|
301684
|
ti09-08 2022
|
18:30
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
301682
|
on10-08 2022
|
19:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
|
301683
|
to11-08 2022
|
19:00
|
|
|
Viby Gymnasium og HF
|
UHT
|
|
|
|
301685
|
lø13-08 2022
|
15:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
HHT
|
|
|
301687
|
lø13-08 2022
|
15:00
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
|
|
301688
|
sø14-08 2022
|
13:00
|
|
|
NES Park
|
HHT
|
|
|
|
301689
|
to18-08 2022
|
19:15
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
UHT
|
|
|
301773
|
to18-08 2022
|
20:15
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
507972
|
fr19-08 2022
|
19:00
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
|
|
301817
|
lø20-08 2022
|
11:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
|
507971
|
lø20-08 2022
|
15:30
|
|
|
Egelund Idrætscenter
|
|
|
|
767638
|
sø21-08 2022
|
12:30
|
|
|
NES Park
|
HHT
|
|
|
301690
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
767661
|
to25-08 2022
|
19:00
|
|
|
Viby Gymnasium og HF
|
|
|
|
767641
|
lø27-08 2022
|
10:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
767640
|
ma29-08 2022
|
19:00
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
|
|
767642
|
ma29-08 2022
|
19:30
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
UHT
|
|
|
767646
|
to01-09 2022
|
18:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
767643
|
fr02-09 2022
|
19:15
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
767645
|
lø03-09 2022
|
13:00
|
|
|
NES Park
|
HHT
|
|
|
767644
|
lø03-09 2022
|
14:00
|
|
|
Viby Gymnasium og HF
|
|
|
|
301771
|
to08-09 2022
|
18:30
|
|
|
Viby Gymnasium og HF
|
|
|
|
301681
|
to08-09 2022
|
19:15
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
767649
|
lø10-09 2022
|
11:15
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
767647
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
767648
|
lø10-09 2022
|
15:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
UHT
|
|
|
767650
|
ti13-09 2022
|
18:30
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
|
|
301686
|
on14-09 2022
|
20:15
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
767651
|
lø17-09 2022
|
15:00
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
|
|
767652
|
lø17-09 2022
|
15:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
|
|
767653
|
sø18-09 2022
|
11:30
|
|
|
NES Park
|
HHT
|
|
|
767654
|
sø18-09 2022
|
12:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
767659
|
to22-09 2022
|
18:45
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
|
|
|
767655
|
fr23-09 2022
|
19:15
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
767657
|
lø24-09 2022
|
10:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
767658
|
lø24-09 2022
|
16:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
767656
|
ti27-09 2022
|
20:15
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
|
|
|
507976
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
|
|
507974
|
lø01-10 2022
|
14:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
|
|
507973
|
sø02-10 2022
|
13:00
|
|
|
NES Park
|
HHT
|
|
|
507977
|
fr07-10 2022
|
19:15
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
507978
|
lø08-10 2022
|
12:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
767660
|
lø08-10 2022
|
13:30
|
|
|
Fort Langenæs
|
UHT
|
|
|
507975
|
ti11-10 2022
|
20:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
|
|
|
767639
|
fr14-10 2022
|
19:15
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
767662
|
lø15-10 2022
|
15:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
|
|
767663
|
sø16-10 2022
|
12:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
767664
|
sø16-10 2022
|
12:00
|
|
|
NES Park
|
HHT
|
|
|
767665
|
lø22-10 2022
|
10:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
767667
|
lø22-10 2022
|
11:00
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
UHT
|
|
|
767668
|
lø22-10 2022
|
12:15
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
767666
|
lø22-10 2022
|
15:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
|
|
767672
|
lø29-10 2022
|
11:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
767669
|
lø29-10 2022
|
11:30
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
767670
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
NES Park
|
HHT
|
|
|
767671
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Viby Gymnasium og HF
|
|
|
Se playoff kampene her og her
Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hammerum IF (pulje 34).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Sulsted IF (pulje 28).