U14 Drenge Liga 1 (2004) 11M - efterår 2017, Pulje 601

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
470369
Kampfakta
1 12-08-17
Kl. 13:00
tst Fodbold FC Salling Tilst Idrætsanlæg (tst) 2-0
470366
Kampfakta
1 13-08-17
Kl. 10:30
IF Lyseng AGF, Aarhus Lyseng Idrætspark 0-2
470367
1 13-08-17
Kl. 10:30
Randers Freja AaB Randers Stadion 2-0
470368
1 13-08-17
Kl. 15:00
Silkeborg IF Hornslet IF/Skødstrup SF Søholt Idrætsanlæg 3-0
470373
Kampfakta
2 On 16-08-17
Kl. 18:00
Hornslet IF/Skødstrup SF Randers Freja Hornslet Stadion 1-3
470371
2 On 16-08-17
Kl. 18:30
FC Salling Silkeborg IF Egeris Idrætsanlæg 3-4
470370
Kampfakta
2 On 16-08-17
Kl. 19:00
AaB IF Lyseng AaB's Anlæg 5-1
470376
3 19-08-17
Kl. 10:00
Silkeborg IF Randers Freja Søholt Idrætsanlæg 1-5
470375
3 19-08-17
Kl. 13:00
tst Fodbold AaB Tilst Idrætsanlæg (tst) 2-1
470374
Kampfakta
3 20-08-17
Kl. 15:00
IF Lyseng Hornslet IF/Skødstrup SF Lyseng Idrætspark 1-1
470377
Livescore
3 Ma 21-08-17
Kl. 19:00
FC Salling AGF, Aarhus Stoholm Fritidscenter Resultatformidling
470381
4 26-08-17
Kl. 11:00
Hornslet IF/Skødstrup SF tst Fodbold Hornslet Stadion Resultatformidling
470389
6 27-08-17
Kl. 11:15
Randers Freja FC Salling Randers Stadion Resultatformidling
470380
Livescore
4 27-08-17
Kl. 11:30
AGF, Aarhus Silkeborg IF AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
470379
4 On 30-08-17
Kl. 18:45
AaB FC Salling AaB's Anlæg Resultatformidling
470372
2 On 30-08-17
Kl. 19:30
AGF, Aarhus tst Fodbold AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
470385
5 02-09-17
Kl. 13:00
FC Salling Hornslet IF/Skødstrup SF Ørslevkloster Stadion Resultatformidling
470383
5 02-09-17
Kl. 13:15
AGF, Aarhus AaB AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
470384
5 03-09-17
Kl. 13:00
tst Fodbold Randers Freja Tilst Idrætsanlæg (tst) Resultatformidling
470382
5 03-09-17
Kl. 14:00
IF Lyseng Silkeborg IF Lyseng Idrætspark Resultatformidling
470388
6 Fr 08-09-17
Kl. 19:00
Hornslet IF/Skødstrup SF AGF, Aarhus Hornslet Stadion Resultatformidling
470387
6 09-09-17
Kl. 10:00
Silkeborg IF AaB Søholt Idrætsanlæg Resultatformidling
470378
4 09-09-17
Kl. 11:00
Randers Freja IF Lyseng Randers Stadion Resultatformidling
470386
6 On 13-09-17
Kl. 18:00
IF Lyseng tst Fodbold Lyseng Idrætspark Resultatformidling
470390
7 16-09-17
Kl. 13:00
FC Salling IF Lyseng Egeris Idrætsanlæg Resultatformidling
470392
7 17-09-17
Kl. 13:00
tst Fodbold Silkeborg IF Tilst Idrætsanlæg (tst) Resultatformidling
470391
7 On 20-09-17
Kl. 19:00
AaB Hornslet IF/Skødstrup SF AaB's Anlæg Resultatformidling
470395
8 23-09-17
Kl. 11:00
AaB Randers Freja AaB's Anlæg Resultatformidling
470397
8 23-09-17
Kl. 11:15
FC Salling tst Fodbold Egeris Idrætsanlæg Resultatformidling
470394
8 23-09-17
Kl. 11:30
