-11-14
Kl. 18:00
Jetsmark IF Hjørring IF Kunstgræsbanen JetsmarkJetsmark IF
921963
23-11-14
Kl. 16:00
FC Silkeborg Åbyhøj Buskelund KunstgræsbaneØBG Silkeborg
908567
Ti 25-11-14
Kl. 19:00
Haderslev FK U 16-2 Skamlingsbanke idrætsefterskole Haderslev KunstgræsbaneHaderslev FK
926380
Ti 25-11-14
Kl. 19:05
Give Fremad VM Fodbold Givskud KunstgræsGive Fremad
963667
29-11-14
Kl. 14:15
AaB Hjørring IF AaB's AnlægAaB
758554
29-11-14
Kl. 16:00
Herning Fremad FC Silkeborg Herning Fremad's KunstgræsbaneHerning Fremad !
728575
30-11-14
Kl. 11:00
Silkeborg IF Skive IK Søholt IdrætsanlægSilkeborg IF
974716
Ma 01-12-14
Kl. 19:00
SINE FC Sydvest U16 Sportsefterskolen SINESINE Sportsefterskole
963274
Ma 08-12-14
Kl. 18:30
Ikast FS Herning Fremad Ikast Stadion (Kunstgræsbane)Ikast FS
796834
13-12-14
Kl. 12:30
Hedensted IF Bredballe Hedensted HM Park KunstgræsbaneHedensted IF
391772
10-01-15
Kl. 12:30
Hjerting IF Varde IF Guldager IC KunstgræsbaneHjerting IF
436101
17-01-15
Kl. 10:00
Sædding/G IF Bramming B Guldager IC KunstgræsbaneSædding/G IF
372905
18-01-15
Kl. 12:15
FC Djursland FC Skanderborg HSM Arena Grenå Grenaa IF
972276
24-01-15
Kl. 10:00
HOG Hinnerup Fuglebakken KFUM Århus Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)HOG Hinnerup
393766
25-01-15
Kl. 12:30
FC Kolding Nord B1909 Nr. Bjært/Strandhuse KunstgræsbaneNr. Bjært/Strandhuse IF
396886
31-01-15
Kl. 12:00
Hobro IK Hobro IK Hobro KunstgræsbaneHobro IK
944423
31-01-15
Kl. 15:30
Give Fremad Kolding B Givskud KunstgræsGive Fremad
395489
01-02-15
Kl. 09:30
Randers Freja Dronningborg B Randers Stadion, kunstgræsRanders Freja
383757
01-02-15
Kl. 12:00
HOG Hinnerup Skanderborg B Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)HOG Hinnerup
684734
01-02-15
Kl. 12:00
Odder IGF Fodbold Haderslev FK Kunstgræsbanen Spektrum OdderOdder IGF Fodbold
448464
To 05-02-15
Kl. 17:00
Vorup FB Hornbæk SF/IF Alliancen XL Park, Vorup - Kunstgræsbane UlvehøjVorup FB
438766
08-02-15
Kl. 13:00
Bjerringbro IF Viborg Sdrm. IK Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro IF
415032
Fr 13-02-15
Kl. 12:00
Esbjerg fB EfB Esbjerg KunstgræsbaneEsbjerg fB
372952
14-02-15
Kl. 11:15
FC Djursland FC Aarhus HSM Arena Grenå Grenaa IF
401433
15-02-15
Kl. 14:00
Gråsten B Broager UI Aarsbjerg Idrætscenters KunstgræsbaneGråsten B
435213
15-02-15
Kl. 14:30
Viby IF DGF Flensborg AGF's anlæg - FredensvangViby IF
436497
Ma 16-02-15
Kl. 19:00
