|
810928
|
lø13-08 2022
|
11:00
|
|
|
Dalby Sportsplads
|
|
|
|
810930
|
lø13-08 2022
|
11:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
810929
|
sø14-08 2022
|
11:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
|
|
|
810927
|
ti16-08 2022
|
18:00
|
|
|
Bredebro Idrætscenter
|
|
|
|
810931
|
lø20-08 2022
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
810933
|
lø20-08 2022
|
15:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
810934
|
sø21-08 2022
|
11:30
|
|
|
Jelling Stadion (Kunstgræs)
|
|
|
|
810938
|
lø27-08 2022
|
09:30
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
|
|
810936
|
lø27-08 2022
|
11:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
810937
|
lø27-08 2022
|
11:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
|
|
|
810935
|
ti30-08 2022
|
18:00
|
|
|
Tønderhallerne
|
|
|
|
811121
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
|
|
810939
|
lø03-09 2022
|
11:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
810940
|
lø03-09 2022
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
810941
|
lø03-09 2022
|
16:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
810942
|
sø04-09 2022
|
13:00
|
|
|
Jelling Stadion (Kunstgræs)
|
|
|
|
810944
|
fr16-09 2022
|
18:30
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
|
|
810946
|
lø17-09 2022
|
10:00
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
|
|
810945
|
lø17-09 2022
|
11:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
810943
|
lø17-09 2022
|
13:00
|
|
|
Klosterhallen
|
|
|
|
811111
|
lø24-09 2022
|
11:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
810948
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
|
|
810947
|
lø24-09 2022
|
13:00
|
|
|
Marskhallen
|
|
|
|
811110
|
sø25-09 2022
|
11:00
|
|
|
Gormshallen (Flyveren)
|
|
|
|
811113
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
811115
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
811114
|
lø01-10 2022
|
15:15
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
811112
|
ti04-10 2022
|
17:30
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
|
|
811117
|
lø08-10 2022
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
811119
|
lø08-10 2022
|
12:00
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
|
|
811118
|
sø09-10 2022
|
13:00
|
|
|
Jelling Stadion (Kunstgræs)
|
|
|
|
811116
|
sø09-10 2022
|
16:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
811122
|
lø15-10 2022
|
10:45
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
811123
|
lø15-10 2022
|
11:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
811120
|
lø22-10 2022
|
13:00
|
|
|
Bredebro Idrætscenter
|
|
|
|
811144
|
lø29-10 2022
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
811155
|
lø29-10 2022
|
11:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
811156
|
sø30-10 2022
|
12:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
811124
|
sø30-10 2022
|
13:00
|
|
|
Jelling Stadion (Kunstgræs)
|
|
|
|
811158
|
lø05-11 2022
|
12:30
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
|
|
811157
|
lø05-11 2022
|
13:00
|
|
|
Klosterhallen
|
|
|
|
811160
|
lø05-11 2022
|
15:15
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
811159
|
sø06-11 2022
|
12:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
|
|
810932
|
lø12-11 2022
|
10:30
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
|
|
811161
|
ti15-11 2022
|
18:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
|
|
811164
|
on16-11 2022
|
18:00
|
|
|
Jelling Stadion (Kunstgræs)
|
|
|
|
811163
|
lø19-11 2022
|
11:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
811162
|
lø19-11 2022
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
811166
|
lø26-11 2022
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
811165
|
lø26-11 2022
|
11:30
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
811167
|
lø26-11 2022
|
12:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
811168
|
lø26-11 2022
|
12:30
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
|
|
811172
|
lø03-12 2022
|
11:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
811171
|
lø03-12 2022
|
12:15
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
|
|
811169
|
lø03-12 2022
|
13:00
|
|
|
Tønder Kunstgræs
|
|
|
|
811170
|
lø03-12 2022
|
13:00
|
|
|
Jelling Stadion (Kunstgræs)
|
|
|
Se rækkebeskrivelser her
Se ombrydningen for U14 her
Har I interesse I at deltage i U14 Drenge Liga 1 i foråret 2023 - så ansøg om et wildcard her. Ansøgningsfrist er 23. november.