AGF, Aarhus IF Lyseng AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
470396
8 24-09-17
Kl. 11:00
Hornslet IF/Skødstrup SF Silkeborg IF Hornslet Stadion Resultatformidling
470398
9 Fr 29-09-17
Kl. 19:00
IF Lyseng AaB Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
470401
9 30-09-17
Kl. 11:00
Randers Freja Hornslet IF/Skødstrup SF Randers Stadion Resultatformidling
470400
9 30-09-17
Kl. 13:00
tst Fodbold AGF, Aarhus Tilst Idrætsanlæg (tst) Resultatformidling
470399
9 Ma 02-10-17
Kl. 19:00
Silkeborg IF FC Salling Silkeborg Kunstbane Resultatformidling
470393
7 On 04-10-17
Kl. 19:30
AGF, Aarhus Randers Freja Fredensvang - Kunstgræsbanen Resultatformidling
470403
10 07-10-17
Kl. 11:00
AaB tst Fodbold AaB's Anlæg Resultatformidling
470405
10 07-10-17
Kl. 11:30
AGF, Aarhus FC Salling AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
470402
10 08-10-17
Kl. 11:00
Hornslet IF/Skødstrup SF IF Lyseng Hornslet Stadion Resultatformidling
470404
10 08-10-17
Kl. 12:00
Randers Freja Silkeborg IF Randers Stadion Resultatformidling
470409
11 On 11-10-17
Kl. 18:30
tst Fodbold Hornslet IF/Skødstrup SF tst Kunstgræsbane Resultatformidling
470407
11 Fr 13-10-17
Kl. 19:05
FC Salling AaB Egeris Kunstgræsbane Resultatformidling
470406
11 14-10-17
Kl. 10:30
IF Lyseng Randers Freja Lyseng Idrætspark Resultatformidling
470408
11 14-10-17
Kl. 11:15
Silkeborg IF AGF, Aarhus Søholt Idrætsanlæg Resultatformidling
470413
12 28-10-17
Kl. 11:00
Hornslet IF/Skødstrup SF FC Salling Hornslet Kunstgræsbane Resultatformidling
470410
12 28-10-17
Kl. 11:15
Silkeborg IF IF Lyseng Søholt Idrætsanlæg Resultatformidling
470412
12 28-10-17
Kl. 11:30
Randers Freja tst Fodbold Randers Stadion, kunstgræs Resultatformidling
470411
12 29-10-17
Kl. 12:00
AaB AGF, Aarhus AaB's Anlæg Resultatformidling
470416
13 04-11-17
Kl. 11:00
AGF, Aarhus Hornslet IF/Skødstrup SF AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
470417
13 04-11-17
Kl. 11:15
FC Salling Randers Freja Spøttrup Kulturhal Resultatformidling
470415
13 04-11-17
Kl. 11:30
AaB Silkeborg IF AaB's Anlæg Resultatformidling
470414
13 On 08-11-17
Kl. 18:30
tst Fodbold IF Lyseng tst Kunstgræsbane Resultatformidling
470420
14 11-11-17
Kl. 11:15
Silkeborg IF tst Fodbold Søholt Idrætsanlæg Resultatformidling
470421
14 11-11-17
Kl. 12:30
Randers Freja AGF, Aarhus Randers Stadion, kunstgræs Resultatformidling
470418
14 12-11-17
Kl. 10:00
IF Lyseng FC Salling Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
470419
14 12-11-17
Kl. 11:00
Hornslet IF/Skødstrup SF AaB Hornslet Kunstgræsbane Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 17 til foråret 18 her

Du kan finde information om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

Husk tilmelding til futsal og indefodbold skal ske senest d. 20. september.