ØOB Oldboys 35 år , Kreds 3 (2012)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
900921
1 Ti 10-04-12
Kl. 18:15
FAML, Århus HEI Vorrevangsskolen 1-1
900922
1 Ti 10-04-12
Kl. 19:00
Fortuna 74 Lystrup IF Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 0-2
900923
1 Ti 10-04-12
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus (1) CIF Højlyngen 0-2
900924
1 Ti 10-04-12
Kl. 19:00
ASA, Aarhus Virup IF (2) Frederiksbjerg Idrætsanlæg 7-0
900925
1 Ti 10-04-12
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Skødstrup SF Aabyhøj Stadion 1-0
900920
1 Ti 10-04-12
Kl. 19:00
Aarhus 1900 VRI Langenæs Idrætsanlæg 1-4
900926
2 Ma 16-04-12
Kl. 19:00
Skødstrup SF Aarhus 1900 Studstrup Idrætsanlæg 4-0
900927
2 Ma 16-04-12
Kl. 19:00
Virup IF (2) Aabyhøj IF Virup Skole 1-4
900928
2 Ma 16-04-12
Kl. 19:00
CIF ASA, Aarhus CIF's Anlæg 4-0
900929
2 Ma 16-04-12
Kl. 19:00
Lystrup IF Fuglebakken KFUM Århus (1) Lystrup Enge 2-0
900930
2 Ma 16-04-12
Kl. 19:00
HEI Fortuna 74 Invita Arena, Skæring 5-4
900931
2 Ma 16-04-12
Kl. 19:00
VRI FAML, Århus NES Park 3-2
900932
3 Ma 23-04-12
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Virup IF (2) Langenæs Idrætsanlæg 3-1
900933
3 Ma 23-04-12
Kl. 19:00
Skødstrup SF VRI Studstrup Idrætsanlæg 3-2
900934
3 Ma 23-04-12
Kl. 19:00
Fortuna 74 FAML, Århus Vorrevangsskolen 5-5
900935
3 Ma 23-04-12
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus (1) HEI Højlyngen 2-3
900936
3 Ma 23-04-12
Kl. 19:00
ASA, Aarhus Lystrup IF Frederiksbjerg Idrætsanlæg 0-0
900937
3 Ma 23-04-12
Kl. 19:00
Aabyhøj IF CIF Aabyhøj Stadion 3-0
900938
4 Ma 30-04-12
Kl. 19:00
Virup IF (2) Skødstrup SF Virup Skole 0-4
900939
4 Ma 30-04-12
Kl. 19:00
CIF Aarhus 1900 CIF's Anlæg 9-0
900940
4 Ma 30-04-12
Kl. 19:00
Lystrup IF Aabyhøj IF Lystrup Enge 0-2
900941
4 Ma 30-04-12
Kl. 19:00
HEI ASA, Aarhus Invita Arena, Skæring 3-2
900942
4 Ma 30-04-12
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus (1) FAML, Århus Højlyngen 2-3
900943
4 Ma 30-04-12
Kl. 19:00
VRI Fortuna 74 NES Park 2-3
900944
5 Ma 07-05-12
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Lystrup IF Langenæs Idrætsanlæg 2-1
900945
5 Ma 07-05-12
Kl. 19:00
Skødstrup SF CIF Studstrup Idrætsanlæg 1-3
900946
5 Ma 07-05-12
Kl. 19:00
Virup IF (2) VRI Virup Skole 0-5
900947
5 Ma 07-05-12
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus (1) Fortuna 74 Højlyngen 1-5
900948
5 Ma 07-05-12
Kl. 19:00
ASA, Aarhus FAML, Århus Frederiksbjerg Idrætsanlæg 2-1
900949
5 Ma 07-05-12
Kl. 19:00
Aabyhøj IF HEI Aabyhøj Stadion 4-0
900950
6 Ma 14-05-12
Kl. 19:00
CIF Virup IF (2) CIF's Anlæg 5-1
900951
6 Ma 14-05-12
Kl. 19:00
Lystrup IF Skødstrup SF Lystrup Enge 0-2
900952
6 Ma 14-05-12
Kl. 19:00
