Turneringer og resultater

Turneringer & Stævner

DBU Jylland-Pokal U-14 Drenge/11 (1998) (2012)

Kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
437628
1 14-08-11
Kl. 11:00
Tønder SF (A/625) Skærbæk Ungdoms B (A/623) Tønder sport- og FritidsCenter 0-3
437623
1 Ti 16-08-11
Kl. 18:30
Firehøje IF (B/564) Kolding IF (A/624) Nørup Stadion 1-6
437619
1 On 17-08-11
Kl. 18:30
KLG (A/615) FC Silkeborg (A/616) Alpi Hallerne (Lind) 1-4
437624
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Grindsted GIF (A/622) Tarp B (A/623) Lynghallen 3-4
437620
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Sejs/Svejbæk IF (B/646) Ans IF (B/640) Sejs Stadion 3-2
437626
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Ølgod IF (A/622) Næsbjerg RUI (A/623) Ølgod Idrætsanlæg UHT !
437613
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Aalborg Chang (A/612) Jetsmark IF (A/611) Chang's Baner 4-2
437618
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Kolind/Perstrup IF (A/617) Sabro IF (A/619) KPI´s Klubhus 5-6
437627
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Oksbøl B (B/654) Esbjerg Nordvest (A/623) Oksbøl Stadion 2-1
437625
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Spangsbjerg IF (B/654) Blåbjerg (A/622) Gjesing Fritidscenter 0-6
437615
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Skalborg SK (A/612) Gug B (A/613) Skalborg Stadion 0-6
437617
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Ebeltoft IF (B/642) Midtdjurs IF (A/617) Ebeltoft Idrætscenter HHT !
437616
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
HIF/OGF (B/640) Hadsund B (A/613) Houlkærhallen 3-14
437614
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Lundergård IU (A/611) Svenstrup-Godthåb IF (A/612) Lundergårdhallen 1-2
437629
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Notmark SU (B/657) Aabenraa BK (A/625) Notmark Idrætsanlæg 0-20
437621
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Hatting IF (A/621) BMI (A/620) Torsted Stadion UHT !
437622
1 To 18-08-11
Kl. 18:30
Skibet IF (B/650) Fredericia KFUM (A/621) Skibet Stadion UHT !
510163
2 Ti 23-08-11
Kl. 18:30
Hadsund B (A/613) IK Rosendal (M2/605) Visborg Stadion UHT !
510156
2 Ti 23-08-11
Kl. 18:30
Midtdjurs IF (A/617) ÅHIF/GIF (M2/607) Ryomgård Stadion 8-1
510148
2 On 24-08-11
Kl. 18:30
Stensballe IK (A/620) Hatting IF (A/621) Stensballe Hallen 3-1
510160
2 On 24-08-11
Kl. 18:30
Skærbæk Ungdoms B (A/623) Vojens BI (M2/610) Skærbæk Fritidscenter 0-4
510154
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Skibet IF (B/650) Vinding SF (M2/609) Skibet Stadion HHT !
510167
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Tarp B (A/623) Vejen SF (M2/609) Bryndumvej Idrætshal 0-10
510158
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Aabenraa BK (A/625) Dybbøl IU (M2/610) Aabenraa Stadion 5-0
510151
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Aabyhøj IF (M2/607) Odder IGF (M2/608) Aabyhøj Stadion 4-5
510150
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
FC Aarhus (M2/608) Hornslet IF (M2/607) Vejlby/Risskov Centret 5-0
510155
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Vorup FB (A/613) VRI (M2/607) Ulvehøj Idrætscenter 4-2
510147
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
FC Kolding Nord (A/624) Kolding FC (M2/609) Lyshøjskolen 0-6
510152
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Sejs/Svejbæk IF (B/646) FC Silkeborg (A/616) Sejs Stadion 2-4
510165
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
FC Mors (M2/606) Viborg Sdrm. IK (M2/606) Nykøbing Stadion 2-7
510149
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Kolding IF (A/624) Hedensted IF (M2/609) Kolding Stadion 0-7
510166
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Lemvig GF (M27606) Skive IK (M2/606) Lemvig Stadion 2-6
510164
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Svenstrup-Godthåb IF (A/612) Gug B (A/613) Svenstrup Stadion 4-3
510157
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Århus Syd FC (M2/607) Horsens fS (M2/609) Grønløkke Stadion 1-2
510153
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Sabro IF (A/619) Stautrup IF (M2/607) Sabrohallen 3-4
510159
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Oksbøl B (B/654) Blåbjerg (A/622) Oksbøl Stadion 0-5
510162
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Aalborg Chang (A/612) Frederikshavn fI (M2/605) Chang's Baner 0-2
510161
2 To 25-08-11
Kl. 18:30
Ølgod IF (A/622) Varde IF (M2/609) Ølgod Idrætsanlæg 0-10
525907
3 Ti 30-08-11
Kl. 18:30
