|
460467
|
sø18-08 2019
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
460470
|
sø18-08 2019
|
17:30
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
|
460465
|
on21-08 2019
|
19:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
|
460472
|
to22-08 2019
|
18:30
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
460471
|
lø24-08 2019
|
15:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
460473
|
lø24-08 2019
|
16:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
|
460474
|
sø25-08 2019
|
15:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
460469
|
on28-08 2019
|
19:15
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
|
|
460464
|
to29-08 2019
|
18:30
|
|
|
KFUM Parken
|
|
|
|
460476
|
sø01-09 2019
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
|
460478
|
sø01-09 2019
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
460475
|
sø01-09 2019
|
15:15
|
|
|
Madsby Enge
|
|
|
|
460477
|
on04-09 2019
|
19:30
|
|
|
Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa)
|
|
|
|
460466
|
to05-09 2019
|
19:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
460479
|
lø07-09 2019
|
12:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
460481
|
sø08-09 2019
|
13:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
460480
|
sø08-09 2019
|
14:00
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
|
|
460482
|
sø08-09 2019
|
14:20
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
460485
|
to12-09 2019
|
19:15
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
460483
|
lø14-09 2019
|
11:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
460486
|
lø14-09 2019
|
11:45
|
|
|
Madsby Enge
|
|
|
|
460484
|
sø15-09 2019
|
14:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
460468
|
ti17-09 2019
|
19:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
460490
|
lø21-09 2019
|
14:00
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
|
|
460488
|
sø22-09 2019
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
460489
|
sø22-09 2019
|
13:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
460487
|
sø22-09 2019
|
13:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
460493
|
sø29-09 2019
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
460492
|
sø29-09 2019
|
13:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
460491
|
sø29-09 2019
|
14:00
|
|
|
Trustrup Stadion
|
|
|
|
460494
|
sø29-09 2019
|
15:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
460502
|
on02-10 2019
|
19:30
|
|
|
Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa)
|
|
|
|
460495
|
lø05-10 2019
|
15:30
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
460497
|
sø06-10 2019
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
460496
|
sø06-10 2019
|
14:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
460498
|
sø06-10 2019
|
15:00
|
|
|
Madsby Enge
|
|
|
|
460463
|
on09-10 2019
|
19:30
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
460500
|
to10-10 2019
|
20:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
|
|
460499
|
sø13-10 2019
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
460501
|
ma21-10 2019
|
19:15
|
|
|
Fredericia fF Kunstgræs
|
|
|
|
460503
|
lø26-10 2019
|
11:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
460506
|
sø27-10 2019
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
460504
|
sø27-10 2019
|
15:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
460509
|
lø02-11 2019
|
10:30
|
|
|
Fredericia fF Kunstgræs
|
|
|
|
460510
|
sø03-11 2019
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
460508
|
sø03-11 2019
|
13:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
460507
|
sø03-11 2019
|
16:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
|
|
460505
|
on06-11 2019
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
|
|
460512
|
sø10-11 2019
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
460511
|
sø10-11 2019
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
460513
|
sø10-11 2019
|
14:00
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
UHT
|
|
|
460514
|
sø10-11 2019
|
14:45
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
|
|
|
460518
|
lø16-11 2019
|
12:00
|
|
|
Fredericia fF Kunstgræs
|
|
|
|
460515
|
lø16-11 2019
|
13:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
460516
|
sø17-11 2019
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
HHT
|
|
|
460517
|
sø17-11 2019
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
|
Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2019 til foråret 2020 her.
Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.
I denne række spilles der med reglen "Ekstra spiller på banen".
Hold jer igang henover vinteren med Vinterturnering Liga 1-2