|
110368
|
sø14-08 2022
|
11:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
110371
|
sø14-08 2022
|
14:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
|
110373
|
sø21-08 2022
|
10:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
|
110372
|
sø21-08 2022
|
12:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
|
|
110374
|
sø21-08 2022
|
15:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
110375
|
ti23-08 2022
|
19:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
|
110379
|
lø27-08 2022
|
12:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
110377
|
sø28-08 2022
|
11:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
110366
|
on31-08 2022
|
19:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
110382
|
fr02-09 2022
|
19:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
|
110380
|
sø04-09 2022
|
12:30
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
|
|
110383
|
sø04-09 2022
|
15:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
110381
|
sø04-09 2022
|
15:30
|
|
|
VB Parken
|
|
|
|
110386
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
STS Biler Arena (Måbjerg)
|
|
|
|
110385
|
sø11-09 2022
|
15:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
110387
|
sø11-09 2022
|
15:30
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
|
|
110364
|
ti13-09 2022
|
18:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
|
|
110369
|
sø18-09 2022
|
15:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
110389
|
sø18-09 2022
|
15:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
110391
|
sø18-09 2022
|
17:00
|
|
|
VB Parken
|
|
|
|
110393
|
fr23-09 2022
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
|
|
110394
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
110392
|
lø24-09 2022
|
14:00
|
|
|
VB Parken
|
|
|
|
110395
|
sø25-09 2022
|
15:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
110398
|
on28-09 2022
|
19:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
110376
|
to29-09 2022
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
|
|
110396
|
sø02-10 2022
|
12:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
|
|
110399
|
sø02-10 2022
|
14:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
|
|
110397
|
sø02-10 2022
|
15:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
110384
|
on05-10 2022
|
18:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
|
|
133638
|
on05-10 2022
|
19:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
110400
|
sø09-10 2022
|
12:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
110402
|
sø09-10 2022
|
14:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
|
|
110401
|
sø09-10 2022
|
15:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
110403
|
sø09-10 2022
|
15:30
|
|
|
VB Parken
|
|
|
|
133952
|
on12-10 2022
|
19:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
110405
|
fr14-10 2022
|
19:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
110404
|
ti25-10 2022
|
19:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
|
|
110367
|
on26-10 2022
|
14:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
110378
|
to27-10 2022
|
19:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
|
|
133980
|
lø29-10 2022
|
12:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
|
|
133966
|
sø30-10 2022
|
15:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
133969
|
sø30-10 2022
|
15:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
133981
|
sø30-10 2022
|
15:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
133982
|
on02-11 2022
|
19:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
143233
|
fr04-11 2022
|
19:00
|
|
|
VB Parken
|
|
|
|
133983
|
sø06-11 2022
|
14:30
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
|
143240
|
sø06-11 2022
|
15:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
110390
|
on09-11 2022
|
19:30
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
143874
|
to10-11 2022
|
18:30
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
|
|
199861
|
to10-11 2022
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
|
|
199859
|
lø12-11 2022
|
12:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
199860
|
sø13-11 2022
|
15:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
110388
|
on16-11 2022
|
18:30
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
110370
|
fr18-11 2022
|
18:30
|
|
|
VB Parken
|
|
|
|
110365
|
sø20-11 2022
|
14:30
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
|
Se rækkebeskrivelser her
Se ombrydningen for U17 her