U17 Drenge Vest (2000) 11M - forår 2017, Pulje 405 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
957648
Kampfakta
1 To 06-04-17
Kl. 18:00
LKB/VFB/RKG Brønderslev IF Gistrup Idrætscenter 2-3
957646
Kampfakta
1 09-04-17
Kl. 12:00
Hobro IK Støvring IF DS Arena 3-2
957647
Kampfakta
1 On 12-04-17
Kl. 18:30
AaB Vorup FB AaB's Anlæg 0-1
957651
Kampfakta
2 15-04-17
Kl. 12:00
Hobro IK LKB/VFB/RKG DS Arena 3-1
957649
Kampfakta
2 Ma 17-04-17
Kl. 14:00
Støvring IF AaB Støvring Stadion 2-2
957650
Kampfakta
2 On 19-04-17
Kl. 19:00
Vorup FB Brønderslev IF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 8-1
957654
Kampfakta
3 23-04-17
Kl. 13:00
Brønderslev IF Hobro IK Arena Kop & Kande 0-5
957652
Kampfakta
3 23-04-17
Kl. 14:00
Støvring IF Vorup FB Støvring Stadion 1-6
957653
3 Ma 24-04-17
Kl. 19:00
AaB LKB/VFB/RKG AaB's Anlæg 2-1
957656
Kampfakta
4 On 26-04-17
Kl. 19:00
AaB Brønderslev IF AaB's Anlæg 2-2
957657
Kampfakta
4 30-04-17
Kl. 12:00
Vorup FB Hobro IK XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 1-4
957655
Kampfakta
4 30-04-17
Kl. 13:30
LKB/VFB/RKG Støvring IF Gistrup Idrætscenter 2-2
957659
5 07-05-17
Kl. 12:00
Hobro IK AaB DS Arena 5-0
957660
Kampfakta
5 Ti 09-05-17
Kl. 18:30
LKB/VFB/RKG Vorup FB Gistrup Idrætscenter 1-5
957658
Kampfakta
5 Ti 09-05-17
Kl. 19:00
Brønderslev IF Støvring IF Arena Kop & Kande 1-1
957661
Kampfakta
6 To 11-05-17
Kl. 19:00
Støvring IF Hobro IK Støvring Stadion 1-2
957663
Kampfakta
6 To 11-05-17
Kl. 19:00
Brønderslev IF LKB/VFB/RKG Arena Kop & Kande 3-2
957664
7 Fr 19-05-17
Kl. 19:00
AaB Støvring IF AaB's Anlæg 1-0
957665
Kampfakta
7 Fr 19-05-17
Kl. 19:00
Brønderslev IF Vorup FB Arena Kop & Kande 0-1
957666
7 20-05-17
Kl. 13:30
LKB/VFB/RKG Hobro IK Vaarst Stadion 2-3
957667
Kampfakta
8 Fr 26-05-17
Kl. 18:30
Vorup FB Støvring IF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 2-0
957669
8 Ti 30-05-17
Kl. 19:30
Hobro IK Brønderslev IF DS Arena 2-0
957668
8 Ti 06-06-17
Kl. 18:30
LKB/VFB/RKG AaB Klarup Stadion 5-3
957671
Kampfakta
9 Fr 09-06-17
Kl. 18:00
Brønderslev IF AaB Arena Kop & Kande 4-1
957672
Kampfakta
9 11-06-17
Kl. 12:00
Hobro IK Vorup FB DS Arena 3-1
957670
Kampfakta
9 11-06-17
Kl. 14:00
Støvring IF LKB/VFB/RKG Støvring Stadion 1-2
957673
Kampfakta
10 On 14-06-17
Kl. 19:00
Støvring IF Brønderslev IF Støvring Stadion 2-3
957662
Kampfakta
6 On 14-06-17
Kl. 19:00
Vorup FB AaB XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 4-1
957675
Kampfakta
10 Fr 16-06-17
Kl. 18:30
Vorup FB LKB/VFB/RKG XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 6-0
957674
10 18-06-17
Kl. 12:00
AaB Hobro IK AaB's Anlæg 0-7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Puljevinderen skal spille JM. Læs mere her.