|
334455
|
fr07-08 2020
|
19:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
305895
|
lø08-08 2020
|
14:00
|
|
|
Alkjær Stadion
|
|
|
|
|
334456
|
sø09-08 2020
|
16:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
|
334458
|
sø16-08 2020
|
13:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
|
334461
|
sø16-08 2020
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
334459
|
sø16-08 2020
|
14:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus (klublokale)
|
|
|
|
|
334460
|
sø16-08 2020
|
16:15
|
|
|
Alkjær Stadion
|
|
|
|
334463
|
lø22-08 2020
|
10:30
|
|
|
Vestergadeanlægget
|
UHT
|
|
|
334465
|
lø22-08 2020
|
13:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus (klublokale)
|
|
|
|
334462
|
sø23-08 2020
|
11:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
305879
|
to27-08 2020
|
18:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
|
305878
|
lø29-08 2020
|
13:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
305881
|
sø30-08 2020
|
16:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
305883
|
to03-09 2020
|
18:15
|
|
|
Alkjær Stadion
|
|
|
|
305884
|
lø05-09 2020
|
10:30
|
|
|
Vestergadeanlægget
|
|
|
|
305882
|
sø06-09 2020
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
305886
|
sø13-09 2020
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
305887
|
sø13-09 2020
|
16:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
305888
|
sø13-09 2020
|
16:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
305894
|
lø19-09 2020
|
14:00
|
|
|
Green Arena (Ringkøbing)
|
|
|
|
305892
|
sø20-09 2020
|
16:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
|
334464
|
to24-09 2020
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
|
|
305896
|
sø27-09 2020
|
13:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
305897
|
sø27-09 2020
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
305898
|
sø27-09 2020
|
15:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus (klublokale)
|
|
|
|
305919
|
to01-10 2020
|
19:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
305901
|
lø03-10 2020
|
13:00
|
|
|
team.blue arena
|
|
|
|
305902
|
lø03-10 2020
|
13:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
305899
|
sø04-10 2020
|
14:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
305900
|
sø04-10 2020
|
16:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
305905
|
fr09-10 2020
|
19:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
305903
|
sø11-10 2020
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
305906
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Alkjær Stadion
|
|
|
|
305890
|
sø18-10 2020
|
13:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
305908
|
sø25-10 2020
|
13:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus (klublokale)
|
|
|
|
305907
|
sø25-10 2020
|
14:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
305913
|
fr30-10 2020
|
19:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
305912
|
lø31-10 2020
|
15:00
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
|
|
|
305914
|
sø01-11 2020
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
305911
|
sø01-11 2020
|
14:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
305893
|
to05-11 2020
|
20:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
305917
|
lø07-11 2020
|
15:00
|
|
|
Ringkøbing Kunstgræsbane
|
|
|
|
305915
|
lø07-11 2020
|
16:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
305916
|
sø08-11 2020
|
13:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
305918
|
sø08-11 2020
|
14:30
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
UHT
|
|
|
305910
|
ti10-11 2020
|
19:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
305891
|
sø15-11 2020
|
13:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus (klublokale)
|
|
|
|
305921
|
sø15-11 2020
|
14:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
|
|
305909
|
to19-11 2020
|
19:30
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
334454
|
sø22-11 2020
|
15:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
305880
|
on25-11 2020
|
19:30
|
|
|
Ringkøbing Kunstgræsbane
|
|
|
|
305904
|
lø28-11 2020
|
14:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
|
|
|
|
305922
|
lø28-11 2020
|
15:30
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
305885
|
lø28-11 2020
|
16:00
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
|
|
334457
|
ti01-12 2020
|
19:15
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
305920
|
sø06-12 2020
|
14:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
|
Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2020 til foråret 2021 her.
Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.