Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. aug 2020
19:00
Korsholm IF
2
ASA, Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2020
19:00
Lystrup IF
2
Freja Oldboys
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2020
19:00
Oversidder
Stavtrup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2020
19:00
AGF, Aarhus
4
Fuglebakken KFUM Århus
0
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2020
19:00
Hadsten SK
5
CIF
2
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2020
19:00
Brabrand IF
2
Vorup FB
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:00
Vorup FB
0
Korsholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:00
CIF
2
Brabrand IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:00
Stavtrup IF
1
AGF, Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:00
Freja Oldboys
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:00
ASA, Aarhus
1
Lystrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Korsholm IF
4
CIF
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Brabrand IF
0
Fuglebakken KFUM Århus
0
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Oversidder
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
AGF, Aarhus
3
Freja Oldboys
1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:10
Hadsten SK
4
Stavtrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:10
Vorup FB
0
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
ASA, Aarhus
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
CIF
0
Vorup FB
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
Stavtrup IF
0
Brabrand IF
4
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
Freja Oldboys
2
Hadsten SK
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:10
Lystrup IF
1
AGF, Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
Korsholm IF
2
Stavtrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
Vorup FB
0
Fuglebakken KFUM Århus
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
CIF
1
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
AGF, Aarhus
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
Hadsten SK
4
Lystrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
Brabrand IF
1
Freja Oldboys
5
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
Fuglebakken KFUM Århus
1
CIF
5
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
Lystrup IF
2
Brabrand IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
Oversidder
Hadsten SK
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
ASA, Aarhus
0
AGF, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:45
Stavtrup IF
4
Vorup FB
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
19:00
Freja Oldboys
2
Korsholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Korsholm IF
1
Lystrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Vorup FB
0
Freja Oldboys
2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
CIF
1
Stavtrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Hadsten SK
2
AGF, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Brabrand IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:30
Fuglebakken KFUM Århus
4
ASA, Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:00
Lystrup IF
0
Vorup FB
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:00
Oversidder
Korsholm IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:00
ASA, Aarhus
1
Hadsten SK
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:15
Stavtrup IF
4
Fuglebakken KFUM Århus
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
19:00
Freja Oldboys
0
CIF
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
19:00
AGF, Aarhus
3
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
10:00
Fuglebakken KFUM Århus
2
Hadsten SK
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Korsholm IF
0
AGF, Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Vorup FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
CIF
4
Lystrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Fuglebakken KFUM Århus
0
Freja Oldboys
5
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Stavtrup IF
0
ASA, Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Brabrand IF
2
Hadsten SK
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
17:30
Fuglebakken KFUM Århus
1
Korsholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:00
Freja Oldboys
4
Stavtrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:00
Lystrup IF
1
Fuglebakken KFUM Århus
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:00
Oversidder
CIF
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:00
AGF, Aarhus
7
Vorup FB
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:00
Hadsten SK
5
Korsholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:00
ASA, Aarhus
3
Brabrand IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Korsholm IF
4
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Vorup FB
0
Hadsten SK
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
CIF
1
AGF, Aarhus
7
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Stavtrup IF
2
Lystrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Freja Oldboys
1
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
ASA, Aarhus
3
Korsholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Freja Oldboys
1
Lystrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Stavtrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
CIF
1
Hadsten SK
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Vorup FB
0
Brabrand IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:30
Brabrand IF
0
CIF
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Hadsten SK
8
Fuglebakken KFUM Århus
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
AGF, Aarhus
2
Stavtrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Oversidder
Freja Oldboys
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Korsholm IF
0
Vorup FB
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:10
Lystrup IF
2
ASA, Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
CIF
4
Korsholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
ASA, Aarhus
0
Vorup FB
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Lystrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Freja Oldboys
0
AGF, Aarhus
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Stavtrup IF
0
Hadsten SK
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus
1
Brabrand IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Vorup FB
2
CIF
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Korsholm IF
3
Fuglebakken KFUM Århus
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Brabrand IF
0
Stavtrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Hadsten SK
3
Freja Oldboys
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
AGF, Aarhus
1
Lystrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Oversidder
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Stavtrup IF
2
Korsholm IF
8
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus
1
Vorup FB
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
ASA, Aarhus
1
CIF
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Oversidder
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Lystrup IF
1
Hadsten SK
4
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Freja Oldboys
0
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
CIF
Fuglebakken KFUM Århus
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Vorup FB
1
Stavtrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Korsholm IF
5
Freja Oldboys
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Brabrand IF
2
Lystrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Hadsten SK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
AGF, Aarhus
2
ASA, Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Lystrup IF
1
Korsholm IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Freja Oldboys
2
Vorup FB
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Stavtrup IF
2
CIF
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
ASA, Aarhus
3
Fuglebakken KFUM Århus
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
AGF, Aarhus
3
Hadsten SK
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Oversidder
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus
1
Stavtrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
CIF
4
Freja Oldboys
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Vorup FB
3
Lystrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Korsholm IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Brabrand IF
2
AGF, Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Hadsten SK
3
ASA, Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
AGF, Aarhus
6
Korsholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Oversidder
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Lystrup IF
0
CIF
4
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Freja Oldboys
5
Fuglebakken KFUM Århus
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
ASA, Aarhus
2
Stavtrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Hadsten SK
0
Brabrand IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Korsholm IF
4
Hadsten SK
7
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2021
19:00
Stavtrup IF
2
Freja Oldboys
1
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus
Lystrup IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2021
19:00
CIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
19:00
Vorup FB
0
AGF, Aarhus
5
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
19:00
Brabrand IF
2
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2021
10:00
Fuglebakken KFUM Århus
AGF, Aarhus
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2021
19:00
Brabrand IF
2
Korsholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2021
19:00
Hadsten SK
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2021
19:00
AGF, Aarhus
CIF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2021
19:00
Oversidder
Fuglebakken KFUM Århus
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2021
19:00
Lystrup IF
0
Stavtrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2021
19:00
ASA, Aarhus
1
Freja Oldboys
4
|