|
748127
|
lø06-08 2022
|
13:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
747351
|
sø07-08 2022
|
16:00
|
|
|
Nibe Stadion
|
|
|
|
|
748130
|
fr12-08 2022
|
19:00
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
|
|
|
748131
|
fr12-08 2022
|
19:00
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
|
|
|
748129
|
fr12-08 2022
|
19:15
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
|
|
748128
|
lø13-08 2022
|
15:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
|
748132
|
ti16-08 2022
|
19:00
|
|
|
Nibe Stadion
|
|
|
|
748134
|
ti16-08 2022
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
748135
|
ti16-08 2022
|
19:15
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
|
|
748133
|
on17-08 2022
|
19:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
|
748138
|
fr19-08 2022
|
18:30
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
|
|
748139
|
fr19-08 2022
|
19:00
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
|
|
|
748137
|
sø21-08 2022
|
14:00
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
747353
|
ma22-08 2022
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
748136
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
|
|
748143
|
lø27-08 2022
|
11:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
|
|
748142
|
lø27-08 2022
|
13:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
748140
|
sø28-08 2022
|
15:30
|
|
|
Nibe Stadion
|
|
|
|
748148
|
on31-08 2022
|
18:30
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
|
|
748146
|
to01-09 2022
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
748145
|
fr02-09 2022
|
18:15
|
|
|
Nibe Stadion
|
|
|
|
748147
|
fr02-09 2022
|
18:30
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
|
|
|
747352
|
on07-09 2022
|
19:00
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
|
|
748152
|
fr09-09 2022
|
18:00
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
|
|
748151
|
fr09-09 2022
|
18:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
748149
|
lø10-09 2022
|
13:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
|
|
748150
|
lø10-09 2022
|
15:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
748141
|
on14-09 2022
|
18:00
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
|
|
748153
|
fr16-09 2022
|
18:00
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
|
|
748156
|
fr16-09 2022
|
18:30
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
|
|
748154
|
lø17-09 2022
|
13:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
748155
|
lø17-09 2022
|
15:30
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
|
|
|
748162
|
lø24-09 2022
|
13:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
748161
|
sø25-09 2022
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
|
|
748163
|
sø25-09 2022
|
13:00
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
|
|
748160
|
sø25-09 2022
|
15:30
|
|
|
Nibe Stadion
|
|
|
|
748167
|
lø01-10 2022
|
13:30
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
|
|
748164
|
lø01-10 2022
|
14:00
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
|
|
|
748166
|
lø01-10 2022
|
15:00
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
|
|
748165
|
lø01-10 2022
|
15:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
748169
|
lø08-10 2022
|
13:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
|
|
748171
|
lø08-10 2022
|
13:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
748170
|
lø08-10 2022
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
748174
|
lø15-10 2022
|
13:00
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
|
|
748175
|
lø15-10 2022
|
14:00
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
|
|
|
748173
|
lø15-10 2022
|
15:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
748172
|
sø16-10 2022
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
748168
|
on19-10 2022
|
19:00
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|
|
|
748179
|
lø22-10 2022
|
13:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
|
|
748176
|
lø22-10 2022
|
13:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
748177
|
lø22-10 2022
|
13:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
748178
|
lø22-10 2022
|
13:30
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
|
|
748180
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Nibe Stadion
|
|
|
|
748181
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
|
|
|
748182
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
748183
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
|
Se playoff kampene her og her
Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hjerting IF (pulje 22).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Nordens Paris (pulje 13).