U13 Drenge Vest 1 (2004) 11M - forår 2017, Pulje 701 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
959141
1 18-03-17
Kl. 11:30
Hjørring IF AaB Hjørring Kunstgræsbane 0-3
959143
1 19-03-17
Kl. 12:15
Randers Freja Hobro IK Randers Stadion, kunstgræs 0-0
959144
Kampfakta
1 19-03-17
Kl. 14:30
Jetsmark IF FK Viborg Kunstgræsbanen Jetsmark 1-0
959146
Kampfakta
2 25-03-17
Kl. 10:00
FK Viborg Randers Freja Viborg FF´s anlæg 2-5
959147
2 26-03-17
Kl. 10:15
AaB Jetsmark IF AaB Kunstgræsbane 1-0
959145
Kampfakta
2 26-03-17
Kl. 12:00
Hornslet IF/Skødstrup SF Hjørring IF Hornslet Kunstgræsbane 2-2
959152
2 To 30-03-17
Kl. 18:30
Hobro IK Skive IK Hobro Kunstgræsbane 1-0
959154
Kampfakta
3 Fr 31-03-17
Kl. 19:00
Jetsmark IF Hornslet IF/Skødstrup SF Kunstgræsbanen Jetsmark 1-1
959163
Kampfakta
3 01-04-17
Kl. 10:00
FK Viborg AaB Viborg FF´s anlæg 0-8
959153
Kampfakta
3 01-04-17
Kl. 11:00
Hjørring IF Hobro IK Hjørring Kunstgræsbane 2-1
959162
3 02-04-17
Kl. 14:00
Randers Freja Skive IK Randers Stadion 8-2
959169
Kampfakta
4 On 05-04-17
Kl. 18:30
Hobro IK Jetsmark IF Hobro Kunstgræsbane 3-1
959165
Kampfakta
4 To 06-04-17
Kl. 19:00
Hornslet IF/Skødstrup SF FK Viborg Hornslet Kunstgræsbane 3-0
959168
4 08-04-17
Kl. 10:30
AaB Randers Freja AaB Kunstgræsbane 2-1
959164
Kampfakta
4 08-04-17
Kl. 11:15
Skive IK Hjørring IF Egeris Idrætsanlæg 4-1
959170
Kampfakta
5 Ti 11-04-17
Kl. 11:00
Hjørring IF Randers Freja Hjørring IF's Anlæg 0-8
959173
Kampfakta
5 To 13-04-17
Kl. 10:00
FK Viborg Hobro IK Viborg FF´s anlæg 0-0
959213
Kampfakta
11 Ma 17-04-17
Kl. 12:00
FK Viborg Hornslet IF/Skødstrup SF Viborg FF´s anlæg 1-3
959177
6 To 20-04-17
Kl. 18:00
Hobro IK AaB Hobro Kunstgræsbane 0-6
959174
Kampfakta
6 To 20-04-17
Kl. 18:30
Hjørring IF Jetsmark IF Hjørring IF's Anlæg 4-1
959175
6 22-04-17
Kl. 11:00
Randers Freja Hornslet IF/Skødstrup SF Randers Stadion 3-1
959178
Kampfakta
6 22-04-17
Kl. 11:15
Skive IK FK Viborg Egeris Idrætsanlæg 4-1
959180
7 Fr 28-04-17
Kl. 18:00
Hornslet IF/Skødstrup SF Hobro IK Hornslet Kunstgræsbane 3-1
959227
14 29-04-17
Kl. 11:00
Skive IK AaB Egeris Idrætsanlæg 3-1
959179
Kampfakta
7 29-04-17
Kl. 12:00
FK Viborg Hjørring IF Viborg FF´s anlæg 3-1
959193
7 29-04-17
Kl. 14:30
Jetsmark IF Randers Freja Jetsmark Stadion 0-1
959142
1 Ma 01-05-17
Kl. 19:00
Skive IK Hornslet IF/Skødstrup SF Egeris Idrætsanlæg 3-1
959202
8 To 04-05-17
Kl. 18:00
