Herrer Serie 1 - Efterår 2016, Pulje 5 (2016)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
424125
1 06-08-16
Kl. 14:00
Aabybro IF AaB Aabybro Idrætscenter 2-3
424132
2 13-08-16
Kl. 13:00
Jetsmark IF Nørresundby FB Jetsmark Stadion 0-4
424131
2 13-08-16
Kl. 13:30
Sulsted IF Aabybro IF Sulsted Stadion 1-2
424134
Kampfakta
2 14-08-16
Kl. 15:00
Hirtshals B Østervraa IF Schlie Arena 5-0
424137
3 Ti 16-08-16
Kl. 18:30
RKG Sulsted IF Klarup Stadion 1-1
424138
3 On 17-08-16
Kl. 18:30
Nørresundby FB Østervraa IF Nordjyske Bank Arena (NFB) 3-4
424140
3 On 17-08-16
Kl. 19:00
Jetsmark IF AaB Jetsmark Stadion 0-1
424135
Kampfakta
3 On 17-08-16
Kl. 19:00
Aabybro IF Hirtshals B Aabybro Idrætscenter 1-2
424143
4 20-08-16
Kl. 13:30
Sulsted IF Jetsmark IF Sulsted Stadion 0-2
424144
4 20-08-16
Kl. 15:30
AaB Nørresundby FB AaB's Anlæg 3-3
424146
Kampfakta
4 20-08-16
Kl. 15:30
Hirtshals B RKG Schlie Arena 2-3
424142
4 Ti 23-08-16
Kl. 18:30
Østervraa IF Aabybro IF Østervraa Stadion 1-2
424128
1 Ti 23-08-16
Kl. 19:00
RKG Jetsmark IF Klarup Stadion 1-3
424148
5 Fr 26-08-16
Kl. 18:30
AaB Sulsted IF AaB's Anlæg 5-2
424149
5 27-08-16
Kl. 13:00
RKG Østervraa IF Klarup Stadion 4-0
424150
Kampfakta
5 27-08-16
Kl. 13:00
Jetsmark IF Hirtshals B Jetsmark Stadion 5-2
424133
2 Ti 30-08-16
Kl. 18:15
AaB RKG AaB's Anlæg 4-4
424147
5 Ti 30-08-16
Kl. 18:30
Aabybro IF Nørresundby FB Aabybro Idrætscenter 2-1
424126
1 Ti 30-08-16
Kl. 18:30
Østervraa IF Sulsted IF Østervraa Stadion 4-4
424154
6 Fr 02-09-16
Kl. 18:30
Nørresundby FB Sulsted IF Nordjyske Bank Arena (NFB) 3-3
424156
6 03-09-16
Kl. 13:30
Østervraa IF Jetsmark IF Østervraa Stadion 3-2
424152
6 03-09-16
Kl. 14:00
Aabybro IF RKG Aabybro Idrætscenter 1-2
424155
Kampfakta
6 03-09-16
Kl. 15:30
Hirtshals B AaB Schlie Arena 1-0
424127
Kampfakta
1 Ti 06-09-16
Kl. 18:30
Nørresundby FB Hirtshals B NFB Kunstgræs Lindholm 1-1
424157
7 10-09-16
Kl. 13:00
Jetsmark IF Aabybro IF Jetsmark Stadion 2-3
425083
7 10-09-16
Kl. 13:00
RKG Nørresundby FB Klarup Stadion 1-1
425084
7 10-09-16
Kl. 13:00
AaB Østervraa IF AaB's Anlæg 0-2
424159
Kampfakta
7 11-09-16
Kl. 13:30
Sulsted IF Hirtshals B Sulsted Stadion 1-4
425088
8 17-09-16
Kl. 13:00
Jetsmark IF RKG Jetsmark Stadion 3-0
425086
Kampfakta
8 17-09-16
Kl. 13:30
Sulsted IF Østervraa IF Sulsted Stadion 1-1
425087
Kampfakta
8 17-09-16
Kl. 15:30
Hirtshals B Nørresundby FB Schlie Arena 1-1
425085
8 18-09-16
Kl. 15:00
AaB Aabybro IF AaB's Anlæg 0-2
425091
9 24-09-16
Kl. 13:00
RKG AaB Klarup Stadion 2-2
425092
Kampfakta
9 24-09-16
Kl. 13:30
Østervraa IF Hirtshals B Østervraa Stadion 2-2
425090
9 24-09-16
Kl. 13:30
Nørresundby FB Jetsmark IF Nordjyske Bank Arena (NFB) 2-5
425089
Kampfakta
9 24-09-16
Kl. 14:00
Aabybro IF Sulsted IF Aabybro Idrætscenter 2-0
425153
10 01-10-16
Kl. 13:00
AaB Jetsmark IF AaB's Anlæg 5-3
425151
Kampfakta
10 01-10-16
Kl. 13:30
Sulsted IF RKG Sulsted Stadion 1-8
425152
10 01-10-16
Kl. 13:30
Østervraa IF Nørresundby FB Østervraa Stadion 2-3
425150
Kampfakta
10 01-10-16
Kl. 15:30
Hirtshals B Aabybro IF Schlie Arena 0-0
425157
Kampfakta
11 08-10-16
Kl. 13:00
RKG Hirtshals B Klarup Stadion 3-1
425156
11 08-10-16
Kl. 13:30
Nørresundby FB AaB Nordjyske Bank Arena (NFB) 1-6
425154
11 08-10-16
Kl. 14:00
Aabybro IF Østervraa IF Aabybro Idrætscenter 3-0
425155
11 09-10-16
Kl. 13:00
Jetsmark IF Sulsted IF Jetsmark Stadion 2-1
425160
12 15-10-16
Kl. 13:30
Østervraa IF RKG Østervraa Stadion 1-4
425161
Kampfakta
12 15-10-16
Kl. 15:30
Hirtshals B Jetsmark IF Schlie Arena 2-0
425159
Kampfakta
12 15-10-16
Kl. 15:30
Sulsted IF AaB Sulsted Stadion 2-1
425158
12 16-10-16
Kl. 13:00
Nørresundby FB Aabybro IF Nordjyske Bank Arena (NFB) 2-1
425296
13 22-10-16
Kl. 13:00
RKG Aabybro IF Klarup Stadion 2-0
425299
Kampfakta
13 22-10-16
Kl. 13:00
AaB Hirtshals B AaB's Anlæg 2-3
425300
13 22-10-16
Kl. 13:00
Jetsmark IF Østervraa IF Jetsmark Stadion 3-2
425298
Kampfakta
13 22-10-16
Kl. 13:30
Sulsted IF Nørresundby FB Sulsted Stadion 1-7
425303
14 29-10-16
Kl. 13:30
Nørresundby FB RKG Nordjyske Bank Arena (NFB) 1-3
425304
14 29-10-16
Kl. 13:30
Østervraa IF AaB Østervraa Stadion 2-5
425301
14 29-10-16
Kl. 14:30
Aabybro IF Jetsmark IF Aabybro Idrætscenter 0-0
425302
14 29-10-16
Kl. 15:30
Hirtshals B Sulsted IF Schlie Arena 4-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999