Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. mar 2019
13:30
Dybvad B
2
Syvsten IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
13:30
Skagen IK
Flauenskjold IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
13:30
Frederikshavn fI
1
Klokkerholm IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
14:00
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
2
Voersaa IF
4
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:00
Voersaa IF
1
Frederikshavn fI
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:30
Klokkerholm IF
8
Skagen IK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:30
Syvsten IF
2
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2019
18:00
Flauenskjold IF
1
Dybvad B
1
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2019
19:00
Skagen IK
1
Voersaa IF
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:30
Frederikshavn fI
3
Syvsten IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
14:00
Flauenskjold IF
0
Klokkerholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
12:00
Dybvad B
3
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
13:30
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
1
Frederikshavn fI
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
13:30
Voersaa IF
1
Flauenskjold IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
13:30
Klokkerholm IF
3
Dybvad B
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
14:00
Syvsten IF
2
Skagen IK
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
19:00
Klokkerholm IF
4
Voersaa IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:30
Skagen IK
0
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
14:00
Flauenskjold IF
1
Syvsten IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:30
Syvsten IF
2
Klokkerholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
15:00
Frederikshavn fI
Skagen IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:00
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
3
Flauenskjold IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Dybvad B
2
Voersaa IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2019
19:00
Voersaa IF
1
Syvsten IF
4
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2019
19:00
Skagen IK
0
Dybvad B
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:00
Flauenskjold IF
1
Frederikshavn fI
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:30
Klokkerholm IF
4
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Voersaa IF
0
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2019
19:00
Syvsten IF
2
Dybvad B
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
13:30
Klokkerholm IF
2
Frederikshavn fI
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
14:00
Flauenskjold IF
5
Skagen IK
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
18:30
Frederikshavn fI
3
Dybvad B
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2019
18:00
Frederikshavn fI
4
Voersaa IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2019
19:00
Dybvad B
2
Flauenskjold IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2019
19:00
Skagen IK
1
Klokkerholm IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2019
19:00
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
0
Syvsten IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:00
Voersaa IF
1
Skagen IK
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:00
Syvsten IF
2
Frederikshavn fI
4
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2019
13:00
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
2
Dybvad B
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2019
13:30
Klokkerholm IF
3
Flauenskjold IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
13:30
Skagen IK
0
Syvsten IF
6
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
14:00
Frederikshavn fI
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
18:00
Dybvad B
3
Klokkerholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Flauenskjold IF
2
Voersaa IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2019
19:00
Syvsten IF
4
Flauenskjold IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
18:00
Dybvad B
1
Frederikshavn fI
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
19:00
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
2
Skagen IK
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:00
Voersaa IF
1
Klokkerholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
19:15
Flauenskjold IF
3
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
18:30
Voersaa IF
2
Dybvad B
4
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Skagen IK
0
Frederikshavn fI
8
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
13:00
Klokkerholm IF
2
Syvsten IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
19:00
Dybvad B
5
Skagen IK
3
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
Syvsten IF
9
Voersaa IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
1
Klokkerholm IF
6
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
15:30
Frederikshavn fI
Flauenskjold IF
UHT
|
Følgende hold rykker op fra 2. pladsen (de 24 øvrige skal i play-off):
Klokkerholm IF (48), Aars IK (55), Sundsøre FK (57), FodboldHoldet Herning 1 (61), Helsted Fremad IF (63), TRIF (65), VSK Aarhus (67), AGF (70), Horsens fS (72), Horsens United (74), Varde IF (78), Gørding-Vejrup Fodbold (80).
På grund af udtrækninger suspenderes der nedrykning for følgende hold på 7. pladsen:
Ørebro B (49), Seest B (76).