Eastside Viborg Give Fremad Overlund kunststofbane Overlund GF
458612
Fr 20-02-15
Kl. 19:00
Hobro IK Viborg FF Hobro KunstgræsbaneHobro IK
436498
21-02-15
Kl. 11:00
Eastside Viborg Viborg Søndermarken IK Overlund kunststofbane Overlund GF
912210
21-02-15
Kl. 12:00
Skive IK FK Viborg Egeris KunstgræsbaneSkive IK
438768
21-02-15
Kl. 12:15
Aalborg Chang Aalborg Chang Aalborg Chang KunstgræsAalborg Chang
457594
21-02-15
Kl. 18:00
FC Solsiden Kløfta IL ( Norsk hold) AaB KunstgræsbaneUDMELDT Nørresundby B
428084
22-02-15
Kl. 10:30
Herning Fremad Tarm IF Herning Fremad's KunstgræsbaneHerning Fremad
457514
22-02-15
Kl. 12:15
Gug B Skibsby-Højene IF Kunstgræsbane Gug Boldklub Gug B
455608
22-02-15
Kl. 14:00
Østbirk IF Give Fremad Egebjerg KunstgræsbaneØstbirk IF
938967
22-02-15
Kl. 14:00
Spangsbjerg IF Næsbjerg RUI Guldager IC KunstgræsbaneSpangsbjerg IF
435212
22-02-15
Kl. 14:30
Viby IF FC Silkeborg AGF's anlæg - FredensvangViby IF
448483
22-02-15
Kl. 15:45
FC Sydvest 05 Tønder Gråsten B Skærbæk FritidscenterTønder SF
394005
Fr 27-02-15
Kl. 20:00
FC Sydvest 05 Tønder Spangsbjerg IF KlosterhallenTønder SF
458440
28-02-15
Kl. 10:45
Frederikshavn fI Brønderslev IF Kunstgræsbanen FrederikshavnFrederikshavn fI
458614
28-02-15
Kl. 11:00
Jetsmark IF Frederikshavn fI Kunstgræsbanen JetsmarkJetsmark IF
912494
28-02-15
Kl. 12:00
Skive IK IF Lyseng Egeris KunstgræsbaneSkive IK
458404
28-02-15
Kl. 12:00
Østbirk IF FC Aarhus Brædstrup KunstgræsbaneØstbirk IF
503269
28-02-15
Kl. 12:15
Aalborg KFUM Aalborg Chang Aalborg Chang KunstgræsAalborg KFUM Fodbold
448473
28-02-15
Kl. 13:00
Skibsby-Højene IF Jetsmark IF Højene HallenSkibsby-Højene IF
455597
28-02-15
Kl. 13:30
Seest B IHF Fuglebakken Bramdrupdam KunstgræsbaneSeest B
436486
01-03-15
Kl. 14:20
Brædstrup IF Give Fremad Brædstrup KunstgræsbaneBrædstrup IF
521500
Fr 06-03-15
Kl. 19:00
Frederikshavn fI Støvring IF Eniig Arena (Bangsbo Freja) Frederikshavn fI
912211
07-03-15
Kl. 12:00
Skive IK Holstebro B Egeris KunstgræsbaneSkive IK
435086
07-03-15
Kl. 12:00
Hadsten SK HOG / GUI NMT-BYENS Arena HadstenHadsten Sports Klub
521642
07-03-15
Kl. 12:15
Gug B Aalborg Chang Aalborg Chang KunstgræsGug B
413786
07-03-15
Kl. 14:00
Herning Fremad Viborg FF Herning Fremad's KunstgræsbaneHerning Fremad
548143
08-03-15
Kl. 10:30
FC Aarhus Aabyhøj IF Kunstgræsbane RiisvangenUDMELDT/Vejlby IK
395150
08-03-15
Kl. 11:15
FC Djursland Odder IGF Fodbold HSM Arena Grenå Grenaa IF !
