U10 Drenge B (07) 5M - Weekend/Efterår 2016, Pulje 211 (2016)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Lørdag 20-08-16 - Soffy Road - Arrangør: Vejgaard B
950717
Kl. 10:00 Vejgaard B Hals FS
950718
Kl. 10:00 Aalborg KFUM (4) Ulsted B
950719
Kl. 10:40 Ulsted B Vejgaard B
950720
Kl. 10:40 Hals FS Aalborg KFUM (4)
Lørdag 27-08-16 - Baneanlæg Lerumbakken - Arrangør: Nørresundby Forenede Boldklubber
950724
Kl. 10:00 VHG/GS (2) Vejgaard B
955318
Kl. 10:00 Nørresundby FB Aalborg KFUM (4)
955319
Kl. 10:40 Vejgaard B Nørresundby FB
955320
Kl. 10:40 Aalborg KFUM (4) VHG/GS (2)
Lørdag 27-08-16 - Ulsted Stadion - Arrangør: Ulsted B
955321
Kl. 10:00 Ulsted B AaB (1) !
955322
Kl. 10:40 AaB (1) Hals FS !
955323
Kl. 11:20 Hals FS Ulsted B
Søndag 04-09-16 - Vester Hassing Stadion - Arrangør: Vester Hassing GF
950721
Kl. 12:30 VHG/GS (2) AaB (1) !
950722
Kl. 13:10 AaB (1) Nørresundby FB !
950723
Kl. 13:50 Nørresundby FB VHG/GS (2)
Onsdag 07-09-16 - Nordjyske Bank Arena (KFUM) - Arrangør: Aalborg KFUM Fodbold
955328
Kl. 18:00 AaB (1) Vejgaard B 1 !
955329
Kl. 18:40 Vejgaard B Aalborg KFUM (4) 1
955330
Kl. 19:20 Aalborg KFUM (4) AaB (1) 1 !
Lørdag 10-09-16 - Hals Stadion - Arrangør: Hals FS
955324
Kl. 10:00 VHG/GS (2) Hals FS
955325
Kl. 10:00 Nørresundby FB Ulsted B
955326
Kl. 10:40 Hals FS Nørresundby FB
955327
Kl. 10:40 Ulsted B VHG/GS (2)
Lørdag 17-09-16 - Nordjyske Bank Arena (KFUM) - Arrangør: Aalborg KFUM Fodbold
955331
Kl. 10:00 Aalborg KFUM (4) Vejgaard B
955332
Kl. 10:00 Ulsted B Hals FS !
955333
Kl. 10:40 Vejgaard B Ulsted B !
955335
Kl. 10:40 Hals FS Aalborg KFUM (4)
Lørdag 17-09-16 - Baneanlæg Lerumbakken - Arrangør: Nørresundby Forenede Boldklubber
955336
Kl. 10:00 VHG/GS (2) Nørresundby FB
955337
Kl. 10:40 AaB (1) VHG/GS (2) !
955338
Kl. 11:20 Nørresundby FB AaB (1) !
Lørdag 24-09-16 - Soffy Road - Arrangør: Vejgaard B
955344
Kl. 10:00 Vejgaard B AaB (1) !
955345
Kl. 10:40 AaB (1) Hals FS !
955346
Kl. 11:20 Hals FS Vejgaard B
Lørdag 24-09-16 - Ulsted Stadion - Arrangør: Ulsted B
955340
Kl. 12:00 Aalborg KFUM (4) VHG/GS (2)
955341
Kl. 12:00 Ulsted B Nørresundby FB
955342
Kl. 12:40 VHG/GS (2) Ulsted B
955343
Kl. 12:40 Nørresundby FB Aalborg KFUM (4)
Lørdag 08-10-16 - Hals Stadion - Arrangør: Hals FS
955347
Kl. 10:00 Vejgaard B VHG/GS (2)
955348
Kl. 10:00 Hals FS Nørresundby FB
955349
Kl. 10:40 Nørresundby FB Vejgaard B
955350
Kl. 10:40 VHG/GS (2) Hals FS
Lørdag 08-10-16 - Nordjyske Bank Arena (KFUM) - Arrangør: Aalborg KFUM Fodbold
955351
Kl. 10:00 Aalborg KFUM (4) AaB (1) !
955352
Kl. 10:40 AaB (1) Ulsted B !
955353
Kl. 11:20 Ulsted B Aalborg KFUM (4)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910