Turneringer og resultater

Turneringer & resultater

Del
Del

Herre-DS, Pulje 2 (2012)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
361780
1 13-08-11
Kl. 12:00
Haderslev Kolding Banerne ved Haderslev Idrætscenter 0-2
361784
1 13-08-11
Kl. 13:30
Ringsted Næsby Ringsted Stadion 2-4
361786
1 13-08-11
Kl. 14:00
FC Sønderborg Korup Alsie Express Park 4-3
361781
1 13-08-11
Kl. 15:00
Middelfart Fjordager Middelfart Stadion 4-1
361785
1 13-08-11
Kl. 15:00
OKS Herlufsholm GF OKSON-Park 6-1
361783
1 13-08-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Døllefjelde Musse Tønder Hallerne 4-1
361788
2 20-08-11
Kl. 13:00
Herlufsholm GF FC Sønderborg Herlufsholm Stadion 3-1
361787
2 20-08-11
Kl. 14:00
Kolding Middelfart Kolding Stadion 1-2
361792
2 20-08-11
Kl. 15:00
Fjordager Frem Sakskøbing Fjordager IF.s anlæg 1-1
361793
2 20-08-11
Kl. 15:00
Korup Haderslev Korup Kultur- & Idrætscenter 3-3
361791
2 20-08-11
Kl. 15:00
Næstved FC Sydvest Næstved Stadion, Opvisningsbanen 4-1
361789
2 21-08-11
Kl. 11:00
Næsby OKS Næsby Stadion 1-4
361800
3 Fr 26-08-11
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Korup Herlufsholm Stadion 3-1
361794
3 27-08-11
Kl. 15:00
Middelfart Haderslev Middelfart Stadion 6-1
361798
3 27-08-11
Kl. 15:00
OKS Døllefjelde Musse OKSON-Park 3-1
361796
3 27-08-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Fjordager Tønder Hallerne 6-0
361799
3 27-08-11
Kl. 16:00
FC Sønderborg Næsby Alsie Express Park 1-5
361801
4 03-09-11
Kl. 14:00
Kolding FC Sydvest Kolding Stadion 1-3
361804
4 03-09-11
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse FC Sønderborg DMI´s anlæg 4-1
361807
4 03-09-11
Kl. 15:00
Korup Middelfart Korup Kultur- & Idrætscenter 0-8
361805
4 03-09-11
Kl. 15:00
Næstved OKS Næstved Stadion, Opvisningsbanen 3-2
361802
4 03-09-11
Kl. 15:30
Haderslev Frem Sakskøbing Banerne ved Haderslev Idrætscenter 2-2
361806
4 03-09-11
Kl. 15:30
Fjordager Ringsted Fjordager IF.s anlæg 1-2
361803
4 04-09-11
Kl. 13:00
Næsby Herlufsholm GF Næsby Stadion 2-3
361797
3 On 07-09-11
Kl. 17:45
Ringsted Næstved Ringsted Stadion 0-3
361813
5 10-09-11
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Døllefjelde Musse Herlufsholm Stadion 2-1
361810
5 10-09-11
Kl. 13:30
Ringsted Kolding Ringsted Stadion 2-1
361811
5 10-09-11
Kl. 15:00
OKS Fjordager OKSON-Park 3-1
361808
5 10-09-11
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Middelfart Inges Auto Park 0-2
361812
5 10-09-11
Kl. 16:00
FC Sønderborg Næstved V. Sottrup Idrætsanlæg 0-6
361814
5 11-09-11
Kl. 11:00
Næsby Korup Næsby Stadion 1-0
361809
5 11-09-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Haderslev Tønder Hallerne 3-0
361815
6 17-09-11
Kl. 14:00
Kolding OKS Kolding Stadion 4-1
361817
6 17-09-11
Kl. 15:00
Middelfart FC Sydvest Middelfart Stadion 4-0
361818
6 17-09-11
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse Næsby DMI´s anlæg 0-4
361821
6 17-09-11
Kl. 15:00
Korup Frem Sakskøbing Korup Kultur- & Idrætscenter 1-1