393826
08-03-15
Kl. 12:00
Brønderslev IF Skibsby-Højene IF Arena Kop & KandeBrønderslev IF
938968
08-03-15
Kl. 12:00
Spangsbjerg IF Herning Fremad Esbjerg KunstgræsbaneSpangsbjerg IF
548138
On 11-03-15
Kl. 17:30
Jetsmark IF Vensyssel U16 Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)Jetsmark IF
684729
Fr 13-03-15
Kl. 18:10
Odder IGF Fodbold AGF, Aarhus Kunstgræsbanen Spektrum OdderOdder IGF Fodbold
372953
14-03-15
Kl. 11:15
FC Djursland Dronningborg B HSM Arena Grenå Grenaa IF
393827
14-03-15
Kl. 12:00
Brønderslev IF Jetsmark IF Arena Kop & KandeBrønderslev IF
448475
14-03-15
Kl. 13:00
Skibsby-Højene IF Aalborg Chang Højene HallenSkibsby-Højene IF
438655
14-03-15
Kl. 14:10
Aabyhøj IF Viborg FF Kunstgræsbane RiisvangenAabyhøj IF
955077
14-03-15
Kl. 16:00
Skive IK Silkeborg IF Egeris KunstgræsbaneSkive IK
912212
15-03-15
Kl. 14:00
Skive IK Støvring IF Fodbold Egeris KunstgræsbaneSkive IK
548144
15-03-15
Kl. 14:30
FC Aarhus Fuglebakken KFUM Århus Kunstgræsbane RiisvangenUDMELDT/Vejlby IK
155733
15-03-15
Kl. 16:00
FC Sønderborg Dybbøl IU Kunstgræsbane ved SundsmarkcentretSønderborg Fremad
503282
On 18-03-15
Kl. 19:00
Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole Felsted IF Vojens FritidscenterVojens Gymnastik- & Idrætsefterskole
560957
To 19-03-15
Kl. 17:30
Give Fremad Jelling fS Givskud KunstgræsGive Fremad
167611
21-03-15
Kl. 10:15
Aalborg Chang FC Skanderborg Aalborg Chang KunstgræsAalborg Chang
161848
21-03-15
Kl. 11:00
Langaa IK Tjele Vest Sport Langå StadionLangaa IK
372954
21-03-15
Kl. 11:15
FC Djursland BMI/Lyseng HSM Arena Grenå Grenaa IF
455598
21-03-15
Kl. 11:30
Seest B B 1909 Bramdrupdam KunstgræsbaneSeest B
160335
21-03-15
Kl. 14:15
Jetsmark IF Gug B Kunstgræsbane Gug Boldklub Jetsmark IF
160453
21-03-15
Kl. 15:00
AC Norddjurs/GBIF Kolding IF Ørum Aktiv CenterAC Norddjurs ANN
165702
21-03-15
Kl. 15:00
Grenaa IF Kolding IF Ørum Aktiv CenterGrenaa IF
166790
22-03-15
Kl. 12:00
Hobro IK Skive IK DS ArenaHobro IK
457586
22-03-15
Kl. 14:00
Viborg FF Støvring IF Fodbold Viborg FF's KunstgræsbaneViborg FF
169944
22-03-15
Kl. 14:00
Broager UI FC Sønderborg Aarsbjerg Idrætscenters KunstgræsbaneBroager UI
458394
On 25-03-15
Kl. 18:30
Tønder SF Alslev Sport & Kultur KlosterhallenTønder SF !
393167
28-03-15
Kl. 12:00
Skive IK Randers Freja Egeris KunstgræsbaneSkive IK
393828
28-03-15
Kl. 12:00
Brønderslev IF Støvring IF Fodbold Arena Kop & KandeBrønderslev IF
404690
28-03-15
Kl. 13:00
FC Djursland Hinnerup HSM Arena Grenå Grenaa IF
448477
28-03-15
Kl. 13:00
Skibsby-Højene IF Hobro IK Højene HallenSkibsby-Højene IF
438657
28-03-15
Kl. 14:30
Aabyhøj IF FC Djursland Riisvangen StadionAabyhøj IF !
458406
29-03-15
Kl. 13:00
Østbirk IF Viby IF Østbirk HallenØstbirk IF
170001
On 01-04-15
Kl. 17:30
Vodskov IF FC Solsiden Vodskov HallenVodskov IF
224869
To 02-04-15
Kl. 11:00
Skibsby-Højene IF Jerslev/Sterup IF Højene HallenSkibsby-Højene IF
438649
Fr 03-04-15
Kl. 12:00
Brønderslev IF Gug B Arena Kop & KandeBrønderslev IF
222916
04-04-15
Kl. 12:00
Aabyhøj IF Kolding B Aabyhøj StadionAabyhøj IF !
221753
04-04-15
Kl. 12:00
Jetsmark IF Skovsgaard B Kunstgræsbanen JetsmarkJetsmark IF !