Hobro IK Randers Freja Hobro Kunstgræsbane 1-2
959200
Kampfakta
8 06-05-17
Kl. 11:00
AaB Hjørring IF AaB's Anlæg 3-1
959201
8 07-05-17
Kl. 12:00
Hornslet IF/Skødstrup SF Skive IK Hornslet Stadion 1-0
959203
Kampfakta
8 07-05-17
Kl. 12:00
FK Viborg Jetsmark IF Viborg FF´s anlæg 2-0
959172
Kampfakta
5 On 10-05-17
Kl. 18:30
Jetsmark IF Skive IK Jetsmark Stadion 1-3
959204
Kampfakta
9 On 10-05-17
Kl. 19:00
Hjørring IF Hornslet IF/Skødstrup SF Hjørring IF's Anlæg 0-1
959206
Kampfakta
9 13-05-17
Kl. 10:00
Jetsmark IF AaB Jetsmark Stadion 1-6
959205
Kampfakta
9 13-05-17
Kl. 11:00
Randers Freja FK Viborg Randers Stadion 2-0
959207
9 13-05-17
Kl. 11:15
Skive IK Hobro IK Egeris Idrætsanlæg 2-1
959209
10 Fr 19-05-17
Kl. 18:00
Hornslet IF/Skødstrup SF Jetsmark IF Hornslet Stadion 3-0
959208
Kampfakta
10 20-05-17
Kl. 10:30
Hobro IK Hjørring IF Hobro Kunstgræsbane 2-2
959211
Kampfakta
10 20-05-17
Kl. 11:00
AaB FK Viborg AaB's Anlæg 2-3
959210
10 20-05-17
Kl. 11:15
Skive IK Randers Freja Egeris Idrætsanlæg 0-2
959171
5 Ma 22-05-17
Kl. 19:00
AaB Hornslet IF/Skødstrup SF AaB's Anlæg 4-3
959212
Kampfakta
11 Ti 23-05-17
Kl. 19:00
Hjørring IF Skive IK Hjørring IF's Anlæg 4-3
959215
11 On 24-05-17
Kl. 18:30
Jetsmark IF Hobro IK Jetsmark Stadion 0-3
959216
12 28-05-17
Kl. 18:30
Randers Freja Hjørring IF Randers Stadion 7-0
959219
Kampfakta
12 Ma 29-05-17
Kl. 18:00
Hobro IK FK Viborg Hobro Kunstgræsbane 2-1
959218
12 On 31-05-17
Kl. 18:30
Skive IK Jetsmark IF Egeris Idrætsanlæg UHT !
959217
12 On 31-05-17
Kl. 19:00
Hornslet IF/Skødstrup SF AaB Hornslet Stadion 3-5
959214
11 03-06-17
Kl. 11:30
Randers Freja AaB Randers Stadion 0-4
959223
Kampfakta
13 Ma 05-06-17
Kl. 12:00
FK Viborg Skive IK Viborg FF´s anlæg 3-1
959220
13 Ma 05-06-17
Kl. 13:30
Jetsmark IF Hjørring IF Jetsmark Stadion 0-1
959222
13 On 07-06-17
Kl. 18:00
AaB Hobro IK AaB's Anlæg 11-2
959221
13 To 08-06-17
Kl. 19:00
Hornslet IF/Skødstrup SF Randers Freja Hornslet Stadion 0-0
959226
14 10-06-17
Kl. 13:00
Randers Freja Jetsmark IF Randers Stadion 3-0
959224
Kampfakta
14 10-06-17
Kl. 13:10
Hjørring IF FK Viborg Hjørring IF's Anlæg 1-1
959225
14 11-06-17
Kl. 13:00
Hobro IK Hornslet IF/Skødstrup SF Hobro Kunstgræsbane 1-3
959199
7 11-06-17
Kl. 14:00
AaB Skive IK AaB's Anlæg 4-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Se hvordan forårets U13 Drenge ombrydes til efterårets U14 Drenge her.

Puljevinderen skal spille JM. Læs mere her.