|
955908
|
sø08-03 2020
|
12:15
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
ANN
|
|
|
955906
|
lø14-03 2020
|
15:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
ANN
|
|
|
|
955907
|
sø15-03 2020
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
|
|
|
955913
|
fr20-03 2020
|
19:15
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
ANN
|
|
|
955912
|
lø21-03 2020
|
11:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
ANN
|
|
|
955911
|
lø21-03 2020
|
14:00
|
|
|
Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
|
955910
|
sø22-03 2020
|
12:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
955916
|
sø29-03 2020
|
12:45
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
ANN
|
|
|
955917
|
sø29-03 2020
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
ANN
|
|
|
955914
|
sø29-03 2020
|
14:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
ANN
|
|
|
|
955919
|
sø05-04 2020
|
12:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
955921
|
to09-04 2020
|
12:00
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
ANN
|
|
|
955915
|
to16-04 2020
|
18:30
|
|
|
Spektrum Odder
|
ANN
|
|
|
955918
|
to16-04 2020
|
18:45
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
ANN
|
|
|
955923
|
lø18-04 2020
|
14:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
ANN
|
|
|
955922
|
sø19-04 2020
|
13:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
955925
|
sø19-04 2020
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
ANN
|
|
|
955924
|
sø19-04 2020
|
14:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
ANN
|
|
|
955920
|
to23-04 2020
|
19:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
ANN
|
|
|
955926
|
lø25-04 2020
|
13:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
955929
|
sø26-04 2020
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
ANN
|
|
|
955927
|
sø26-04 2020
|
15:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
ANN
|
|
|
955909
|
ti28-04 2020
|
19:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
ANN
|
|
|
955928
|
to30-04 2020
|
18:45
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
ANN
|
|
|
955933
|
lø02-05 2020
|
12:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
ANN
|
|
|
955931
|
sø03-05 2020
|
12:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
955930
|
sø03-05 2020
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
ANN
|
|
|
955932
|
ti05-05 2020
|
19:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
ANN
|
|
|
955937
|
lø09-05 2020
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
UDS
|
|
|
955934
|
lø09-05 2020
|
14:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
955935
|
sø10-05 2020
|
12:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
UDS
|
|
|
955936
|
sø10-05 2020
|
12:45
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
UDS
|
|
|
955940
|
to14-05 2020
|
19:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
955938
|
lø16-05 2020
|
13:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
955941
|
sø17-05 2020
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
955939
|
sø17-05 2020
|
14:15
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
955945
|
on20-05 2020
|
18:30
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
|
|
955944
|
on20-05 2020
|
20:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
955943
|
to21-05 2020
|
19:00
|
|
|
team.blue arena
|
|
|
|
955946
|
lø23-05 2020
|
15:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
955947
|
sø24-05 2020
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
955948
|
sø24-05 2020
|
15:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
955949
|
sø24-05 2020
|
16:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
955953
|
ma01-06 2020
|
12:00
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
|
|
955942
|
to04-06 2020
|
19:15
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
|
|
955951
|
fr05-06 2020
|
19:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
955952
|
sø07-06 2020
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
955950
|
sø07-06 2020
|
15:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
955954
|
to11-06 2020
|
19:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
955955
|
sø14-06 2020
|
13:00
|
|
|
team.blue arena
|
|
|
|
955957
|
sø14-06 2020
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
955956
|
ti16-06 2020
|
19:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
|
|
955958
|
lø20-06 2020
|
13:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
955959
|
lø20-06 2020
|
13:30
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
|
|
955961
|
sø21-06 2020
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
955960
|
sø21-06 2020
|
15:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
Se info om rækken her.
Forårets U19 Drenge ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.