361819
6 17-09-11
Kl. 15:00
Næstved Herlufsholm GF Næstved Stadion, Opvisningsbanen 1-1
361816
6 17-09-11
Kl. 15:30
Haderslev Ringsted Banerne ved Haderslev Idrætscenter 0-2
361820
6 17-09-11
Kl. 15:30
Fjordager FC Sønderborg Fjordager IF.s anlæg 2-1
361782
1 Ti 20-09-11
Kl. 17:30
Frem Sakskøbing Næstved Inges Auto Park 2-3
361826
7 24-09-11
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Fjordager Herlufsholm Stadion 3-1
361823
7 24-09-11
Kl. 13:30
Ringsted Middelfart Ringsted Stadion 3-1
361828
7 24-09-11
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse Korup DMI´s anlæg 4-1
361824
7 24-09-11
Kl. 15:00
OKS Haderslev OKSON-Park 2-1
361822
7 24-09-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Frem Sakskøbing Klosterhallen 1-2
361825
7 24-09-11
Kl. 16:00
FC Sønderborg Kolding Alsie Express Park 2-3
361827
7 25-09-11
Kl. 13:00
Næsby Næstved Næsby Stadion 4-1
361830
8 01-10-11
Kl. 12:00
Haderslev FC Sønderborg Banerne ved Haderslev Idrætscenter 2-3
361829
8 01-10-11
Kl. 14:00
Kolding Herlufsholm GF Kolding Stadion 2-0
361831
8 01-10-11
Kl. 15:00
Middelfart OKS Middelfart Stadion 3-1
361835
8 01-10-11
Kl. 15:00
Korup FC Sydvest Korup Kultur- & Idrætscenter 0-3
361833
8 01-10-11
Kl. 15:00
Næstved Døllefjelde Musse Næstved Stadion, Opvisningsbanen 2-2
361832
8 01-10-11
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Ringsted Inges Auto Park 2-1
361834
8 01-10-11
Kl. 15:30
Fjordager Næsby Fjordager IF.s anlæg 5-2
361839
9 08-10-11
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Haderslev Herlufsholm Stadion 4-2
361836
9 08-10-11
Kl. 13:30
Ringsted FC Sydvest Ringsted Stadion 2-3
361841
9 08-10-11
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse Fjordager DMI´s anlæg 6-2
361837
9 08-10-11
Kl. 15:00
OKS Frem Sakskøbing OKSON-Park 1-3
361842
9 08-10-11
Kl. 15:00
Næstved Korup Næstved Stadion, Opvisningsbanen 5-0
361838
9 08-10-11
Kl. 16:00
FC Sønderborg Middelfart Alsie Express Park 1-2
361840
9 09-10-11
Kl. 11:00
Næsby Kolding Næsby Stadion 1-1
361844
10 15-10-11
Kl. 12:00
Haderslev Næsby Banerne ved Haderslev Idrætscenter 1-8
361843
10 15-10-11
Kl. 14:00
Kolding Døllefjelde Musse Kolding Stadion 6-1
361845
10 15-10-11
Kl. 15:00
Middelfart Herlufsholm GF Middelfart Stadion 4-0
361849
10 15-10-11
Kl. 15:00
Korup Ringsted Korup Kultur- & Idrætscenter 2-5
361848
10 15-10-11
Kl. 15:30
Fjordager Næstved Fjordager IF.s anlæg 1-2
361846
10 15-10-11
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing FC Sønderborg Inges Auto Park 2-2
361847
10 15-10-11
Kl. 15:30
FC Sydvest OKS Klosterhallen 2-0
361852
11 22-10-11
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Frem Sakskøbing Herlufsholm Stadion 0-0
361854
11 22-10-11
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse Haderslev DMI´s anlæg 2-4
361850
11 22-10-11
Kl. 15:00
OKS Ringsted OKSON-Park 0-4
361855
11 22-10-11
Kl. 15:00
Næstved Kolding Næstved Stadion, Opvisningsbanen 2-1
361856
11 22-10-11
Kl. 15:30
Fjordager Korup Fjordager IF.s anlæg 3-1