HEI Aarhus 1900 Invita Arena, Skæring 13-0
900954
6 Ma 14-05-12
Kl. 19:00
Fortuna 74 ASA, Aarhus Vorrevangsskolen 1-3
900955
6 Ma 14-05-12
Kl. 19:00
VRI Fuglebakken KFUM Århus (1) NES Park 1-1
900953
6 Ti 15-05-12
Kl. 18:15
FAML, Århus Aabyhøj IF Vorrevangsskolen 2-6
900956
7 Ma 21-05-12
Kl. 19:00
Aarhus 1900 FAML, Århus Langenæs Idrætsanlæg 0-0
900957
7 Ma 21-05-12
Kl. 19:00
Skødstrup SF HEI Studstrup Idrætsanlæg 1-1
900958
7 Ma 21-05-12
Kl. 19:00
Virup IF (2) Lystrup IF Virup Skole 1-2
900959
7 Ma 21-05-12
Kl. 19:00
CIF VRI CIF's Anlæg 0-1
900960
7 Ma 21-05-12
Kl. 19:00
ASA, Aarhus Fuglebakken KFUM Århus (1) Frederiksbjerg Idrætsanlæg 5-1
900961
7 Ma 21-05-12
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Fortuna 74 Aabyhøj Stadion 2-2
900962
8 Ti 29-05-12
Kl. 19:00
Lystrup IF CIF Lystrup Enge 0-4
900963
8 Ti 29-05-12
Kl. 19:00
HEI Virup IF (2) Invita Arena, Skæring 6-0
900966
8 Ti 29-05-12
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus (1) Aabyhøj IF Højlyngen 2-2
900967
8 Ti 29-05-12
Kl. 19:00
VRI ASA, Aarhus NES Park 1-1
900964
8 On 30-05-12
Kl. 18:15
FAML, Århus Skødstrup SF Vorrevangsskolen 1-4
900968
9 Ma 04-06-12
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Fuglebakken KFUM Århus (1) Langenæs Idrætsanlæg 6-0
900969
9 Ma 04-06-12
Kl. 19:00
Skødstrup SF Fortuna 74 Studstrup Idrætsanlæg 0-0
900970
9 Ma 04-06-12
Kl. 19:00
Virup IF (2) FAML, Århus Virup Skole 3-2
900971
9 Ma 04-06-12
Kl. 19:00
CIF HEI CIF's Anlæg 1-0
900972
9 Ma 04-06-12
Kl. 19:00
Lystrup IF VRI Lystrup Enge 2-1
900973
9 Ma 04-06-12
Kl. 19:00
Aabyhøj IF ASA, Aarhus Aabyhøj Stadion 2-2
900965
8 On 06-06-12
Kl. 19:00
Fortuna 74 Aarhus 1900 Vorrevangsskolen 2-0
900974
10 Ma 11-06-12
Kl. 19:00
HEI Lystrup IF Invita Arena, Skæring 3-0
900976
10 Ma 11-06-12
Kl. 19:00
Fortuna 74 Virup IF (2) Vorrevangsskolen 4-1
900977
10 Ma 11-06-12
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus (1) Skødstrup SF Højlyngen 0-5
900978
10 Ma 11-06-12
Kl. 19:00
ASA, Aarhus Aarhus 1900 Frederiksbjerg Idrætsanlæg 1-0
900979
10 Ma 11-06-12
Kl. 19:00
VRI Aabyhøj IF NES Park 1-3
900975
10 Ti 12-06-12
Kl. 18:15
FAML, Århus CIF Vorrevangsskolen 1-2
900980
11 Ma 18-06-12
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Aabyhøj IF Langenæs Idrætsanlæg 1-7
900981
11 Ma 18-06-12
Kl. 19:00
Skødstrup SF ASA, Aarhus Studstrup Idrætsanlæg 4-4
900983
11 Ma 18-06-12
Kl. 19:00
CIF Fortuna 74 CIF's Anlæg 3-1
900984
11 Ma 18-06-12
Kl. 19:00
Lystrup IF FAML, Århus Lystrup Enge 3-1
900985
11 Ma 18-06-12
Kl. 19:00
HEI VRI Invita Arena, Skæring 4-2
900982
11 Ma 18-06-12
Kl. 20:00
Virup IF (2) Fuglebakken KFUM Århus (1) Virup Skole 0-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller telefon 8939 9930