226394
05-04-15
Kl. 12:30
AaB Aalborg B AaB's AnlægAaB
139795
Ma 06-04-15
Kl. 11:00
Skibsby-Højene IF Storvorde/Sejlflod B Højene HallenSkibsby-Højene IF
222039
Ti 07-04-15
Kl. 17:30
Hobro IK Hobro IK DS ArenaHobro IK
227258
On 08-04-15
Kl. 17:30
Grenaa IF Tirstrup Idrætsefterskole Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa)Grenaa IF
491550
Fr 24-07-15
Kl. 14:30
Aalborg B AGF AaB's AnlægAaB
502317
01-08-15
Kl. 10:00
Frederikshavn fI Hjørring IF Park EmpireFrederikshavn fI
491556
01-08-15
Kl. 11:00
Lundtoft IF Midtals IF Felsted StadionLundtoft IF !
611286
02-08-15
Kl. 12:00
Brønderslev IF Hjørring IF Arena Kop & KandeBrønderslev IF
471893
Ma 03-08-15
Kl. 19:00
Kjellerup IF Helsted Fremad IF Bjergets IdrætsanlægKjellerup IF
500331
Ma 03-08-15
Kl. 19:00
Ebeltoft IF ??? Ebeltoft IdrætscenterEbeltoft IF
509132
To 06-08-15
Kl. 18:30
Løgstør IF Ukendt Løgstør StadionLøgstør IF
317828
To 06-08-15
Kl. 18:30
Skalborg SK Støvring IF Fodbold Skalborg StadionSkalborg SK
519155
To 06-08-15
Kl. 19:00
Nørager B Grenaa IF Nørager StadionNørager B
507384
08-08-15
Kl. 11:00
Nors B Løgstør IF Nors StadionNors B
502030
08-08-15
Kl. 11:00
Frederikshavn fI SviF Park EmpireFrederikshavn fI !
465002
08-08-15
Kl. 11:30
Støvring IF Fodbold Viborg Søndermarken IK Støvring StadionStøvring IF Fodbold
519114
08-08-15
Kl. 13:30
AGF, Aarhus Rødekro IF Tønder sport- og FritidsCenterAGF, Aarhus
112122
09-08-15
Kl. 09:30
Ebeltoft IF Skødstrup SF Studstrup IdrætsanlægEbeltoft IF
500152
09-08-15
Kl. 12:00
Grindsted GIF FC Sydvest 05 Tønder LynghallenGrindsted GIF !
467087
09-08-15
Kl. 12:00
Helsted Fremad IF AIA-Tranbjerg QuickPot Park Helsted KunstgræsbaneHelsted Fremad IF
467491
09-08-15
Kl. 13:00
Skibet IF Vinding SF Skibet StadionSkibet IF
492993
09-08-15
Kl. 14:00
Bredballe IF Bramdrupdam GIF Sunset Park, HældagerBredballe IF
616184
09-08-15
Kl. 15:00
Sædding/G IF Esbjerg fB Guldager IdrætscenterSædding/G IF
506216
Ma 10-08-15
Kl. 18:30
Viborg Nørremarken Kjellerup IF Nordre Skole KunstgræsbaneNUGF Viborg
376676
Ti 11-08-15
Kl. 18:30
Støvring IF Fodbold IF Skjold Sæby Støvring StadionStøvring IF Fodbold
597487
Ti 11-08-15
Kl. 19:00
Tønder SF FC Sydvest Tønder sport- og FritidsCenterTønder SF
605307
On 12-08-15
Kl. 18:30
Ebeltoft IF ??? Ebeltoft IdrætscenterEbeltoft IF
146798
30-08-15
Kl. 13:00
Silkeborg IF Holstein Kiels Søholt IdrætsanlægSilkeborg IF
142910
Fr 04-09-15
Kl. 10:00
Levring Efterskole BGI Levring EfterskoleLevring Efterskole
927754
Ti 13-10-15
Kl. 12:15
AGF/Viby O K S AGF's anlæg - FredensvangAGF, Aarhus
809598
Fr 06-11-15
Kl. 19:15
Lyseng/AGF FC Aarhus Lyseng KunstgræsUDMELDT/Vejlby IK
775160
07-11-15
Kl. 11:00
Vejle FC Team Midtjylland Givskud KunstgræsVejle FC
804132
07-11-15
Kl. 12:30
Hjørring IF Aalborg Freja Hjørring IF's AnlægHjørring IF
541120
14-11-15
Kl. 14:00
Viborg FF FC Skanderborg Viborg FF's KunstgræsbaneViborg FF
843136
On 18-11-15
Kl. 19:00
Kibæk IF Team Midtjylland Givskud KunstgræsKibæk IF
837099
28-11-15
Kl. 11:00
Skibet IF Team Midtjylland Balle KunstgræsbaneSkibet IF
785079
28-11-15
Kl. 14:00
Aabenraa BK FC Kolding Nord Aabenraa KunstgræsbaneAabenraa BK
783727
06-12-15
Kl. 14:30
Bredballe IF OKS Bredballe KunstgræsbaneBredballe IF !