361851
11 22-10-11
Kl. 16:00
FC Sønderborg FC Sydvest Alsie Express Park 0-4
361853
11 23-10-11
Kl. 11:00
Næsby Middelfart Næsby Stadion 3-1
361862
12 29-10-11
Kl. 13:30
Ringsted FC Sønderborg Ringsted Stadion 5-0
361863
12 29-10-11
Kl. 15:00
OKS Korup OKSON-Park 5-1
361859
12 29-10-11
Kl. 15:00
Middelfart Døllefjelde Musse Middelfart Stadion 12-2
361861
12 29-10-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Herlufsholm GF Tønder Hallerne 4-1
361858
12 29-10-11
Kl. 15:30
Haderslev Næstved Haderslev Kunstgræsbane 2-4
361860
12 29-10-11
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Næsby Inges Auto Park 1-3
361857
12 29-10-11
Kl. 16:00
Kolding Fjordager Kolding Stadion 1-0
361865
13 05-11-11
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Ringsted Herlufsholm Stadion 3-4
361864
13 05-11-11
Kl. 14:00
FC Sønderborg OKS Alsie Express Park 0-3
361867
13 05-11-11
Kl. 14:30
Døllefjelde Musse Frem Sakskøbing DMI´s anlæg 0-0
361869
13 05-11-11
Kl. 14:30
Fjordager Haderslev Fjordager IF.s anlæg 0-4
361870
13 05-11-11
Kl. 14:30
Korup Kolding Korup Kultur- & Idrætscenter 1-4
361868
13 05-11-11
Kl. 14:30
Næstved Middelfart Næstved Stadion, Opvisningsbanen 0-2
361866
13 05-11-11
Kl. 16:00
Næsby FC Sydvest Næsby Stadion 2-2
361790
2 12-11-11
Kl. 14:00
Døllefjelde Musse Ringsted DMI´s anlæg 1-2
361795
3 12-11-11
Kl. 14:00
Frem Sakskøbing Kolding Inges Auto Park 3-2
361875
14 To 05-04-12
Kl. 13:00
Næsby Ringsted Næsby Stadion 0-0
361871
14 To 05-04-12
Kl. 14:00
Kolding Haderslev Kolding Stadion 4-0
361874
14 To 05-04-12
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse FC Sydvest DMI´s anlæg 0-4
361876
14 To 05-04-12
Kl. 15:00
Herlufsholm GF OKS Herlufsholm Stadion 3-0
361877
14 To 05-04-12
Kl. 15:00
Korup FC Sønderborg Korup Kultur- & Idrætscenter 0-0
361872
14 To 05-04-12
Kl. 15:00
Fjordager Middelfart Fjordager IF.s anlæg 0-3
361873
14 To 05-04-12
Kl. 15:00
Næstved Frem Sakskøbing Næstved Stadion, Opvisningsbanen 2-2
361884
15 Ma 09-04-12
Kl. 12:00
Haderslev Korup Banerne ved Haderslev Idrætscenter 2-0
361881
15 Ma 09-04-12
Kl. 13:30
Ringsted Døllefjelde Musse Ringsted Stadion 1-2
361879
15 Ma 09-04-12
Kl. 14:00
FC Sønderborg Herlufsholm GF Alsie Express Park 4-2
361880
15 Ma 09-04-12
Kl. 15:00
OKS Næsby OKSON-Park 0-2
361878
15 Ma 09-04-12
Kl. 15:00
Middelfart Kolding Middelfart Stadion 4-1
361882
15 Ma 09-04-12
Kl. 15:30
FC Sydvest Næstved Klosterhallen 1-0
361883
15 Ma 09-04-12
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Fjordager Inges Auto Park 2-0
361885
16 14-04-12
Kl. 12:00
Haderslev Middelfart Banerne ved Haderslev Idrætscenter 0-1
361889
16 14-04-12
Kl. 13:00
Næstved Ringsted Næstved Stadion, Opvisningsbanen 0-5
361890
16 14-04-12
Kl. 13:00
Fjordager FC Sydvest Fjordager IF.s anlæg 0-3
361886
16 14-04-12
Kl. 14:00
Kolding Frem Sakskøbing Kolding Stadion 3-2
361891
16 14-04-12
Kl. 15:00
Korup Herlufsholm GF Korup Kultur- & Idrætscenter 0-0
361888
16 14-04-12
