U13 Drenge Vest (2004) 8M - Efterår 2016, Pulje 703 (2016)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
453043
1 Ti 09-08-16
Kl. 18:00
Hornslet IF/Skødstrup SF Aabyhøj IF Hornslet Stadion 4-3
453042
1 On 10-08-16
Kl. 18:30
IF Lyseng Silkeborg IF (1) Lyseng Idrætspark 3-1
453044
2 On 10-08-16
Kl. 19:00
HEI AGF, Aarhus Invita Arena, Skæring 1-7
453046
2 13-08-16
Kl. 10:00
Horsens fS (1) Hornslet IF/Skødstrup SF CASA Arena Horsens 4-4
453047
2 14-08-16
Kl. 13:15
Silkeborg IF (1) AaB (2) Søholt Idrætsanlæg 0-2
453045
2 Ti 16-08-16
Kl. 17:30
Aabyhøj IF IF Lyseng Aabyhøj Stadion 5-2
453051
3 20-08-16
Kl. 11:15
Aabyhøj IF Horsens fS (1) Aabyhøj Stadion 4-1
453050
Kampfakta
3 21-08-16
Kl. 11:00
IF Lyseng AaB (2) Lyseng Idrætspark 7-1
453049
3 Ti 23-08-16
Kl. 18:00
Hornslet IF/Skødstrup SF HEI Hornslet Stadion 3-1
453090
8 Ti 23-08-16
Kl. 19:00
Horsens fS (1) AGF, Aarhus CASA Arena Horsens 2-2
453055
4 27-08-16
Kl. 10:00
Silkeborg IF (1) Hornslet IF/Skødstrup SF Søholt Idrætsanlæg 0-2
453052
4 28-08-16
Kl. 11:00
AaB (2) AGF, Aarhus AaB's Anlæg 2-6
453053
4 Ma 29-08-16
Kl. 18:00
HEI Aabyhøj IF Invita Arena, Skæring 1-2
453059
5 03-09-16
Kl. 11:30
Aabyhøj IF Silkeborg IF (1) Aabyhøj Stadion 4-4
453054
4 On 07-09-16
Kl. 19:00
Horsens fS (1) IF Lyseng CASA Arena Horsens 4-0
453138
13 10-09-16
Kl. 10:00
Horsens fS (1) Silkeborg IF (1) CASA Arena Horsens 1-0
453063
6 10-09-16
Kl. 11:00
AaB (2) Aabyhøj IF AaB's Anlæg 6-3
453048
3 11-09-16
Kl. 10:30
AGF, Aarhus Silkeborg IF (1) AGF's anlæg - Fredensvang 5-0
453061
Kampfakta
6 11-09-16
Kl. 14:15
IF Lyseng HEI Lyseng Idrætspark 2-1
453087
7 On 14-09-16
Kl. 18:00
HEI Silkeborg IF (1) Invita Arena, Skæring 1-4
453089
7 17-09-16
Kl. 12:00
Horsens fS (1) AaB (2) CASA Arena Horsens 2-1
453064
7 18-09-16
Kl. 10:00
Aabyhøj IF AGF, Aarhus Aabyhøj Stadion 0-6
453088
Kampfakta
7 18-09-16
Kl. 11:00
Hornslet IF/Skødstrup SF IF Lyseng Hornslet Kunstgræsbane 1-5
453136
13 On 21-09-16
Kl. 18:30
Hornslet IF/Skødstrup SF AGF, Aarhus Hornslet Stadion 0-7
453092
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 09:45
Silkeborg IF (1) IF Lyseng Søholt Idrætsanlæg 0-4
453093
8 24-09-16
Kl. 11:30
Aabyhøj IF Hornslet IF/Skødstrup SF Aabyhøj Stadion 1-4
453040
1 25-09-16
Kl. 10:45
AGF, Aarhus Horsens fS (1) AGF's anlæg - Fredensvang 8-2
453091
8 25-09-16
Kl. 13:10
HEI AaB (2) Invita Arena, Skæring 3-1
453124
12 On 28-09-16
