U17 Drenge Liga 2 (2001) 11M - efterår 2017, Pulje 405

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
887822
Kampfakta
1 Fr 11-08-17
Kl. 19:00
Dronningborg B Aalborg KFUM Dronningborg Stadion 3-3
887824
1 Fr 11-08-17
Kl. 19:00
Frederikshavn fI Vejgaard B Park Empire 2-1
887825
1 12-08-17
Kl. 15:00
AaB Aalborg Chang AaB's Anlæg UDS Resultatformidling
887826
2 Ti 15-08-17
Kl. 19:00
Randers Freja Dronningborg B Randers Stadion 4-0
887828
Kampfakta
2 Ti 15-08-17
Kl. 19:00
Aalborg KFUM AaB Nordjyske Bank Arena (KFUM) 6-1
887829
2 Ti 15-08-17
Kl. 19:00
Vejgaard B Svenstrup-Godthåb IF Soffy Road 2-5
887830
3 19-08-17
Kl. 10:00
Dronningborg B Vejgaard B Dronningborg Stadion 4-5
887833
3 19-08-17
Kl. 13:00
Aalborg Chang Aalborg KFUM Chang's Baner 1-4
893695
10 19-08-17
Kl. 15:00
Randers Freja AaB Randers Stadion UHT !
887832
3 20-08-17
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Svenstrup-Godthåb IF Park Empire 1-2
887836
4 26-08-17
Kl. 15:00
Aalborg KFUM Frederikshavn fI Nordjyske Bank Arena (KFUM) Resultatformidling
887837
4 27-08-17
Kl. 14:00
Vejgaard B AaB Soffy Road Resultatformidling
887835
4 27-08-17
Kl. 15:00
Randers Freja Aalborg Chang Randers Stadion Resultatformidling
887834
4 Ma 28-08-17
Kl. 19:00
Svenstrup-Godthåb IF Dronningborg B Svenstrup Stadion Resultatformidling
887838
5 Fr 01-09-17
Kl. 19:00
Dronningborg B Frederikshavn fI Dronningborg Stadion Resultatformidling
887839
5 03-09-17
Kl. 13:00
Aalborg KFUM Randers Freja Nordjyske Bank Arena (KFUM) Resultatformidling
887841
5 03-09-17
Kl. 14:00
Aalborg Chang Vejgaard B Chang's Baner Resultatformidling
887840
5 03-09-17
Kl. 15:00
AaB Svenstrup-Godthåb IF AaB's Anlæg Resultatformidling
887827
2 On 06-09-17
Kl. 18:30
Aalborg Chang Frederikshavn fI Chang's Baner Resultatformidling
887844
6 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Vejgaard B Aalborg KFUM Soffy Road Resultatformidling
887842
6 09-09-17
Kl. 11:00
Dronningborg B AaB Dronningborg Stadion Resultatformidling
887843
6 09-09-17
Kl. 12:00
Frederikshavn fI Randers Freja Empire Stadium Resultatformidling
887845
6 09-09-17
Kl. 15:30
Svenstrup-Godthåb IF Aalborg Chang Svenstrup Stadion Resultatformidling
887847
7 16-09-17
Kl. 15:00
Randers Freja Vejgaard B Randers Stadion Resultatformidling
887849
7 16-09-17
Kl. 15:00
Aalborg KFUM Svenstrup-Godthåb IF Nordjyske Bank Arena (KFUM) Resultatformidling
887846
7 17-09-17
Kl. 11:00
Aalborg Chang Dronningborg B Chang's Baner Resultatformidling
887848
7 17-09-17
Kl. 13:00
AaB Frederikshavn fI AaB's Anlæg Resultatformidling
887823
1 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
Svenstrup-Godthåb IF Randers Freja Svenstrup Stadion Resultatformidling
887850
8 23-09-17
Kl. 15:00
Aalborg KFUM Dronningborg B Nordjyske Bank Arena (KFUM) Resultatformidling
887853
8 24-09-17
Kl. 12:00
Aalborg Chang AaB Chang's Baner Resultatformidling
887851
8 24-09-17
Kl. 13:00
Randers Freja Svenstrup-Godthåb IF Randers Stadion Resultatformidling
887852
8 24-09-17
Kl. 14:00
Vejgaard B Frederikshavn fI Soffy Road Resultatformidling
887854
9 30-09-17
Kl. 11:00
Dronningborg B Randers Freja Dronningborg Stadion Resultatformidling
893692
9 01-10-17
Kl. 13:00
AaB Aalborg KFUM AaB's Anlæg Resultatformidling
893693
9 01-10-17
Kl. 13:00
Svenstrup-Godthåb IF Vejgaard B Svenstrup Stadion Resultatformidling
893691
9 To 05-10-17
Kl. 19:00
Frederikshavn fI Aalborg Chang Empire Stadium Resultatformidling
893696
10 07-10-17
Kl. 13:30
Svenstrup-Godthåb IF Frederikshavn fI Svenstrup Stadion Resultatformidling
893697
10 07-10-17
Kl. 15:00
Aalborg KFUM Aalborg Chang Nordjyske Bank Arena (KFUM) Resultatformidling
887831
3 07-10-17
Kl. 15:00
AaB Randers Freja AaB's Anlæg Resultatformidling
893694
10 08-10-17
Kl. 14:00
Vejgaard B Dronningborg B Soffy Road Resultatformidling
893698
11 14-10-17
Kl. 11:00
Dronningborg B Svenstrup-Godthåb IF Dronningborg Stadion Resultatformidling
897245
11 14-10-17
Kl. 12:00
Frederikshavn fI Aalborg KFUM Park Empire Resultatformidling
897244
11 15-10-17
Kl. 12:00
Aalborg Chang Randers Freja Chang's Baner Resultatformidling
897246
11 15-10-17
Kl. 15:00
AaB Vejgaard B AaB's Anlæg Resultatformidling
897247
12 28-10-17
Kl. 12:00
Frederikshavn fI Dronningborg B Park Empire Resultatformidling
897248
12 28-10-17
Kl. 12:00
Randers Freja Aalborg KFUM Randers Stadion, kunstgræs Resultatformidling
897249
12 28-10-17
Kl. 14:00
Svenstrup-Godthåb IF AaB Svenstrup Stadion Resultatformidling
897250
12 29-10-17
Kl. 13:00
Vejgaard B Aalborg Chang Soffy Road Resultatformidling
897254
13 04-11-17
Kl. 12:00
Aalborg Chang Svenstrup-Godthåb IF Chang's Baner Resultatformidling
897253
13 04-11-17
Kl. 13:00
Aalborg KFUM Vejgaard B Nordjyske Bank Arena (KFUM) Resultatformidling
897252
13 04-11-17
Kl. 13:30
Randers Freja Frederikshavn fI Randers Stadion, kunstgræs Resultatformidling
897251
13 05-11-17
Kl. 11:00
AaB Dronningborg B AaB's Anlæg Resultatformidling
897255
14 11-11-17
Kl. 11:00
Dronningborg B Aalborg Chang Dronningborg Stadion Resultatformidling
897257
14 11-11-17
Kl. 12:00
Frederikshavn fI AaB Park Empire Resultatformidling
897258
14 11-11-17
Kl. 14:00
Svenstrup-Godthåb IF Aalborg KFUM Svenstrup Stadion Resultatformidling
897256
14 12-11-17
Kl. 14:00
Vejgaard B Randers Freja Soffy Road Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 17 til foråret 18 her

Du kan finde information om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

Husk tilmelding til futsal og indefodbold skal ske senest d. 20. september.