Viborg Sdrm. IK (M2/606) Hobro IK (M2/605) Liseborgcentret 1-3
525921
3 Ti 30-08-11
Kl. 18:30
Vinding SF (M2/609) Haderslev FK (M1/604) Vinding Stadion 1-5
525922
3 On 31-08-11
Kl. 18:30
Vejen SF (M2/609) Vojens BI (M2/610) Vejen Idrætscenter 5-1
525915
3 On 31-08-11
Kl. 18:30
Midtdjurs IF (A/617) Lystrup IF (M1/603) Ryomgård Stadion 1-6
525918
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Odder IGF (M2/608) IF Lyseng (M1/602) Spektrum Odder 1-4
525910
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Blåbjerg (A/622) Ringkøbing IF (M1/602) Form & Fritid Nørre Nebel 0-9
525914
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Silkeborg IF (M1/603) Randers Freja (M1/601) Søholt Idrætsanlæg HHT !
525912
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
FC Skanderborg (M1/603) Ikast FS (M1/602) Vestergadeanlægget 4-1
525904
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Frederikshavn fI (M2/605) Hjørring (M1/601) Park Empire 1-3
525908
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Thisted FC (M1/601) Holstebro B (M1/602) Lerpytter Anlæg 5-1
525905
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Svenstrup-Godthåb IF (A/612) Brønderslev IF (M2/605) Svenstrup Stadion UHT !
525920
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Kolding FC (M2/609) Ribe BK (M1/604) Alminde/Viuf Hallen 1-0
525913
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Vorup FB (A/613) Team Kjellerup (M2/608) Ulvehøj Idrætscenter 0-2
525909
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Skive IK (M2/606) Vildbjerg SF (M1/602) Egeris Idrætsanlæg 0-1
525911
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
FC Silkeborg (A/616) Herning Fremad (M1/603) Hvinningdal Skole 0-9
525917
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
FC Aarhus (M2/608) Stautrup IF (M2/607) Vejlby/Risskov Centret 4-0
525919
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Varde IF (M2/609) Esbjerg fB (M1/604) Sydbank Stadion 1-8
525916
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Horsens fS (M2/609) AGF, Aarhus (M1/603) CASA Arena Horsens 2-3
525906
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Hadsund B (A/613) VG Aalborg (M1/601) Hadsund Stadion 3-5
525923
3 To 01-09-11
Kl. 18:30
Hedensted IF (M2/609) Bredballe IF (M1/603) Hedensted Stadion 0-3
527415
4 On 07-09-11
Kl. 18:00
Stensballe IK (A/620) Lystrup IF (M1/603) Stensballe Hallen 0-4
527411
4 On 07-09-11
Kl. 18:00
VG Aalborg (M1/601) Thisted FC (M1/601) Soffy Road 1-5
527410
4 To 08-09-11
Kl. 18:00
Svenstrup-Godthåb IF (A/612) Hjørring (M1/601) Svenstrup Stadion 1-5
527416
4 To 08-09-11
Kl. 18:00
FC Aarhus (M2/608) AGF, Aarhus (M1/603) Riisvangen Stadion 3-2
527414
4 To 08-09-11
Kl. 18:00
Herning Fremad (M1/603) FC Skanderborg (M1/603) Herning Fremads Anlæg 7-1
527419
4 To 08-09-11
Kl. 18:00
Aabenraa BK (A/625) Kolding FC (M2/609) Aabenraa Stadion 3-5
527417
4 To 08-09-11
Kl. 18:00
IF Lyseng (M1/602) Randers Freja (M1/601) Lyseng Idrætspark 6-2
527413
4 To 08-09-11
Kl. 18:00
Ringkøbing IF (M1/602) Esbjerg fB (M1/604) Alkjær Stadion 0-6
527418
4 To 08-09-11
Kl. 18:00
Vejen SF (M2/609) Bredballe IF (M1/603) Vejen Stadion 2-4
527412
4 To 08-09-11
Kl. 18:00
Team Kjellerup (M2/608) Hobro IK (M2/605) Bjergets Idrætsanlæg 2-3
573959
5 To 15-09-11
Kl. 18:00
FC Aarhus (M2/608) Hjørring (M1/601) Riisvangen Stadion 6-7
573960
5 To 15-09-11
Kl. 18:00
Kolding FC (M2/609) Haderslev FK (M1/604) Mosevej Sportsplads 3-2
573968
5 To 15-09-11
Kl. 18:00
Lystrup IF (M1/603) Herning Fremad (M1/603) Lystrup Enge 0-7
573958
5 29-10-11
Kl. 13:00
Thisted FC (M1/601) Vildbjerg SF (M1/602) Lerpytter Anlæg 12-11
575815
6 To 10-05-12
Kl. 18:30
Kolding FC (M2/609) Esbjerg fB (M1/604) Mosevej Sportsplads 0-2
575816
6 To 10-05-12
Kl. 18:30
Herning Fremad (M1/603) Thisted FC (M1/601) Herning Fremads Anlæg 5-0
575814
6 To 10-05-12
Kl. 18:30
Hjørring (M1/601) Hobro IK (M2/605) Hjørring IF's Anlæg 0-2
575817
6 To 10-05-12
Kl. 18:30
Bredballe IF (M1/603) IF Lyseng (M1/602) Hældager Stadion 1-4
686935
7 To 24-05-12
Kl. 18:30
Hobro IK (M2/605) IF Lyseng (M1/602) DS Arena 1-0
686934
7 To 24-05-12
Kl. 18:30
Esbjerg fB (M1/604) Herning Fremad (M1/603) Esbjerg Idrætspark 0-2
730794
8 To 31-05-12
Kl. 18:30
Hobro IK (M2/605) Herning Fremad (M1/603) Vellev Stadion 0-7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999
Indtast klubbens navn eller en del af navnet
Udvidet kampsøgning
Livescore søgning
 
 
Glemt adgangskode?
Indtast dit brugernavn eller email her, så vi din adgangskode til dig.
Brugernavn / E-Mail:
ELLER
 
Lav ny profil uden Facebook