|
811233
|
lø13-08 2022
|
10:30
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
811235
|
lø13-08 2022
|
10:30
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
811234
|
sø14-08 2022
|
11:15
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
811236
|
to18-08 2022
|
18:30
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
811238
|
sø21-08 2022
|
11:00
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
|
|
811237
|
sø21-08 2022
|
16:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
|
811275
|
to25-08 2022
|
18:30
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
811239
|
sø28-08 2022
|
10:30
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
811240
|
sø28-08 2022
|
11:15
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
|
|
811241
|
ma29-08 2022
|
18:00
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
|
|
|
811243
|
lø03-09 2022
|
10:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
HHT
|
|
|
811244
|
sø04-09 2022
|
10:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
811242
|
sø04-09 2022
|
10:30
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
811247
|
lø10-09 2022
|
11:30
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
|
|
811245
|
sø11-09 2022
|
11:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
|
|
811246
|
sø11-09 2022
|
11:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
811249
|
to15-09 2022
|
17:45
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
811250
|
lø17-09 2022
|
10:30
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
811248
|
lø17-09 2022
|
11:00
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
|
|
811251
|
lø24-09 2022
|
10:30
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
811267
|
sø25-09 2022
|
11:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
|
|
811252
|
fr30-09 2022
|
17:30
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
811269
|
lø01-10 2022
|
10:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
|
|
|
|
811268
|
sø02-10 2022
|
10:15
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
811270
|
sø02-10 2022
|
16:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
811272
|
lø08-10 2022
|
12:45
|
|
|
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
|
|
|
|
811271
|
sø09-10 2022
|
11:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
811273
|
sø09-10 2022
|
11:15
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
|
|
811274
|
on12-10 2022
|
17:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
811276
|
on12-10 2022
|
17:45
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
Se rækkebeskrivelser her
Se ombrydningen for U14 her