Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. nov 2019
12:20
Tjele Vest Sport
Overlund GF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
12:30
NUGF Viborg (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
12:40
BMK (1)
Skive IK (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
12:50
Tjele Vest Sport
NUGF Viborg (1)
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
13:00
Overlund GF (1)
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
13:10
Viborg FF
Skive IK (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
13:20
NUGF Viborg (1)
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
13:30
Viborg FF
Tjele Vest Sport
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
13:40
Skive IK (3)
Overlund GF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
13:50
BMK (1)
Tjele Vest Sport
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
14:00
NUGF Viborg (1)
Skive IK (3)
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
14:10
Overlund GF (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:20
Tjele Vest Sport
Skive IK (3)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:30
Overlund GF (1)
NUGF Viborg (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:40
BMK (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:50
Overlund GF (1)
Tjele Vest Sport
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
12:00
Skive IK (3)
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
12:10
Viborg FF
NUGF Viborg (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
12:20
BMK (1)
Overlund GF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
12:30
NUGF Viborg (1)
Tjele Vest Sport
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
12:40
Skive IK (3)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
12:50
BMK (1)
NUGF Viborg (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
13:00
Tjele Vest Sport
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
10:50
Overlund GF (1)
Skive IK (3)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
11:00
Tjele Vest Sport
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
11:10
Skive IK (3)
NUGF Viborg (1)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
11:20
Viborg FF
Overlund GF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
11:30
Skive IK (3)
Tjele Vest Sport
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
11:40
NUGF Viborg (1)
Overlund GF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
11:50
Viborg FF
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
12:00
Tjele Vest Sport
Overlund GF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
12:10
NUGF Viborg (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
12:20
BMK (1)
Skive IK (3)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
12:30
Tjele Vest Sport
NUGF Viborg (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:00
Overlund GF (1)
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:10
Viborg FF
Skive IK (3)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:20
NUGF Viborg (1)
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:30
Viborg FF
Tjele Vest Sport
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:40
Skive IK (3)
Overlund GF (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:50
BMK (1)
Tjele Vest Sport
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:00
NUGF Viborg (1)
Skive IK (3)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:10
Overlund GF (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:20
Tjele Vest Sport
Skive IK (3)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:30
Overlund GF (1)
NUGF Viborg (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:40
BMK (1)
Viborg FF
|
Turneringsreglement Indefodbold
Der spilles 5 mod 5 med målmand - se mere under spilleregler §3.
Der påsættes sænket overligger på målet, så målstørrelsen bliver 2 x 1,5 m.
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.
I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.