775246
13-12-15
Kl. 11:00
Bredballe IF Vejle FC Bredballe KunstgræsbaneBredballe IF
890771
13-12-15
Kl. 12:00
Nykøbing Mors IF Viborg Søndermarken IK Morsø MultiparkUDMELDT/Nykøbing Mors IF ANN
924153
20-12-15
Kl. 14:00
Egtved IF Erritsø GIF Egtved Idræts- og MulticenterEgtved IF
922679
27-12-15
Kl. 11:30
FC Sydvest 05 Tønder Aabenraa BK KlosterhallenLøgum IF
924142
16-01-16
Kl. 11:00
Sædding/G IF Oksbøl Guldager IC KunstgræsbaneSædding/G IF
924143
23-01-16
Kl. 12:00
Sædding/G IF Fredericia fF Guldager IC KunstgræsbaneSædding/G IF
349860
24-01-16
Kl. 14:00
Dybbøl IU Dybbøl UI Aarsbjerg Idrætscenters KunstgræsbaneDybbøl IU
350314
Fr 29-01-16
Kl. 18:30
VRI Vorup NES Park - KunstgræsbanenVRI
626592
30-01-16
Kl. 10:25
Skibet IF Team Midtjylland Givskud KunstgræsSkibet IF
980248
30-01-16
Kl. 10:30
Randers Freja Helsted Fremad IF Randers Stadion, kunstgræsRanders Freja !
999988
30-01-16
Kl. 11:15
FC Langelinie ??? (U16M) Klank KunstgræsbaneHerskind B
626743
31-01-16
Kl. 16:50
Vinding SF Team Midtjylland Givskud KunstgræsVinding SF
922677
Fr 05-02-16
Kl. 18:15
FC Sydvest 05 Tønder Starup UIF KlosterhallenLøgum IF
992592
07-02-16
Kl. 11:00
Skibet IF FC Kolding Nord Balle KunstgræsbaneSkibet IF
918595
07-02-16
Kl. 13:00
Team 112 (U16M) ??? Klank KunstgræsbaneHerskind B
447734
07-02-16
Kl. 14:00
Viborg FF Ringkøbing IF Viborg FF's KunstgræsbaneViborg FF
980184
07-02-16
Kl. 14:00
Kolding B Næsby BK Mosevej KunstgræsbaneKolding B
350312
07-02-16
Kl. 14:00
VRI Sønderhald NES Park - KunstgræsbanenVRI
924144
07-02-16
Kl. 16:00
Sædding/G IF Esbjerg fB Guldager IC KunstgræsbaneSædding/G IF
841172
07-02-16
Kl. 16:00
FC Silkeborg FC Silkeborg Buskelund KunstgræsbaneØBG Silkeborg
811491
Ti 09-02-16
Kl. 18:00
Skibet IF Skibet IF Balle KunstgræsbaneSkibet IF
922678
Fr 12-02-16
Kl. 18:30
FC Sydvest 05 Tønder Gredstedbro B KlosterhallenLøgum IF !
