Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:00
Aabybro IF
St. Restrup IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 722
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Aabybro IF
0
Hjørring FK
0
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 481
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Aabybro IF
AaB
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 742
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Aabybro IF
Frederikshavn fI
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 931
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Aabybro IF (1)
Biersted/Nørhalne/Vadum
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Aabybro IF (1)
Bangsbo Freja
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Aabybro IF
Gjøl B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Aabybro IF
Fjerritslev IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aalborg KFUM (1)
Jetsmark IF
U7 Piger (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 227
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aalborg KFUM (2)
Aabybro IF (1)
U7 Piger (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 227
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aabybro IF
Løgstør IF
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aabybro IF
Skibsby-Højene IF
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aabybro IF (1)
Langholt SK
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 246
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aabybro IF (2)
Løgstør IF
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 246
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
IF Fremad Nørhalne
Nørresundby FB
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 246
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Gug B
Vodskov IF
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 246
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabybro IF (2)
Gug B
U7 Piger (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 227
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Nørresundby FB
Aalborg KFUM (1)
U7 Piger (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 227
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Aabybro IF (1)
Jetsmark IF
U7 Piger (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 227
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Aalborg KFUM (2)
Aabybro IF (2)
U7 Piger (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 227
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Vodskov IF
Aabybro IF (2)
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 246
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Langholt SK
IF Fremad Nørhalne
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 246
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Løgstør IF
Gug B
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 246
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Nørresundby FB
Aabybro IF (1)
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 246
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Gug B
Nørresundby FB
U7 Piger (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 227
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Aalborg KFUM (1)
Aabybro IF (1)
U7 Piger (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 227
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Jetsmark IF
Aabybro IF (2)
U7 Piger (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 227
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Gug B
Aalborg KFUM (2)
U7 Piger (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 227
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Langholt SK
Nørresundby FB
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 246
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Aabybro IF (2)
Gug B
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 246
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Løgstør IF
Vodskov IF
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 246
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
IF Fremad Nørhalne
Aabybro IF (1)
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 246
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Aabybro IF (1)
Nørresundby FB
U7 Piger (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 227
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Aabybro IF (2)
Aalborg KFUM (1)
U7 Piger (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 227
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aabybro IF
Hjørring FK
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 631
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Aabybro IF
VUGH
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 531
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Aabybro IF
IF Fremad Nørhalne
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Aabybro IF
Nørresundby FB
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Aabybro IF (2)
IF Fremad Nørhalne
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 266
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Aabybro IF
Dronninglund IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 89
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Aabybro IF
Stidsholt IF
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 411
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Aabybro IF
Vrå-Børglum/PV81
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Aabybro IF
Oversidder
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Aabybro IF
Gug B (2)
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Aabybro IF
Brønderslev IF (1)
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Aabybro IF
Oversidder
U12 Piger A (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Aabybro IF
Nørresundby FB
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Aabybro IF
AaB
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 722
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Aabybro IF
Team Østvendsyssel
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 931
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Aabybro IF
RKG
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 742
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Aabybro IF (1)
Oversidder
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Aabybro IF (2)
Nørresundby FB (3)
UHT
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Aabybro IF
Brønderslev IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Hune B
Skovsgaard B (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Aabybro IF (1)
Hjallerup IF
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Aabybro IF (2)
LKB/Gistrup
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Aabybro IF
Tårs/Ugilt IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 89
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Aabybro IF (1)
Tårs/Ugilt IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Aabybro IF
Moseby B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Aabybro IF
Hjørring IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Aabybro IF
NUBI
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Aabybro IF
St. Restrup IF
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Aabybro IF
Biersted/Nørhalne/Vadum
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Aabybro IF
Fortuna Hjørring
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Aabybro IF
Oversidder
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Aabybro IF
Brønderslev IF
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Aabybro IF
Nørresundby FB
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 742
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Aabybro IF
LKB/Gistrup
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 722
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Aabybro IF
Øster Han Herred
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 481
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Aabybro IF
Aalborg KFUM
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Aabybro IF
Ingstrup SF (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Aabybro IF
Skagen IK
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Aabybro IF (2)
Holtet IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 266
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Aabybro IF
Jerslev/Sterup IF
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Aabybro IF
IF Skjold Sæby
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 411
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:10
Jerslev/Sterup IF
Sindal IF
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:50
Sindal IF
Aabybro IF
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Aabybro IF (1)
FK Alliancen
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Aabybro IF (2)
Gug B
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Aabybro IF
Gug B
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Hune B
Aabybro IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Aabybro IF
Aalborg Chang
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Aabybro IF
Vodskov IF
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Aabybro IF
Ørebro B - Thorup/Klim B
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Aabybro IF
Gug B (1)
U8 Drenge A (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Gug B (1)
Svenstrup-Godthåb IF
U8 Drenge A (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:40
Vodskov IF
Nørresundby FB
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Svenstrup-Godthåb IF
Aabybro IF
U8 Drenge A (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Aabybro IF
Vejgaard B
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:20
Nørresundby FB
Aabybro IF
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Aabybro IF
Fortuna Hjørring (U11)
U12 Piger A (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Aabybro IF
Biersted/Nørhalne/Vadum
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Aabybro IF
Oversidder
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 631
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:30
Aabybro IF
Terndrup IF
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 931
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:00
Aabybro IF
FK Alliancen
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 89
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:00
Aabybro IF
B52/Aalborg
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
Aabybro IF (2)
FC Vesterbro, Aalborg
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 266
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:30
Aabybro IF (1)
Thise IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:00
Aabybro IF
Storvorde/Sejlflod B
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|