Datoplan indefodbold 2017/2018

Rækkerne afvikles i videst mulig omfang efter nedenstående datoplan, men afviklingen er dog afhængig af tildelte haltider, om det er lørdag eller søndag


U6 Drenge
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:     11. marts i Skærbæk 


U6 Piger
   Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:    
11. marts i Skærbæk 

U7 Drenge
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:    
11. marts i Skærbæk 

U7 Piger
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2   
    Badecup:    
11. marts i Skærbæk 

U8 Drenge 
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2   
    Badecup:    
11. marts i Skærbæk 

U8 Piger
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:    
11. marts i Skærbæk 

U9 Drenge
     Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:     
11. marts i Skærbæk 

U9 Piger
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:    
11. marts i Skærbæk 

U10 Drenge A
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:     11. marts i Skærbæk 


U10 Drenge B
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:     11. marts i Skærbæk 


U10 Drenge C
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:     11. marts i Skærbæk 


U10 Piger
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:     11. marts i Skærbæk 


U11 Drenge A
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:     11. marts i Skærbæk 


U11 Drenge B
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:     11. marts i Skærbæk 


U11 Drenge C
   Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2  
    Badecup:     11. marts i Skærbæk 


U11 Piger
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    
    Badecup:    11. marts i Skærbæk  


U12 Drenge A
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2      

U12 Drenge B
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2     

U12 Drenge C
    Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2       

U12 Piger
     Turnering:    11+12/11,  9+10/12,  6+7/1,  20+21/1 ,  24+25/2    

U13 Drenge A
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/1, 20+21/1
    Regionsfinale:   3+4/2
    Jydsk mesterskab:    3+4/3         


U13 Drenge B
  Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/1, 20+21/1
    Regionsfinale:   3+4/2
    Jydsk mesterskab:    3+4/3  
           


U13 Drenge C
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/1, 20+21/1
    Regionsfinale:   3+4/2

    Jydsk mesterskab:    Ingen JM

U13 Piger A
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/1, 20+21/1
    Regionsfinale:   3+4/2

    Jydsk mesterskab:    3+4/3    


U13 Piger B
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/1, 20+21/1
    Regionsfinale:   3+4/2

    Jydsk mesterskab:    3+4/3    
 
        

U15 Drenge A 
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/1, 20+21/1
    Regionsfinale:   3+4/2

    Jydsk mesterskab:    3+4/3    
 
   
  

U15 Drenge B    
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/1, 20+21/1
    Regionsfinale:   3+4/2

    Jydsk mesterskab:    3+4/3    
 
   


U15 Drenge C
   Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/1, 20+21/1
    Regionsfinale:   3+4/2

    Jydsk mesterskab:   Ingen JM
 
          

U15 Piger A
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/1, 20+21/1
    Regionsfinale:   3+4/2

    Jydsk mesterskab:    3+4/3
       

U15 Piger B
   Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/1, 20+21/1
    Regionsfinale:   3+4/2

    Jydsk mesterskab:    3+4/3
       

U17 Drenge A
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/12,  6+7/1  
    Regionsfinale:    20+21/1 
    Jydsk mesterskab:    3+4/2
 
         

U17 Drenge B
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/12,  6+7/1  
    Regionsfinale:    20+21/1 
    Jydsk mesterskab:    3+4/2
 
   

U18 Piger A
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/12,  6+7/1  
    Regionsfinale:    20+21/1 
    Jydsk mesterskab:    3+4/2
 
        

U18 Piger B
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/12,  6+7/1  
    Regionsfinale:    20+21/1 
    Jydsk mesterskab:    3+4/2
 
   
     

U19 Drenge A
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/12,  6+7/1  
    Regionsfinale:    20+21/1 
    Jydsk mesterskab:    3+4/2
 


U19 Drenge B
   Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/12,  6+7/1  
    Regionsfinale:    20+21/1 
    Jydsk mesterskab:    3+4/2
 
   

Herresenior A
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 6+7/1  
    Regionsfinale:    20+21/1 
    Jydsk mesterskab:    3+4/2
 
         

Herresenior B
   Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 6+7/1  
    Regionsfinale:    20+21/1 
    Jydsk mesterskab:    3+4/2
 
     
       

Herresenior C
  Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/12,  6+7/1  
    Regionsfinale:    20+21/1 
    Jydsk mesterskab:    3+4/2
 
     
    

Kvinder A+B
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 6+7/1  
    Regionsfinale:    20+21/1 
    Jydsk mesterskab:    3+4/2
 
  
     

Kvinder C
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12, 16+17/12,  6+7/1  
    Regionsfinale:    20+21/1 
    Jydsk mesterskab:    Ingen JM
        

+32 A
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12,  6+7/1,  20+21/1    
    Regionsfinale:    3+4/2
    Jydsk mesterskab:    Ingen JM       


+32 B
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12,  6+7/1,  20+21/1    
    Regionsfinale:    3+4/2
    Jydsk mesterskab:    Ingen JM    
   

+40
   Turnering:    18+19/11,  2+3/12,  6+7/1,  20+21/1    
    Regionsfinale:    3+4/2
    Jydsk mesterskab:    Ingen JM    
      
      

+45
    Turnering:    18+19/11,  2+3/12,  6+7/1,  20+21/1    
    Regionsfinale:    3+4/2
    Jydsk mesterskab:    Ingen JM    
   


* der tages forbehold for ændringer
Opdateret 31. august 2017 / SJ
         

Skriv en kommentar

Skriv kommentar (Kræver login)

0

Ingen kommentarer endnu - skriv den første