946401
14-02-16
Kl. 10:40
Frederikshavn fI Hjørring IF Kunstgræsbanen FrederikshavnFrederikshavn fI
980316
14-02-16
Kl. 12:00
Brønderslev IF Nibe B Arena Kop & KandeBrønderslev IF
959038
Ma 15-02-16
Kl. 17:30
Sædding/G IF Sædding GI Guldager IC KunstgræsbaneSædding/G IF
378333
Ti 16-02-16
Kl. 18:30
Ingstrup efterskole IF Hjørring IF Ingstrup Efterskoles KunstgræsbaneIngstrup Efterskoles Idrætsforening
994785
21-02-16
Kl. 10:15
Randers Freja Hadsten Sports Klub Randers Stadion, kunstgræsRanders Freja
414527
21-02-16
Kl. 11:00
Farsø/Ullits IK Tjele Sport Vest Farsø KunstgræsbaneFarsø/Ullits IK !
924145
21-02-16
Kl. 14:00
Sædding/G IF Tarup Paarup Guldager IC KunstgræsbaneSædding/G IF
414518
21-02-16
Kl. 16:00
Kjellerup IF Viborg Søndermarken IK Kjellerup KunstgræsbaneKjellerup IF
992476
Ti 23-02-16
Kl. 19:15
Haderslev FK Starup UIF Haderslev KunstgræsbaneHaderslev FK
424934
27-02-16
Kl. 09:25
Galten FS Team 112 Klank KunstgræsbaneGalten FS
425273
27-02-16
Kl. 11:15
FC Sønderborg Dybbøl UI Aarsbjerg Idrætscenters KunstgræsbaneDybbøl IU
840058
27-02-16
Kl. 12:00
Bjerringbro IF Nykøbing Mors IF Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro IF
924146
27-02-16
Kl. 12:00
Sædding/G IF Varde IF Guldager IC KunstgræsbaneSædding/G IF
983231
27-02-16
Kl. 15:15
FC Skanderborg AGF, Aarhus Fælleden kunstgræsbane FC Skanderborg
992783
28-02-16
Kl. 10:00
FC Skanderborg VRI Fælleden kunstgræsbane FC Skanderborg
980234
28-02-16
Kl. 12:15
Skjern GF Holstebro B Skjern KunstgræsbaneSkjern GF
381589
28-02-16
Kl. 14:00
Viborg FF Bredballe IF Viborg FF's KunstgræsbaneViborg FF
436895
To 03-03-16
Kl. 20:30
Lyseng/AGF FC Aarhus Lyseng KunstgræsIF Lyseng
846540
Fr 04-03-16
Kl. 18:45
Farsø/Ullits IK AaB Farsø KunstgræsbaneFarsø/Ullits IK
981321
05-03-16
Kl. 15:15
FC Skanderborg Silkeborg IF Fælleden kunstgræsbane FC Skanderborg
992421
05-03-16
Kl. 16:00
Eastside Viborg Tjele Vest Sport Overlund kunststofbane Overlund GF
432752
06-03-16
Kl. 14:30
Sulsted IF Team Østvendsyssel Sulsted StadionSulsted IF
400526
Ma 07-03-16
Kl. 19:15
Skalborg SK Aalborg KFUM Fodbold Skalborg StadionSkalborg SK
576581
12-03-16
Kl. 10:45
Esbjerg fB Esbjerg fB Esbjerg KunstgræsbaneEsbjerg fB
453685
12-03-16
Kl. 12:15
Løvel IF Måbjerg IF Spjald StadionSpjald Fritidscenter
992422
12-03-16
Kl. 14:00
Eastside Viborg Kjellerup IF Overlund kunststofbane Overlund GF
962808
13-03-16
Kl. 12:30
Nykøbing Mors IF Viborg FF Morsø MultiparkUDMELDT/Nykøbing Mors IF
924044
13-03-16
Kl. 13:00
FC Sydvest 05 Tønder Sønderborg FB KlosterhallenLøgum IF
846541
13-03-16
Kl. 14:30
Farsø/Ullits IK Nibe B Farsø KunstgræsbaneFarsø/Ullits IK
577756
Ma 14-03-16
Kl. 18:30
Tim GIF Ringkøbing IF Tim HallenTim GIF !