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse OKS DMI´s anlæg 3-2
361887
16 15-04-12
Kl. 13:00
Næsby FC Sønderborg Næsby Stadion 2-2
361894
17 21-04-12
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Næsby Herlufsholm Stadion 4-1
361897
17 21-04-12
Kl. 13:30
Ringsted Fjordager Ringsted Stadion 5-1
361898
17 21-04-12
Kl. 15:00
Middelfart Korup Middelfart Stadion 3-0
361896
17 21-04-12
Kl. 15:00
OKS Næstved OKSON-Park 0-0
361892
17 21-04-12
Kl. 15:30
FC Sydvest Kolding Klosterhallen 1-0
361893
17 21-04-12
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Haderslev Inges Auto Park 4-1
361895
17 21-04-12
Kl. 16:00
FC Sønderborg Døllefjelde Musse Alsie Express Park 2-1
361905
18 Fr 27-04-12
Kl. 19:00
Korup Næsby Korup Kultur- & Idrætscenter 0-2
361901
18 28-04-12
Kl. 14:00
Kolding Ringsted Kolding Stadion 2-2
361899
18 28-04-12
Kl. 15:00
Middelfart Frem Sakskøbing Middelfart Stadion 3-3
361902
18 28-04-12
Kl. 15:00
Fjordager OKS Fjordager IF.s anlæg 2-2
361904
18 28-04-12
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse Herlufsholm GF DMI´s anlæg 6-2
361903
18 28-04-12
Kl. 15:00
Næstved FC Sønderborg Næstved Stadion, Opvisningsbanen 2-2
361900
18 28-04-12
Kl. 15:30
Haderslev FC Sydvest Banerne ved Haderslev Idrætscenter 3-2
361910
19 05-05-12
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Næstved Herlufsholm Stadion 1-2
361907
19 05-05-12
Kl. 13:30
Ringsted Haderslev Ringsted Stadion 0-3
361911
19 05-05-12
Kl. 14:00
FC Sønderborg Fjordager Alsie Express Park 3-1
361906
19 05-05-12
Kl. 15:00
OKS Kolding OKSON-Park 2-1
361908
19 05-05-12
Kl. 15:30
FC Sydvest Middelfart Klosterhallen 3-1
361912
19 05-05-12
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Korup Inges Auto Park 3-0
361914
20 Fr 11-05-12
Kl. 18:00
Middelfart Ringsted Middelfart Stadion 2-1
361915
20 12-05-12
Kl. 12:00
Haderslev OKS Banerne ved Haderslev Idrætscenter 2-1
361916
20 12-05-12
Kl. 14:00
Kolding FC Sønderborg Kolding Stadion 1-1
361917
20 12-05-12
Kl. 15:00
Fjordager Herlufsholm GF Fjordager IF.s anlæg 0-7
361919
20 12-05-12
Kl. 15:00
Korup Døllefjelde Musse Korup Kultur- & Idrætscenter 1-2
361918
20 12-05-12
Kl. 15:00
Næstved Næsby Næstved Stadion, Opvisningsbanen 4-2
361913
20 12-05-12
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing FC Sydvest Inges Auto Park 1-1
361909
19 To 17-05-12
Kl. 13:00
Næsby Døllefjelde Musse Næsby Stadion 3-1
361920
21 19-05-12
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Kolding Herlufsholm Stadion 1-5
361921
21 19-05-12
Kl. 14:00
FC Sønderborg Haderslev Alsie Express Park 3-2
361922
21 19-05-12
Kl. 15:00
OKS Middelfart OKSON-Park 2-2
361924
21 19-05-12
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse Næstved DMI´s anlæg 2-2
361926
21 19-05-12
Kl. 15:30
FC Sydvest Korup Klosterhallen 11-0
361925
21 20-05-12
Kl. 11:00
Næsby Fjordager Næsby Stadion 3-2
361932
22 26-05-12
Kl. 14:00
Kolding Næsby Kolding Stadion 2-1
361931
22 26-05-12
Kl. 14:00
Haderslev Herlufsholm GF Banerne ved Haderslev Idrætscenter 2-1
