Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
mandag den. 17-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Sparkær IF
Roslev IK (2)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Spøttrup Motion & Sport
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19:20
Roslev IK (2)
Spøttrup Motion & Sport
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 17-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:00
Skive IK (E) (5)
Løgstrup G&IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Skive IK (E) (6)
Stoholm IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Stoholm IF (2)
Skive IK (E) (5)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Løgstrup G&IF (2)
Skive IK (E) (6)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 24-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Roslev IK (2)
Skive IK (E) (6)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Spøttrup Motion & Sport
Skive IK (E) (5)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Skive IK (E) (6)
Spøttrup Motion & Sport
|
|||||||||||||||||||
18:40
Skive IK (E) (5)
Roslev IK (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 26-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Løgstrup G&IF (2)
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
Sparkær IF
Stoholm IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:50
Stoholm IF (2)
Løgstrup G&IF (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 31-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Sparkær IF
Skive IK (E) (5)
|
|||||||||||||||||||
18:10
Skive IK (E) (5)
Skive IK (E) (6)
|
|||||||||||||||||||
18:50
Skive IK (E) (6)
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 03-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Stoholm IF (2)
Spøttrup Motion & Sport
|
|||||||||||||||||||
18:00
Løgstrup G&IF (2)
Roslev IK (2)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Spøttrup Motion & Sport
Løgstrup G&IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Roslev IK (2)
Stoholm IF (2)
|
Spilleregler 5:5
Tilmeld dit hold til Indefodbold 2020/2021
Tilmeld dit hold til Futsal 2020/2021
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Der foretages ombrydning i denne række efter 1. turnerings halvdel - foreløbigt kampprogram udsendes tirsdag 8. september og klubberne har hefter til og med 10. september til at ændre spilletidspunkter for hjemmestævner - det endelige kampprogram udsendes fredag 11. september!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.