557308
Ma 14-03-16
Kl. 18:30
Hadsten SK Team Vest Viborg NMT-BYENS Arena HadstenHadsten Sports Klub
959023
Ma 14-03-16
Kl. 19:00
Boldklubben Vestkysten Sædding/G IF Oksbøl StadionBoldklubben Vestkysten
360399
20-03-16
Kl. 11:45
Støvring IF Løgstør IF Støvring StadionStøvring IF Fodbold
364419
Ma 21-03-16
Kl. 11:00
Team Han Herred Karensmindeskolen. Drenge Støvring KunstgræsbaneØrebro B
552885
Ma 21-03-16
Kl. 11:00
Frederikshavn fI Norsk Hold Park EmpireFrederikshavn fI
846542
27-03-16
Kl. 12:15
Farsø/Ullits IK Hjørring IF Farsø KunstgræsbaneFarsø/Ullits IK
849480
To 31-03-16
Kl. 18:00
Løgstør IF Brovst IF Løgstør StadionLøgstør IF
761591
To 31-03-16
Kl. 18:00
Løgstør IF BIF/ØHIK Løgstør StadionLøgstør IF
269915
02-04-16
Kl. 10:00
Løgstør IF Ukendt Løgstør StadionLøgstør IF
846543
02-04-16
Kl. 15:45
Farsø/Ullits IK Viborg FF Farsø KunstgræsbaneFarsø/Ullits IK
351963
Ti 05-04-16
Kl. 19:00
Thisted FC Nors B Lerpytter AnlægThisted FC
226122
On 06-04-16
Kl. 17:45
Silkeborg IF FS Holstebro Søholt IdrætsanlægSilkeborg IF ANN
366508
On 06-04-16
Kl. 18:30
FC Skanderborg HOG Hinnerup Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)FC Skanderborg
368037
Fr 08-04-16
Kl. 18:00
Skibet IF Sædding/G IF Skibet StadionSkibet IF
261669
On 27-04-16
Kl. 15:00
Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole St. Andst Efterskole Skibelund Gymnastik- og IdrætsefterskoleSkibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole
461300
To 09-06-16
Kl. 18:00
Skibet IF Vinding SF Skibet StadionSkibet IF
878686
30-07-16
Kl. 11:00
Spangsbjerg IF Esbjerg fB Vitaskolen EsbjergSpangsbjerg IF
952967
31-07-16
Kl. 16:00
Silkeborg IF Skibet IF Buskelund KunstgræsbaneSilkeborg IF
883754
Ti 02-08-16
Kl. 18:00
Kolind/Perstrup IF Randers Freja KPI's KlubhusKolind/Perstrup IF
424501
06-08-16
Kl. 11:00
Aars IK Dronningborg B Aars StadionAars IK
884177
06-08-16
Kl. 12:01
Kolding B Sønderborg Fremad Rødding StadionKolding B
883806
06-08-16
Kl. 12:30
AIA-Tranbjerg IF Lyseng Grønløkke StadionAIA-Tranbjerg
507938
06-08-16
Kl. 15:00
IF Lyseng Aarhus Fremad Lyseng IdrætsparkIF Lyseng !
881391
07-08-16
Kl. 11:00
Sædding/G IF Vejen SF Guldager IdrætscenterSædding/G IF
953103
07-08-16
Kl. 11:00
Vejgaard B Støvring IF Fodbold Vejgaard Gl. StadionVejgaard B
977270
07-08-16
Kl. 14:00
HOG / GUI Viborg FF Rønbæk StadionHOG Hinnerup
923238
Ma 08-08-16
Kl. 18:30
Ry Fodbold FC Aarhus syd INOX ParkRy Fodbold
940227
Ma 08-08-16
Kl. 19:30
VRI Skødstrup SF NES ParkVRI
700929
Ti 09-08-16
Kl. 18:00
LKB/Gistrup St. Restrup IF Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
953102
Ti 09-08-16
Kl. 18:30
Vejgaard B Gug B Vejgaard Gl. StadionVejgaard B
971453
On 10-08-16
Kl. 18:30
tst Fodbold TRIF Tilst Idrætsanlæg (tst)tst Fodbold !
