Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Mønsted/Stoholm (1)
HVA Sydthy (1)
|
|||||||||||||||||||
10:40
HVA Sydthy (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11:20
Viborg FF
Mønsted/Stoholm (1)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
tirsdag den. 25-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:30
Sjørring B (1)
Skive IK (E)
|
|||||||||||||||||||
18:30
Thisted FC (1)
Struer B (1)
|
|||||||||||||||||||
19:10
Struer B (1)
Sjørring B (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19:10
Skive IK (E)
Thisted FC (1)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Viborg FF
Thisted FC (1)
|
|||||||||||||||||||
10:00
Mønsted/Stoholm (1)
Sjørring B (1)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Thisted FC (1)
Mønsted/Stoholm (1)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Sjørring B (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 30-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Struer B (1)
HVA Sydthy (1)
|
|||||||||||||||||||
10:40
HVA Sydthy (1)
Skive IK (E)
|
|||||||||||||||||||
11:20
Skive IK (E)
Struer B (1)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
HVA Sydthy (1)
Sjørring B (1)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Sjørring B (1)
Thisted FC (1)
|
|||||||||||||||||||
11:20
Thisted FC (1)
HVA Sydthy (1)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skive IK (E)
Mønsted/Stoholm (1)
|
|||||||||||||||||||
10:00
Struer B (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Mønsted/Stoholm (1)
Struer B (1)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Viborg FF
Skive IK (E)
|
Spilleregler 8:8
Fleksibel spilleform
Tilmeld dit hold til Indefodbold 2020/2021
Tilmeld dit hold til Futsal 2020/2021
Kunstgræsturnering for U11 og U12 rækker
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Der foretages ombrydning i denne række efter 1. turnerings halvdel - foreløbigt kampprogram udsendes tirsdag 8. september og klubberne har hefter til og med 10. september til at ændre spilletidspunkter for hjemmestævner - det endelige kampprogram udsendes fredag 11. september!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.