Datoplan indefodbold 2018/2019

Rækkerne afvikles i videst mulig omfang efter nedenstående datoplan, men afviklingen er dog afhængig af tildelte haltider, om det er lørdag eller søndag


U6 Drenge
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2    
    

U6 Piger
   Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2  

U7 Drenge
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2     

U7 Piger
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2    
    

U8 Drenge 
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2    

U8 Piger
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2     
    

U9 Drenge
     Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2    

U9 Piger
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2 
  

U10 Drenge A
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2  

U10 Drenge B
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2 
    
U10 Drenge C
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2   

U10 Piger
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2  

U11 Drenge A
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2     

U11 Drenge B
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2  

U11 Drenge C
   Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2   

U11 Piger
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2     

U12 Drenge A
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2       

U12 Drenge B
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2     

U12 Drenge C
    Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2       

U12 Piger
     Turnering:    10+11/11,  24+25/11,  8+9/12,  19+20/1 ,  23+24/2  

U13 Drenge A
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 5+6/1, 19+20/1
    Regionsfinale:   2+3/2
    Jydsk mesterskab:    9+10/3         


U13 Drenge B
  Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 5+6/1, 19+20/1
    Regionsfinale:   2+3/2
    Jydsk mesterskab:    9+10/3         
          


U13 Drenge C
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 15+16/12, 19+20/1
    Regionsfinale:   2+3/2       


U13 Piger A
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 15+16/12, 19+20/1
    Regionsfinale:   2+3/2
    Jydsk mesterskab:    9+10/3   


U13 Piger B
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 15+16/12, 19+20/1
    Regionsfinale:   2+3/2
    Jydsk mesterskab:    9+10/3   
        

U15 Drenge A 
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:    2+3/2    
 
   
  

U15 Drenge B    
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:    2+3/2
 
   


U15 Drenge C
   Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:   Ingen JM
 
          

U15 Piger A
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:    2+3/2
     

U15 Piger B
   Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:    2+3/2
       

U17 Drenge A
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:    2+3/2
   
         

U17 Drenge B
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:    2+3/2
   

U18 Piger A
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 15+16/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:    2+3/2
   
        

U18 Piger B
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 15+16/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:    2+3/2
       
  

U19 Drenge A
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 15+16/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:    2+3/2
       

U19 Drenge B
   Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 15+16/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:    2+3/2
       

Herresenior A
    Turnering:    17/18/11,  1+2/12, 5+6/1  
    Regionsfinale:    19+20/1 
    Jydsk mesterskab:    2+3/2
 
         

Herresenior B
   Turnering:    17/18/11,  1+2/12, 5+6/1  
    Regionsfinale:    19+20/1 
    Jydsk mesterskab:    2+3/2
     
       

Herresenior C
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 15+16/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:    2+3/2
    
    

Kvinder A+B
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 15+16/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:    2+3/2
   
  
     

Kvinder C
    Turnering:    17+18/11,  1+2/12, 15+16/12, 5+6/1
    Regionsfinale:   19+20/1

    Jydsk mesterskab:   ingen


+32 A
    Turnering:    17+18/11,  8+9/12,  5+6/1,  19+20/1    
    Regionsfinale:    2+3/2
    Jydsk mesterskab:    Ingen JM       


+32 B
    Turnering:    17+18/11,  8+9/12,  5+6/1,  19+20/1    
    Regionsfinale:    2+3/2
    Jydsk mesterskab:    Ingen JM

 
+40
    Turnering:    17+18/11,  8+9/12,  5+6/1,  19+20/1    
    Regionsfinale:    2+3/2
    Jydsk mesterskab:    Ingen JM

  
      

+45
   Turnering:    17+18/11,  8+9/12,  5+6/1,  19+20/1    
    Regionsfinale:    2+3/2
    Jydsk mesterskab:    Ingen JM

      


* der tages forbehold for ændringer
Opdateret 23. maj 2018 / SJ
         

Skriv en kommentar

Skriv kommentar (Kræver login)

0

Ingen kommentarer endnu - skriv den første