|
400444
|
lø25-03 2023
|
12:15
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
400512
|
lø25-03 2023
|
13:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
|
|
|
400327
|
lø25-03 2023
|
13:30
|
|
|
Næsbjerg Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
387623
|
sø26-03 2023
|
14:10
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
|
|
400525
|
to30-03 2023
|
19:00
|
|
|
Ølgod Efterskole Kunstgræs
|
|
|
|
400528
|
lø01-04 2023
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
|
400526
|
lø01-04 2023
|
14:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
|
|
400527
|
lø01-04 2023
|
15:30
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
|
|
400531
|
to06-04 2023
|
13:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
|
|
400533
|
to06-04 2023
|
15:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
|
|
|
400530
|
lø08-04 2023
|
13:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
400529
|
ma10-04 2023
|
15:15
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
|
|
400543
|
fr14-04 2023
|
18:30
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
|
|
400539
|
fr14-04 2023
|
18:45
|
|
|
Skovlund Stadion
|
|
|
|
400544
|
lø15-04 2023
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
400538
|
sø16-04 2023
|
11:00
|
|
|
Næsbjerg Idrætsanlæg
|
|
|
|
400551
|
fr21-04 2023
|
18:45
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
|
|
400554
|
lø22-04 2023
|
14:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
|
|
400549
|
sø23-04 2023
|
15:15
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
|
|
400553
|
ti25-04 2023
|
18:45
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
400825
|
fr28-04 2023
|
18:45
|
|
|
Skovlund Stadion
|
|
|
|
400581
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
400555
|
lø29-04 2023
|
15:15
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
|
|
400582
|
sø30-04 2023
|
11:00
|
|
|
Næsbjerg Idrætsanlæg
|
|
|
|
400776
|
to04-05 2023
|
18:45
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
|
|
400775
|
fr05-05 2023
|
18:30
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
400774
|
sø07-05 2023
|
11:00
|
|
|
Skovlund Stadion
|
|
|
|
400583
|
ti09-05 2023
|
19:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
|
|
400779
|
fr12-05 2023
|
19:00
|
|
|
Skovlund Stadion
|
|
|
|
400790
|
lø13-05 2023
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
400791
|
lø13-05 2023
|
14:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
400778
|
sø14-05 2023
|
15:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
|
|
400795
|
ti16-05 2023
|
18:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
400796
|
ti16-05 2023
|
18:30
|
|
|
Næsbjerg Idrætsanlæg
|
|
|
|
400794
|
on17-05 2023
|
18:30
|
|
|
Skads Skole
|
|
|
|
400792
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
|
|
400802
|
fr19-05 2023
|
19:00
|
|
|
Skovlund Stadion
|
|
|
|
400800
|
lø20-05 2023
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
400809
|
sø21-05 2023
|
11:00
|
|
|
Næsbjerg Idrætsanlæg
|
|
|
|
400812
|
sø21-05 2023
|
13:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
|
|
400814
|
fr26-05 2023
|
19:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
|
|
400819
|
lø27-05 2023
|
14:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
400815
|
ma29-05 2023
|
13:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
|
|
400813
|
ma29-05 2023
|
15:15
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
|
|
400821
|
fr02-06 2023
|
19:00
|
|
|
Skovlund Stadion
|
|
|
|
400822
|
lø03-06 2023
|
12:00
|
|
|
Næsbjerg Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
400823
|
lø03-06 2023
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
400820
|
lø03-06 2023
|
13:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
|
|
400556
|
to08-06 2023
|
19:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
|
|
400835
|
lø10-06 2023
|
11:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
|
|
400824
|
lø10-06 2023
|
14:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
400836
|
ti13-06 2023
|
19:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
|
|
401408
|
lø17-06 2023
|
14:30
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
|
|
401409
|
lø17-06 2023
|
14:30
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
401411
|
lø17-06 2023
|
14:30
|
|
|
Næsbjerg Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
401410
|
ti20-06 2023
|
19:30
|
|
|
Skads Skole
|
|
|
Følgende 2 hold på 6. pladsen undgår play-off kamp og forbliver i serie 3: ASA, Aarhus (pulje 40) og FC Skanderborg (pulje 41).
Der tages forbehold for protester, forkert indtastede resultater mv.