|
748184
|
ti09-08 2022
|
19:00
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
748185
|
ti09-08 2022
|
19:15
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
|
748363
|
to11-08 2022
|
18:30
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
|
748378
|
lø13-08 2022
|
14:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
748376
|
sø14-08 2022
|
13:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
|
|
748382
|
ti16-08 2022
|
19:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
|
|
|
748380
|
on17-08 2022
|
19:00
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
748383
|
on17-08 2022
|
19:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
748381
|
to18-08 2022
|
18:30
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
748385
|
lø20-08 2022
|
12:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
|
|
|
748384
|
lø20-08 2022
|
13:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
748386
|
lø20-08 2022
|
15:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
751795
|
sø21-08 2022
|
13:00
|
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
|
|
748186
|
ti23-08 2022
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
751799
|
fr26-08 2022
|
18:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
751797
|
fr26-08 2022
|
18:30
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
751796
|
fr26-08 2022
|
19:00
|
|
|
Designa Arena
|
UHT
|
|
|
751798
|
lø27-08 2022
|
11:15
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
751800
|
fr02-09 2022
|
18:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
751802
|
fr02-09 2022
|
18:45
|
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
|
|
751801
|
fr02-09 2022
|
19:30
|
|
|
Horsens B's Anlæg
|
|
|
|
751803
|
sø04-09 2022
|
13:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
748379
|
on07-09 2022
|
18:30
|
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
|
|
751804
|
fr09-09 2022
|
18:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
751807
|
lø10-09 2022
|
14:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
751806
|
lø10-09 2022
|
16:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
751805
|
sø11-09 2022
|
12:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
|
|
751808
|
fr16-09 2022
|
18:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
|
751811
|
lø17-09 2022
|
11:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
751809
|
lø17-09 2022
|
12:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
|
|
751810
|
lø17-09 2022
|
13:00
|
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
|
|
751813
|
fr23-09 2022
|
19:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
|
|
751814
|
lø24-09 2022
|
11:15
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
751815
|
lø24-09 2022
|
13:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
751812
|
ti27-09 2022
|
19:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
|
|
751816
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
|
|
751818
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
751819
|
lø01-10 2022
|
14:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
751817
|
sø02-10 2022
|
11:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
|
|
748377
|
ti04-10 2022
|
20:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
751822
|
fr07-10 2022
|
19:15
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
|
|
751821
|
lø08-10 2022
|
11:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
751823
|
lø08-10 2022
|
11:15
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
751820
|
lø08-10 2022
|
15:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
|
|
751824
|
fr14-10 2022
|
19:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
|
|
751826
|
lø15-10 2022
|
13:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
751827
|
lø15-10 2022
|
13:00
|
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
|
|
751825
|
sø16-10 2022
|
13:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
|
|
751831
|
lø22-10 2022
|
11:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
751828
|
lø22-10 2022
|
11:15
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
751829
|
sø23-10 2022
|
12:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
|
|
751830
|
sø23-10 2022
|
14:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
|
751832
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
751833
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
|
|
751834
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Nordstern Arena Horsens
|
|
|
|
751835
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
Se playoff kampene her og her
Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hjerting IF (pulje 22).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Nordens Paris (pulje 13).