TOURPLAN TIL PIGERAKETTEN I vest

  • Uge 14

    • 10:00 - 12:30

      Kristrup Boldklub

      R. Hougårds Vej 61
      8960 Randers SØ
  • Uge 15

    • 15:00 - 17:30

      Vester Hassing GF

      Halsvej 199 B
      9310 Vodskov
    • 15:00 - 17:30

      Skalborg SK

      Hobrovej 437
      9200 Aalborg Sv
    • 10:00 - 12:30

      Rødkærsbroegnens IF

      Brandstrupvej 25
      8840 Rødkærsbro
  • Uge 16

    • 14:00 - 16:30

      Juelsminde IF

      Tofteskovvej 12
      7130 Juelsminde
    • 14:00 - 16:30

      Gredstedbro B

      Gredsted Kjærvej 10
      6771 Gredstedbro
    • 17:00 - 19:30

      Hadsten Sports Klub

      Skovvangsvej 20
      8370 Hadsten
    • 16:00 - 18:30

      AIA-Tranbjerg

      Grønløkke Alle 7A
      8310 Tranbjerg J
    • 10:00 - 12:30

      Tjørring IF

      Gilmosevej 18
      7400 Herning
    • 10:00 - 12:30

      Viborg FF

      Rughavevej 39 b
      8800 Viborg
  • Uge 17

    • 15:00 - 17:30

      Kibæk IF

      Velhustedvej 15
      6933 Kibæk
    • 10:00 - 12:30

      BNS

      Skolevej 21C
      6400 Sønderborg
    • 10:00 - 12:30

      Svenstrup-Godthåb IF

      Bautastenen 27
      9230 Svenstrup J
  • Uge 18

    • 17:00 - 19:30

      Kjellerup IF

      Hasselvej 13
      8620 Kjellerup
    • 15:00 - 17:30

      LKB/Gistrup

      Hadsundvej 407
      9260 Gistrup
    • 15:00 - 17:30

      FC Horsens

      Ternevej 83
      8700 Horsens
    • 15:00 - 17:30

      Tarp B

      Bryndumvej 14
      6715 Esbjerg N
    • 10:00 - 12:30

      Bov IF

      Harkærvej 3A
      6340 Kruså
  • Uge 19

    • 15:00 - 17:30

      Nord-Als B

      Stadionvej 1
      6430 Nordborg
    • 14:00 - 16:30

      Tistrup Boldklub

      Hornevej 19
      6862 Tistrup
    • 10:00 - 12:30

      Mønsted IF

      Kalkværksvej 1B
      8800 Viborg
    • 10:00 - 12:30

      Brande IF

      Ågade 16
      7330 Brande
  • Uge 20

    • 09:00 - 11:30

      Aulum IF

      Markedspladsen 8
      7490 Aulum
    • 15:30 - 18:00

      HEI

      Skæring Skolevej 200
      8250 Egå
    • 17:00 - 19:30

      Vejle Boldklub

      Hellumvej 9
      7100 Vejle
    • 15:00 - 17:30

      Vildbjerg SF

      Sports Alle 2
      7480 Vildbjerg
    • 13:00 - 15:30

      Aars IK

      Lyngsøvej 4
      9600 Aars
    • 10:00 - 12:30

      Skibsby-Højene IF

      Vellingshøjvej 380
      9800 Hjørring
    • 14:00 - 16:30

      Gug B

      Vissevej 26
      9210 Aalborg Sø
  • Uge 21

    • 17:00 - 19:30

      Hedensted IF

      Jørgensens Alle 26
      8722 Hedensted
    • 11:00 - 13:30

      Aalestrup IF

      Skolevænget 17C
      9620 Aalestrup
    • 15:00 - 17:30

      Løgstør IF

      Lanternevej 1
      9670 Løgstør
    • 10:00 - 12:30

      Tønder SF

      Sønderlandevej 6
      6270 Tønder
    • 10:00 - 12:30

      Lund IF

      Skolevej 9
      8700 Horsens
  • Uge 22

    • 16:00 - 18:30

      Frederikshavn fI

      Fodboldvej 7
      9900 Frederikshavn
    • 17:00 - 19:30

      Skovsgaard B

      Hovedgaden 73
      9460 Brovst
    • 16:00 - 18:30

      Nørresundby Forenede Boldklubber

      Lerumbakken 11
      9400 Nørresundby
    • 10:00 - 12:30

      Odder IGF Fodbold

      Parkvej 5
      8300 Odder
    • 10:00 - 12:30

      Vinding SF

      Nygårdsvej 10
      7100 Vejle
  • Uge 23

    • 17:00 - 19:30

      IF Midtdjurs

      Marienhoffvej 13A
      8550 Ryomgård
    • 12:00 - 14:30

      Spøttrup Motion & Sport

      Stadion Alle 3
      7860 Spøttrup
  • Uge 24

    • 16:00 - 18:30

      Nr. Bjært/Strandhuse IF

      Lyshøj Alle 1
      6000 Kolding
    • 10:00 - 12:30

      Grundfør UI

      Algade 6A
      8382 Hinnerup
  • Uge 32

    • 10:00 - 12:30

      Rindum SU

      Kirkevej 26
      6950 Ringkøbing
  • Uge 33

    • 16:00 - 18:30

      Billund IF

      Kærvej 501
      7190 Billund
    • 17:00 - 19:30

      Helsted Fremad IF

      Rønnebærvej 35
      8920 Randers NV
    • 15:00 - 17:30

      Holtet IF

      Aalborgvej 212
      9362 Gandrup
    • 14:00 - 16:30

      Aalborg Freja

      Vestre Fjordvej 15
      9000 Aalborg
    • 15:00 - 17:30

      ØBG Silkeborg

      Balle Kirkevej 120
      8600 Silkeborg
    • 11:00 - 13:30

      Nibe B

      Hobrovej 38
      9240 Nibe
    • 11:00 - 13:30

      Aabenraa BK

      Vestvejen 25
      6200 Aabenraa
  • Uge 34

    • 16:30 - 19:00

      Glejbjerg SF

      Stadionvej 2A
      6752 Glejbjerg
    • 16:30 - 19:00

      Odder IGF Fodbold

      Parkvej 5
      8300 Odder
    • 17:00 - 19:30

      Sabro IF

      Damvej 110
      8471 Sabro
    • 10:00 - 12:30

      Kristrup Boldklub

      R. Hougårds Vej 61
      8960 Randers SØ
  • Uge 35

    • 15:00 - 17:30

      Hatting-Torsted Fodbold

      Torstedalle 106
      8700 Horsens
    • 13:00 - 15:30

      Stensballe IK

      Bygaden 59
      8700 Horsens
  • Uge 36

    • 15:00 - 17:30

      Vodskov IF

      Vodskovvej 15
      9310 Vodskov