|
804542
|
on07-08 2019
|
19:00
|
|
|
HØST Stadion
|
|
|
|
804544
|
on14-08 2019
|
19:00
|
|
|
Invita Arena, Skæring
|
|
|
|
|
804545
|
on14-08 2019
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
|
804546
|
on14-08 2019
|
19:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
804547
|
on14-08 2019
|
19:00
|
|
|
Thorsager Skole
|
|
|
|
804548
|
on14-08 2019
|
19:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
804549
|
on21-08 2019
|
18:45
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
804551
|
on21-08 2019
|
19:00
|
|
|
Studstrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
804552
|
on21-08 2019
|
19:00
|
|
|
HØST Stadion
|
|
|
|
804553
|
on21-08 2019
|
19:00
|
|
|
INOX Park
|
|
|
|
|
804550
|
on21-08 2019
|
19:10
|
|
|
Invita Arena, Skæring
|
|
|
|
804554
|
on28-08 2019
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
804555
|
on28-08 2019
|
19:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
804556
|
on28-08 2019
|
19:00
|
|
|
Thorsager Skole
|
|
|
|
804557
|
on28-08 2019
|
19:00
|
|
|
E. Trasborg Park
|
|
|
|
804558
|
on28-08 2019
|
19:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
804560
|
on04-09 2019
|
18:30
|
|
|
Invita Arena, Skæring
|
|
|
|
804561
|
on04-09 2019
|
18:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
804562
|
on04-09 2019
|
18:30
|
|
|
HØST Stadion
|
|
|
|
804559
|
on04-09 2019
|
18:45
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
804564
|
on11-09 2019
|
18:30
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
804567
|
on11-09 2019
|
18:30
|
|
|
Thorsager Skole
|
|
|
|
804568
|
on11-09 2019
|
18:30
|
|
|
E. Trasborg Park
|
|
|
|
804570
|
on11-09 2019
|
18:30
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
804572
|
on18-09 2019
|
18:00
|
|
|
Invita Arena, Skæring
|
|
|
|
804573
|
on18-09 2019
|
18:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
804574
|
on18-09 2019
|
18:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
804571
|
on18-09 2019
|
18:45
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
804576
|
on25-09 2019
|
18:00
|
|
|
Thorsager Skole
|
|
|
|
804577
|
on25-09 2019
|
18:00
|
|
|
E. Trasborg Park
|
|
|
|
804578
|
on25-09 2019
|
18:00
|
|
|
Studstrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
804579
|
on25-09 2019
|
18:00
|
|
|
HØST Stadion
|
|
|
|
804580
|
on25-09 2019
|
18:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
804540
|
on02-10 2019
|
18:00
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
|
|
804588
|
on02-10 2019
|
18:45
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
804539
|
on02-10 2019
|
19:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
804543
|
on02-10 2019
|
19:25
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
|
|
|
804563
|
on09-10 2019
|
20:45
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
|
|
|
804575
|
on23-10 2019
|
19:30
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
UDS
|
|
|
804614
|
on01-04 2020
|
19:30
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
804541
|
on15-04 2020
|
19:00
|
|
|
Studstrup Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
804586
|
on15-04 2020
|
19:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
804587
|
on15-04 2020
|
19:00
|
|
|
Thorsager Skole
|
ANN
|
|
|
804589
|
on15-04 2020
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
ANN
|
|
|
804590
|
on15-04 2020
|
19:00
|
|
|
Invita Arena, Skæring
|
ANN
|
|
|
804591
|
on22-04 2020
|
18:45
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
ANN
|
|
|
804592
|
on22-04 2020
|
19:00
|
|
|
INOX Park
|
ANN
|
|
|
804593
|
on22-04 2020
|
19:00
|
|
|
HØST Stadion
|
ANN
|
|
|
804594
|
on22-04 2020
|
19:00
|
|
|
Studstrup Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
804595
|
on22-04 2020
|
19:00
|
|
|
E. Trasborg Park
|
ANN
|
|
|
804596
|
on29-04 2020
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
ANN
|
|
|
804597
|
on29-04 2020
|
19:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
804598
|
on29-04 2020
|
19:00
|
|
|
E. Trasborg Park
|
ANN
|
|
|
804599
|
on29-04 2020
|
19:00
|
|
|
Thorsager Skole
|
ANN
|
|
|
804600
|
on29-04 2020
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
ANN
|
|
|
804602
|
on06-05 2020
|
18:45
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
ANN
|
|
|
804603
|
on06-05 2020
|
19:00
|
|
|
INOX Park
|
ANN
|
|
|
804604
|
on06-05 2020
|
19:00
|
|
|
HØST Stadion
|
ANN
|
|
|
804605
|
on06-05 2020
|
19:00
|
|
|
Studstrup Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
804601
|
on06-05 2020
|
19:00
|
|
|
Invita Arena, Skæring
|
ANN
|
|
|
804606
|
on13-05 2020
|
19:00
|
|
|
Thorsager Skole
|
ANN
|
|
|
804607
|
on13-05 2020
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
ANN
|
|
|
804608
|
on13-05 2020
|
19:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
804609
|
on13-05 2020
|
19:00
|
|
|
Studstrup Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
804610
|
on13-05 2020
|
19:00
|
|
|
E. Trasborg Park
|
ANN
|
|
|
804613
|
on20-05 2020
|
18:45
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
ANN
|
|
|
804615
|
on20-05 2020
|
19:00
|
|
|
HØST Stadion
|
ANN
|
|
|
804569
|
on20-05 2020
|
19:00
|
|
|
Studstrup Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
804611
|
on20-05 2020
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
ANN
|
|
|
804612
|
on20-05 2020
|
19:00
|
|
|
Invita Arena, Skæring
|
ANN
|
|
|
804616
|
on27-05 2020
|
19:00
|
|
|
Studstrup Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
804617
|
on27-05 2020
|
19:00
|
|
|
E. Trasborg Park
|
ANN
|
|
|
804618
|
on27-05 2020
|
19:00
|
|
|
Thorsager Skole
|
ANN
|
|
|
804619
|
on27-05 2020
|
19:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
804620
|
on27-05 2020
|
19:00
|
|
|
HØST Stadion
|
ANN
|
|
|
804624
|
on03-06 2020
|
18:45
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
ANN
|
|
|
804625
|
on03-06 2020
|
19:00
|
|
|
INOX Park
|
ANN
|
|
|
804621
|
on03-06 2020
|
19:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
ANN
|
|
|
804622
|
on03-06 2020
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
ANN
|
|
|
804623
|
on03-06 2020
|
19:00
|
|
|
Invita Arena, Skæring
|
ANN
|
|
|
804626
|
on10-06 2020
|
19:00
|
|
|
INOX Park
|
ANN
|
|
|
804627
|
on10-06 2020
|
19:00
|
|
|
HØST Stadion
|
ANN
|
|
|
804628
|
on10-06 2020
|
19:00
|
|
|
Studstrup Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
804629
|
on10-06 2020
|
19:00
|
|
|
E. Trasborg Park
|
ANN
|
|
|
804630
|
on10-06 2020
|
19:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
804581
|
on17-06 2020
|
18:45
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
ANN
|
|
|
804582
|
on17-06 2020
|
19:00
|
|
|
Invita Arena, Skæring
|
ANN
|
|
|
804583
|
on17-06 2020
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
ANN
|
|
|
804584
|
on17-06 2020
|
19:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
ANN
|
|
|
804585
|
on17-06 2020
|
19:00
|
|
|
Thorsager Skole
|
ANN
|
|