U15 Drenge Liga 1 (2003) 11M - efterår 2017, Pulje 511

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
600870
1 12-08-17
Kl. 14:00
VSK Aarhus AaB VSK Aarhus Resultatformidling
600871
1 12-08-17
Kl. 14:00
FS Holstebro AGF, Aarhus Idrætscenter Vest Resultatformidling
600869
1 12-08-17
Kl. 15:00
Randers Freja Silkeborg IF Randers Stadion Resultatformidling
600875
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:00
Silkeborg IF FC Skanderborg Søholt Idrætsanlæg Resultatformidling
600873
2 On 16-08-17
Kl. 19:00
AaB Randers Freja AaB's Anlæg Resultatformidling
600874
2 On 16-08-17
Kl. 19:00
FK Viborg FS Holstebro Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
600876
2 On 16-08-17
Kl. 19:30
AGF, Aarhus VSK Aarhus AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
600890
3 19-08-17
Kl. 12:00
FK Viborg Silkeborg IF Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
600878
3 19-08-17
Kl. 13:15
FC Skanderborg AaB Fælleden kunstgræsbane Resultatformidling
600885
3 19-08-17
Kl. 14:00
FS Holstebro VSK Aarhus Måbjerg Stadion Resultatformidling
600891
4 26-08-17
Kl. 14:00
VSK Aarhus Randers Freja VSK Aarhus Resultatformidling
600896
4 27-08-17
Kl. 11:15
Silkeborg IF FS Holstebro Søholt Idrætsanlæg Resultatformidling
600905
4 27-08-17
Kl. 13:15
AGF, Aarhus FC Skanderborg AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
600877
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Randers Freja AGF, Aarhus Randers Stadion Resultatformidling
600907
5 02-09-17
Kl. 11:00
Silkeborg IF AaB Søholt Idrætsanlæg Resultatformidling
600906
5 02-09-17
Kl. 13:00
Randers Freja FS Holstebro Randers Stadion Resultatformidling
600908
5 02-09-17
Kl. 14:15
FC Skanderborg VSK Aarhus Fælleden kunstgræsbane Resultatformidling
600909
5 02-09-17
Kl. 16:00
FK Viborg AGF, Aarhus Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
600872
1 On 06-09-17
Kl. 18:00
FC Skanderborg FK Viborg Fælleden Resultatformidling
600912
6 Fr 08-09-17
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Silkeborg IF AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
600910
6 09-09-17
Kl. 11:00
Randers Freja FC Skanderborg Randers Stadion Resultatformidling
600911
6 09-09-17
Kl. 14:00
FS Holstebro AaB Idrætscenter Vest Resultatformidling
600913
6 09-09-17
Kl. 14:00
VSK Aarhus FK Viborg VSK Aarhus Resultatformidling
600895
4 Ti 12-09-17
Kl. 18:30
AaB FK Viborg AaB's Anlæg Resultatformidling
600917
7 16-09-17
Kl. 11:15
Silkeborg IF VSK Aarhus Søholt Idrætsanlæg Resultatformidling
600914
7 16-09-17
Kl. 12:00
FK Viborg Randers Freja Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
600915
7 16-09-17
Kl. 12:00
AaB AGF, Aarhus AaB's Anlæg Resultatformidling
600916
7 16-09-17
Kl. 14:15
FC Skanderborg FS Holstebro Fælleden Resultatformidling
600918
8 23-09-17
Kl. 11:15
Silkeborg IF Randers Freja Søholt Idrætsanlæg Resultatformidling
600919
8 23-09-17
Kl. 12:30
AaB VSK Aarhus AaB's Anlæg Resultatformidling
600920
8 23-09-17
Kl. 13:15
AGF, Aarhus FS Holstebro AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
600921
8 Ti 26-09-17
Kl. 18:00
FK Viborg FC Skanderborg Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
600924
9 30-09-17
Kl. 10:00
FC Skanderborg Silkeborg IF Fælleden kunstgræsbane Resultatformidling
600925
9 30-09-17
Kl. 14:00
VSK Aarhus AGF, Aarhus VSK Aarhus Resultatformidling
600922
9 30-09-17
Kl. 15:00
Randers Freja AaB Randers Stadion Resultatformidling
600923
9 01-10-17
Kl. 13:00
FS Holstebro FK Viborg Idrætscenter Vest Resultatformidling
600929
10 07-10-17
Kl. 11:15
Silkeborg IF FK Viborg Silkeborg Kunstbane Resultatformidling
600927
10 07-10-17
Kl. 12:30
AaB FC Skanderborg AaB's Anlæg Resultatformidling
600926
10 07-10-17
Kl. 13:15
AGF, Aarhus Randers Freja AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
600928
10 07-10-17
Kl. 14:00
VSK Aarhus FS Holstebro VSK Aarhus Resultatformidling
600930
11 14-10-17
Kl. 11:00
Randers Freja VSK Aarhus Randers Stadion Resultatformidling
600931
11 14-10-17
Kl. 12:00
FK Viborg AaB Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
600933
11 14-10-17
Kl. 13:00
FC Skanderborg AGF, Aarhus Fælleden kunstgræsbane Resultatformidling
600932
11 14-10-17
Kl. 14:00
FS Holstebro Silkeborg IF Idrætscenter Vest Resultatformidling
600936
12 28-10-17
Kl. 12:00
VSK Aarhus FC Skanderborg Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
600937
12 28-10-17
Kl. 13:15
AGF, Aarhus FK Viborg AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
600934
12 28-10-17
Kl. 14:00
FS Holstebro Randers Freja Idrætscenter Vest Resultatformidling
600935
12 29-10-17
Kl. 10:30
AaB Silkeborg IF AaB's Anlæg Resultatformidling
600940
13 04-11-17
Kl. 11:15
Silkeborg IF AGF, Aarhus Silkeborg Kunstbane Resultatformidling
600939
13 04-11-17
Kl. 11:30
AaB FS Holstebro AaB's Anlæg Resultatformidling
600941
13 04-11-17
Kl. 12:00
FK Viborg VSK Aarhus Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
600938
13 04-11-17
Kl. 12:30
FC Skanderborg Randers Freja Fælleden kunstgræsbane Resultatformidling
600942
14 11-11-17
Kl. 12:30
Randers Freja FK Viborg Randers Stadion, kunstgræs Resultatformidling
600943
14 11-11-17
Kl. 13:15
AGF, Aarhus AaB AGF's anlæg - Fredensvang Resultatformidling
600944
14 11-11-17
Kl. 14:00
FS Holstebro FC Skanderborg Idrætscenter Vest Resultatformidling
600945
14 12-11-17
Kl. 15:30
VSK Aarhus Silkeborg IF Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999