923241
On 10-08-16
Kl. 19:00
Bredballe IF Vejen SF Sunset Park, HældagerBredballe IF
878192
On 10-08-16
Kl. 19:00
Sædding/G IF Aabenraa BK Guldager IdrætscenterSædding/G IF
881435
To 11-08-16
Kl. 19:00
Aabenraa BK FC Sønderborg Aabenraa StadionAabenraa BK
977281
To 11-08-16
Kl. 19:00
Eastside Viborg Hadsund B Overlund StadionOverlund GF
517058
13-08-16
Kl. 13:30
Spangsbjerg IF Engum UI Gjesing FritidscenterSpangsbjerg IF
829958
To 18-08-16
Kl. 19:00
Fredericia KFUM Spangsbjerg IF KFUM ParkenFredericia KFUM !
484064
04-09-16
Kl. 10:00
Kolind/Perstrup IF Hobro IK Ryomgård StadionKolind/Perstrup IF
484052
08-10-16
Kl. 16:30
Vejlby Skovbakken Aarhus Hobro IK VSK AarhusVejlby Skovbakken Aarhus
387244
06-11-16
Kl. 13:20
Jelling fS Skibet IF Givskud KunstgræsJelling fS
181686
To 10-11-16
Kl. 19:00
Odder IGF Fodbold Engum UI Kunstgræsbanen Spektrum OdderOdder IGF Fodbold
387243
12-11-16
Kl. 12:00
Viborg FF Sunds IF Viborg FF's KunstgræsbaneViborg FF !
938084
03-12-16
Kl. 13:10
SUB Sønderborg Aabenraa BK Kunstgræsbane ved SundsmarkcentretSUB Sønderborg Inter
938864
Ti 06-12-16
Kl. 11:00
Salling Efterskole Gudenådalen Jebjerg KunstgræsbaneSalling Efterskole
931259
18-12-16
Kl. 12:30
Dybbøl IU Aabenraa BK Aarsbjerg Idrætscenters KunstgræsbaneDybbøl IU
687320
Ma 19-12-16
Kl. 11:15
SINE Hjallelseskolen Sportsefterskolen SINESINE Sportsefterskole
687083
Ti 20-12-16
Kl. 19:00
Vejlby Skovbakken Aarhus Rønde Efterskole Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov CentretVejlby Skovbakken Aarhus ANN
931252
15-01-17
Kl. 12:30
Dybbøl IU SUB Sønderborg Aarsbjerg Idrætscenters KunstgræsbaneDybbøl IU !
522517
28-01-17
Kl. 12:00
Kolding B Ukendt modstander Mosevej KunstgræsbaneKolding B
596178
04-02-17
Kl. 10:15
FC Silkeborg Vamdrup IF Buskelund KunstgræsbaneØBG Silkeborg
211805
05-02-17
Kl. 12:00
Aabenraa BK SUB Sønderborg Aabenraa KunstgræsbaneAabenraa BK
568711
05-02-17
Kl. 12:30
Støvring IF Svenstrup-Godthåb U16 Støvring KunstgræsbaneStøvring IF Fodbold
421939
05-02-17
Kl. 13:30
HOG Hinnerup LKB/Gistrup Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)HOG Hinnerup
427092
05-02-17
Kl. 15:20
Bredballe IF Engum UI Bredballe KunstgræsbaneBredballe IF
606611
11-02-17
Kl. 10:30
Kolding B Kolding IF Mosevej KunstgræsbaneKolding B
960521
25-02-17
Kl. 14:30
Eastside Viborg Virklund B Overlund kunststofbane Overlund GF
961291
26-02-17
Kl. 14:00
Hørning IF Kolding B Højbo Stadion KunstgræsbaneHørning IF !
608475
26-02-17
Kl. 14:00
FC Skanderborg Viby IF Fælleden - ØvreFC Skanderborg
914100
04-03-17
Kl. 17:00
Jelling fS Bramdrupdam GIF Givskud KunstgræsJelling fS
211812
05-03-17
Kl. 12:00
Aabenraa BK Dybbøl IU Aabenraa KunstgræsbaneAabenraa BK
596218
05-03-17
Kl. 18:00
tst Fodbold