361930
22 26-05-12
Kl. 15:00
Middelfart FC Sønderborg Middelfart Stadion 3-0
361934
22 26-05-12
Kl. 15:00
Korup Næstved Korup Kultur- & Idrætscenter 1-5
361933
22 26-05-12
Kl. 15:00
Fjordager Døllefjelde Musse Fjordager IF.s anlæg 2-5
361928
22 26-05-12
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing OKS Inges Auto Park 2-1
361927
22 26-05-12
Kl. 15:30
FC Sydvest Ringsted Klosterhallen 1-0
361942
23 Fr 01-06-12
Kl. 19:00
Ringsted Korup Ringsted Stadion 4-1
361937
23 02-06-12
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Middelfart Herlufsholm Stadion 1-4
361935
23 02-06-12
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse Kolding DMI´s anlæg 5-1
361939
23 02-06-12
Kl. 15:00
OKS FC Sydvest OKSON-Park 0-4
361941
23 02-06-12
Kl. 15:00
Næstved Fjordager Næstved Stadion, Opvisningsbanen 2-0
361938
23 02-06-12
Kl. 16:00
FC Sønderborg Frem Sakskøbing Alsie Express Park 2-1
361936
23 03-06-12
Kl. 11:00
Næsby Haderslev Næsby Stadion 0-2
361923
21 On 06-06-12
Kl. 19:00
Ringsted Frem Sakskøbing Ringsted Stadion 2-0
361946
24 Fr 08-06-12
Kl. 18:30
Middelfart Næsby Middelfart Stadion 10-1
361949
24 Fr 08-06-12
Kl. 19:00
Korup Fjordager Korup Kultur- & Idrætscenter 2-0
361948
24 Fr 08-06-12
Kl. 19:30
Kolding Næstved Kolding Stadion 4-1
361943
24 09-06-12
Kl. 13:30
Ringsted OKS Ringsted Stadion 2-1
361947
24 09-06-12
Kl. 15:00
Haderslev Døllefjelde Musse Banerne ved Haderslev Idrætscenter 5-3
361945
24 09-06-12
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Herlufsholm GF Inges Auto Park 1-0
361944
24 09-06-12
Kl. 15:30
FC Sydvest FC Sønderborg Klosterhallen 3-3
361956
25 Fr 15-06-12
Kl. 19:00
Korup OKS Korup Kultur- & Idrætscenter 0-3
361954
25 16-06-12
Kl. 13:00
Herlufsholm GF FC Sydvest Herlufsholm Stadion 1-1
361953
25 16-06-12
Kl. 13:00
Næsby Frem Sakskøbing Næsby Stadion 3-2
361955
25 16-06-12
Kl. 14:00
FC Sønderborg Ringsted Alsie Express Park 0-3
361952
25 16-06-12
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse Middelfart DMI´s anlæg 4-1
361950
25 16-06-12
Kl. 15:00
Fjordager Kolding Fjordager IF.s anlæg 1-1
361951
25 16-06-12
Kl. 15:00
Næstved Haderslev Næstved Stadion, Opvisningsbanen 2-1
361963
26 Fr 22-06-12
Kl. 18:45
Kolding Korup Kolding Stadion 8-2
361959
26 23-06-12
Kl. 14:00
FC Sydvest Næsby Klosterhallen 4-2
361957
26 23-06-12
Kl. 15:00
OKS FC Sønderborg OKSON-Park 2-0
361961
26 23-06-12
Kl. 15:00
Middelfart Næstved Middelfart Stadion 1-4
361960
26 23-06-12
Kl. 15:00
Frem Sakskøbing Døllefjelde Musse Inges Auto Park 2-1
361958
26 23-06-12
Kl. 15:00
Ringsted Herlufsholm GF Ringsted Stadion 1-1
361962
26 23-06-12
Kl. 15:00
Haderslev Fjordager Banerne ved Haderslev Idrætscenter 3-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222
Indtast klubbens navn eller en del af navnet
Udvidet kampsøgning
 
 
Glemt adgangskode?
Indtast dit brugernavn eller email her, så vi din adgangskode til dig.
Brugernavn / E-Mail:
ELLER
 
Lav ny profil uden Facebook