Kl. 17:45
AaB (2) Hornslet IF/Skødstrup SF AaB's Anlæg 0-4
453094
9 On 28-09-16
Kl. 18:00
AGF, Aarhus HEI Invita Arena, Skæring 7-2
453097
9 01-10-16
Kl. 11:00
AaB (2) Silkeborg IF (1) AaB's Anlæg 1-4
453095
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 12:00
IF Lyseng Aabyhøj IF Lyseng Idrætspark 8-1
453057
5 01-10-16
Kl. 14:00
Horsens fS (1) HEI CASA Arena Horsens 3-0
453041
1 02-10-16
Kl. 11:00
AaB (2) HEI AaB's Anlæg 2-2
453096
9 On 05-10-16
Kl. 19:00
Hornslet IF/Skødstrup SF Horsens fS (1) Hornslet Kunstgræsbane 3-4
453056
Kampfakta
5 On 05-10-16
Kl. 19:30
AGF, Aarhus IF Lyseng Fredensvang - Kunstgræsbanen 7-0
453098
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 10:00
Silkeborg IF (1) AGF, Aarhus Søholt Idrætsanlæg 0-3
453117
10 08-10-16
Kl. 10:00
Horsens fS (1) Aabyhøj IF FC Horsens Arena Kunstgræs 7-3
453099
10 09-10-16
Kl. 11:00
HEI Hornslet IF/Skødstrup SF Invita Arena, Skæring 4-1
453058
5 On 12-10-16
Kl. 19:00
Hornslet IF/Skødstrup SF AaB (2) Hornslet Kunstgræsbane 2-1
453119
11 To 13-10-16
Kl. 17:30
Aabyhøj IF HEI Aabyhøj Stadion 2-2
453118
11 22-10-16
Kl. 10:00
AGF, Aarhus AaB (2) AGF's anlæg - Fredensvang 4-1
453120
Kampfakta
11 23-10-16
Kl. 11:30
IF Lyseng Horsens fS (1) Lyseng Idrætspark 3-0
453121
11 On 26-10-16
Kl. 19:00
Hornslet IF/Skødstrup SF Silkeborg IF (1) Hornslet Kunstgræsbane 0-5
453135
12 29-10-16
Kl. 10:00
Silkeborg IF (1) Aabyhøj IF Søholt Idrætsanlæg 5-2
453122
Kampfakta
12 30-10-16
Kl. 11:00
IF Lyseng AGF, Aarhus Lyseng Kunstgræs 1-1
453123
12 30-10-16
Kl. 11:00
HEI Horsens fS (1) Invita Arena, Skæring 2-6
453137
Kampfakta
13 On 02-11-16
Kl. 18:15
HEI IF Lyseng Hornslet Kunstgræsbane 0-5
453062
6 05-11-16
Kl. 10:00
Silkeborg IF (1) Horsens fS (1) Silkeborg Kunstbane 6-1
453060
6 06-11-16
Kl. 11:00
AGF, Aarhus Hornslet IF/Skødstrup SF AGF's anlæg - Fredensvang 3-1
453139
13 06-11-16
Kl. 12:00
Aabyhøj IF AaB (2) tst Kunstgræsbane 3-4
453100
10 On 09-11-16
Kl. 19:00
AaB (2) IF Lyseng AaB's Anlæg 0-2
453140
14 On 09-11-16
Kl. 19:30
AGF, Aarhus Aabyhøj IF Fredensvang - Kunstgræsbanen 6-1
453141
14 12-11-16
Kl. 10:00
Silkeborg IF (1) HEI Silkeborg Kunstbane 5-0
453143
14 12-11-16
Kl. 11:00
AaB (2) Horsens fS (1) AaB's Anlæg 3-6
453142
Kampfakta
14 13-11-16
Kl. 11:30
IF Lyseng Hornslet IF/Skødstrup SF Lyseng Kunstgræs 0-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 16 til foråret 17 her.