U13 Drenge M (2001) 11M (efterår), Pulje 706 (2013)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
878690
3 10-08-13
Kl. 11:00
Østbirk/Egebjerg Horsens fS Østbirk Hallen 0-8
878682
1 17-08-13
Kl. 11:00
Horsens fS Odder IGF Forum Horsens Kunstgræsbane 1 2-1
878684
1 18-08-13
Kl. 17:00
IF Lyseng Østbirk/Egebjerg Lyseng Idrætspark 2-1
878683
1 Ti 20-08-13
Kl. 18:00
FC Skanderborg BMI Fælleden 0-3
878686
2 24-08-13
Kl. 09:30
BMI Østbirk/Egebjerg Egelund Idrætscenter 5-1
878685
2 24-08-13
Kl. 10:00
Odder IGF FC Skanderborg Spektrum Odder 8-1
878687
2 24-08-13
Kl. 11:00
Horsens fS IF Lyseng CASA Arena Horsens 2-1
878688
3 On 28-08-13
Kl. 17:45
Odder IGF BMI Spektrum Odder 1-0
878693
4 31-08-13
Kl. 09:30
BMI Horsens fS Egelund Idrætscenter 1-1
878691
4 01-09-13
Kl. 14:00
IF Lyseng Odder IGF Lyseng Idrætspark 1-2
878692
4 01-09-13
Kl. 17:30
FC Skanderborg Østbirk/Egebjerg Fælleden 1-4
878689
3 Ti 03-09-13
Kl. 18:30
FC Skanderborg IF Lyseng Fælleden kunstgræsbane 0-2
878694
5 Fr 06-09-13
Kl. 18:30
Østbirk/Egebjerg Odder IGF Østbirk Hallen 1-6
878695
5 08-09-13
Kl. 10:00
Horsens fS FC Skanderborg Forum Horsens Kunstgræsbane 1 UHT!
878696
5 Ti 10-09-13
Kl. 18:00
IF Lyseng BMI Lyseng Idrætspark 4-0
878697
6 14-09-13
Kl. 10:00
Odder IGF Horsens fS Spektrum Odder 3-1
878698
6 14-09-13
Kl. 10:40
BMI FC Skanderborg Egelund Idrætscenter 2-0
878699
6 15-09-13
Kl. 17:00
Østbirk/Egebjerg IF Lyseng Egebjerg Hallen 2-3
878701
7 21-09-13
Kl. 11:30
Østbirk/Egebjerg BMI Østbirk Hallen 1-2
878700
7 Ma 23-09-13
Kl. 18:00
FC Skanderborg Odder IGF Fælleden kunstgræsbane 1-4
878702
7 To 26-09-13
Kl. 17:45
IF Lyseng Horsens fS Lyseng Idrætspark 0-1
878703
8 28-09-13
Kl. 09:30
BMI Odder IGF Egelund Idrætscenter 1-5
878705
8 28-09-13
Kl. 09:30
Horsens fS Østbirk/Egebjerg Forum Horsens Kunstgræsbane 1 2-0
878704
8 28-09-13
Kl. 12:00
IF Lyseng FC Skanderborg Lyseng Idrætspark 3-0
878711
10 On 02-10-13
Kl. 17:30
BMI IF Lyseng Egelund Idrætscenter 1-1
878707
9 On 02-10-13
Kl. 18:00
Østbirk/Egebjerg FC Skanderborg Egebjerg Hallen 3-0
878706
9 05-10-13
Kl. 10:00
Odder IGF IF Lyseng Spektrum Odder 1-1
878708
9 05-10-13
Kl. 11:00
Horsens fS BMI Forum Horsens Kunstgræsbane 1 2-0
878709
10 12-10-13
Kl. 09:45
Odder IGF Østbirk/Egebjerg Spektrum Odder 4-2
878710
10 12-10-13
Kl. 10:30
FC Skanderborg Horsens fS Fælleden 0-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Læs om ombrydningen efter efterårets turnering her.

I kampe for U13 Drenge tages hjørnespark fra et punkt på mållinjen mellem straffesparksfeltet og sidelinjen

Test om du er en god holdkammerat i DBU Jyllands og TrygFondens nye spil.