Herrer Serie 3 - Efterår 2017, Pulje 26

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
992072
1 Fr 11-08-17
Kl. 19:00
AaB Gug B AaB's Anlæg Resultatformidling
992070
1 12-08-17
Kl. 14:00
St. Restrup IF Skalborg SK Frejlev Stadion Resultatformidling
992071
1 12-08-17
Kl. 15:30
LKB/Gistrup (2) Øster Sundby B 32 Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
992077
2 Ti 15-08-17
Kl. 19:00
Gug B LKB/Gistrup (2) Gug Stadion Resultatformidling
992075
2 On 16-08-17
Kl. 18:30
Nordens Paris FC AaB Firmasport Aalborg Freja Resultatformidling
992076
2 On 16-08-17
Kl. 19:00
Skalborg SK Aalborg Freja (2) Skalborg Stadion Resultatformidling
992080
3 Fr 18-08-17
Kl. 19:00
AaB LKB/Gistrup (2) AaB's Anlæg Resultatformidling
992078
3 19-08-17
Kl. 14:00
St. Restrup IF Gug B Frejlev Stadion Resultatformidling
992079
3 19-08-17
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) Øster Sundby B 32 Frejaparken Resultatformidling
992081
3 Ma 21-08-17
Kl. 18:00
Nordens Paris FC Skalborg SK Firmasport Aalborg Freja Resultatformidling
992073
1 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Aalborg Freja (2) Nordens Paris FC Frejaparken Resultatformidling
992084
4 26-08-17
Kl. 13:00
Skalborg SK AaB Skalborg Stadion Resultatformidling
992082
4 26-08-17
Kl. 13:30
LKB/Gistrup (2) St. Restrup IF Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
992085
4 26-08-17
Kl. 15:00
Gug B Aalborg Freja (2) Gug Stadion Resultatformidling
992087
5 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Skalborg SK Øster Sundby B 32 Skalborg Stadion Resultatformidling
992088
5 02-09-17
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) LKB/Gistrup (2) Frejaparken Resultatformidling
992089
5 02-09-17
Kl. 14:00
Nordens Paris FC Gug B Firmasport Aalborg Freja Resultatformidling
992086
5 02-09-17
Kl. 14:00
St. Restrup IF AaB Frejlev Stadion Resultatformidling
992083
4 Ti 05-09-17
Kl. 18:30
Øster Sundby B 32 Nordens Paris FC ØB Park Resultatformidling
992090
6 09-09-17
Kl. 14:00
St. Restrup IF Aalborg Freja (2) Frejlev Stadion Resultatformidling
992092
6 09-09-17
Kl. 15:00
Gug B Skalborg SK Gug Stadion Resultatformidling
992093
6 09-09-17
Kl. 16:00
LKB/Gistrup (2) Nordens Paris FC Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
992091
6 On 13-09-17
Kl. 18:00
AaB Øster Sundby B 32 AaB's Anlæg Resultatformidling
992097
7 16-09-17
Kl. 13:00
Skalborg SK LKB/Gistrup (2) Skalborg Stadion Resultatformidling
992094
7 16-09-17
Kl. 14:00
Nordens Paris FC St. Restrup IF Firmasport Aalborg Freja Resultatformidling
992096
7 16-09-17
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) AaB Frejaparken Resultatformidling
992074
2 Ti 19-09-17
Kl. 18:30
Øster Sundby B 32 St. Restrup IF ØB Park Resultatformidling
992098
8 Fr 22-09-17
Kl. 18:00
Skalborg SK St. Restrup IF Skalborg Stadion Resultatformidling
992101
8 23-09-17
Kl. 14:00
Nordens Paris FC Aalborg Freja (2) Firmasport Aalborg Freja Resultatformidling
992100
8 23-09-17
Kl. 15:00
Gug B AaB Gug Stadion Resultatformidling
992099
8 On 27-09-17
Kl. 18:30
Øster Sundby B 32 LKB/Gistrup (2) ØB Park Resultatformidling
992102
9 30-09-17
Kl. 14:00
St. Restrup IF Øster Sundby B 32 Frejlev Stadion Resultatformidling
992104
9 30-09-17
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) Skalborg SK Frejaparken Resultatformidling
992103
9 30-09-17
Kl. 15:00
AaB Nordens Paris FC AaB's Anlæg Resultatformidling
992105
9 30-09-17
Kl. 16:00
LKB/Gistrup (2) Gug B Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
992095
7 To 05-10-17
Kl. 18:00
Øster Sundby B 32 Gug B ØB Park Resultatformidling
992108
10 07-10-17
Kl. 13:30
LKB/Gistrup (2) AaB Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
992106
10 07-10-17
Kl. 15:00
Gug B St. Restrup IF Gug Stadion Resultatformidling
992109
10 08-10-17
Kl. 13:00
Skalborg SK Nordens Paris FC Skalborg Stadion Resultatformidling
992107
10 On 11-10-17
Kl. 18:00
Øster Sundby B 32 Aalborg Freja (2) ØB Park Resultatformidling
992111
11 14-10-17
Kl. 14:00
Nordens Paris FC Øster Sundby B 32 Firmasport Aalborg Freja Resultatformidling
992113
11 14-10-17
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) Gug B Frejaparken Resultatformidling
992112
11 14-10-17
Kl. 15:00
AaB Skalborg SK AaB's Anlæg Resultatformidling
992110
11 15-10-17
Kl. 14:00
St. Restrup IF LKB/Gistrup (2) Frejlev Stadion Resultatformidling
992117
12 21-10-17
Kl. 15:15
Gug B Nordens Paris FC Gug Stadion Resultatformidling
992116
12 21-10-17
Kl. 15:30
LKB/Gistrup (2) Aalborg Freja (2) Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
992114
12 22-10-17
Kl. 13:00
AaB St. Restrup IF AaB's Anlæg Resultatformidling
992115
12 On 25-10-17
Kl. 18:00
Øster Sundby B 32 Skalborg SK ØB Park Resultatformidling
992118
13 28-10-17
Kl. 13:00
Aalborg Freja (2) St. Restrup IF Frejaparken Resultatformidling
992120
13 28-10-17
Kl. 13:00
Skalborg SK Gug B Skalborg Stadion Resultatformidling
992121
13 28-10-17
Kl. 14:00
Nordens Paris FC LKB/Gistrup (2) Firmasport Aalborg Freja Resultatformidling
992119
13 28-10-17
Kl. 16:00
Øster Sundby B 32 AaB ØB Park Resultatformidling
992122
14 04-11-17
Kl. 13:30
St. Restrup IF Nordens Paris FC Frejlev Stadion Resultatformidling
992123
14 04-11-17
Kl. 13:30
Gug B Øster Sundby B 32 Gug Stadion Resultatformidling
992124
14 04-11-17
Kl. 13:30
AaB Aalborg Freja (2) AaB's Anlæg Resultatformidling
992125
14 04-11-17
Kl. 13:30
LKB/Gistrup (2) Skalborg SK Gistrup Idrætscenter Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999